PDA

View Full Version : O.Ч.З.



БожиятАгнец
06-29-2012, 21:29
Абе, нали кубинките дадоха фира (обещах си да не мрънкам и плача, но.... ;/) и съм се нахъсала да си намеря още по-красиви, диви, неповторими и невероятни та реших да разгледам из интернет.
И ми направи впечетление нещо...

"Уважаеми приятели (ХАХАХА!КАЗАХ ВИ, ЧЕ ИМАМ ПРИЯТЕЛИ И ЧЕ СЪЩЕСТВУВАТ!!!) и клиенти (Т'ВА СТЕ ВИЕ, ЩОТО НА МЕН СА МИ ПРИЯТЕЛИ) на магазин О.Ч.З.,

От 1-ви юли магазинът няма да функционира под това име.

Бихме искали да ви благодарим за подкрепата и приятелството през всичките 17 години, през които заедно развивахме културата на свободните хора, рок-ен-рола и ъндърграунда.

От 20-ти до 30-ти юни в магазина ще има разпродажба на тениски и пуловери на половин цена. Заповядайте при нас, за да отнесете по нещо за спомен от любимото си място.

Пожелаваме ви много късмет и музика.
До нови срещи!"

Та, да попитам - т'ва к'во ще рече? 8-) Няма магазин вече? Не, че много ме ебе, ама беше хубаво да има къде да седиш без да те изгонят. :D Всъщност продаваха само боклуци и то на нереални цени, ама...Все пак е някво тъжно. Някви хора тръгнали от няква сергия да успеят да се сдобият с толко' кинти не е малко. Бтв за к'во затваря? Интересно...

РИП все пак. :/

LovEsIckk
06-29-2012, 21:37
нЕма бизнес, нЕма пари
нЕма и за 2 цигари
:D

Me4encety
06-29-2012, 23:31
От 1-ви юли магазинът няма да функционира под това име.

Мисля,че това отговаря на въпроса.

psychopath
06-30-2012, 13:16
Закриват си го...

PainMonopoly
06-30-2012, 14:19
Тъжно... от там ми беше любимата бодомка :с

yakuza_
06-30-2012, 14:22
От там си купих първата розова тениска с надпис - i swallow

ledenakrasota
06-30-2012, 16:53
8(