PDA

View Full Version : Пичове, игнорвате ли мацките по улиците?



marti_marto
06-29-2012, 23:50
Здравейте, избягвате ли да гледате момичетата като вървите по улицата?
Аз забелязвам, че повечето мацки са свикнали да ги зяпат и ги игнорирам тотално, както правя с всички други минувачи. Пък и повечето не ми връщат погледа и глудат право напред, така че зящо да си хабя погледа за хора, които не ме забелязват?
И и не искам да им вдигам егото още повече, и не искам очите ми да са пълни, а ръцете - празни. А и не е като да няма снимки на готини мадами в списанията и в нета, че да не съм виждал хубава жена. А вие игнорирате ли ги? Какво смятате за мъжете, които зяпат всяка по-готина мацка на улицата и точат лиги, не смятате ли, че е жалко?

Най-смешното е, че съм виждал мъже да гледат мен. Мен са ме зяпали, дори и такива които вървят с мацета. Почвам да си мисля, че в БГ всички пичове са бисексуални. Иначе не знам как да си обясня кой нормален (хетеро) мъж ще погледне друг мъж на улицата. Не е нормално просто. В такава ситуация като някой ме погледне се вцепенявам, а после се псувам че не съм му строшил главата.

А от жените повече ме зяпат по-смотаните или по-възрастните, а хубавите ме подминават като пътен знак. Затова и реших изобщо да не обръщам внимание на никого, и без това не обичам да гледам непознатите по улицата/в автобуса. Не обичам да си хабя погледа за хора, които не са част от моя живот и са просто сив фон! Важните хора в моя живот са до мен, да не съм луд да удостоявам some random shit с поглед и да си хабя мислите за това какво мислят минувачите за мен, че от къде-накъде?

TheBeliever
06-30-2012, 05:49
Може да те зяпат защото си им смешен. Може да се чудят "Тоя пък льольо кво е забил поглед в земята".
Самият факт, че си пуснал темата показва, че прекалено много мисли "хабиш" по въпроса кой те гледа и какво си мисли за теб.

machoka
06-30-2012, 08:46
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/523954-Избягвате-ли-да-зяпате-мацките-по-улиците