PDA

View Full Version : Избягвате ли да зяпате мацките по улиците?



marti_marto
06-29-2012, 22:51
Здравейте, избягвате ли да гледате момичетата като вървите по улицата?
Аз забелязвам, че повечето мацки са свикнали да ги зяпат и ги игнорирам тотално, както правя с всички други минувачи. Пък и повечето не ми връщат погледа и глудат право напред, така че зящо да си хабя погледа за хора, които не ме забелязват?
И и не искам да им вдигам егото още повече, и не искам очите ми да са пълни, а ръцете - празни. А и не е като да няма снимки на готини мадами в списанията и в нета, че да не съм виждал хубава жена. А вие игнорирате ли ги? Какво смятате за мъжете, които зяпат всяка по-готина мацка на улицата и точат лиги, не смятате ли, че е жалко?

FasterBeach
06-29-2012, 22:56
Защо да е жалко ? Съвсем нормално си е. - Мъжки "инстинкт".
Дори да съм с някоя приятелка навън, колкото и да я харесвам, често се случва да си завъртя главата. Пак казвам - съвсем нормално е. Или поне според мен.
Huh ?!

marti_marto
06-29-2012, 23:18
Инстинкт е, обаче не сме животни, човек може да се въздържа. А и има много момичета, на които хич не им е приятно да ги оглеждат мъжете. А и донакъде е невъзпитано да ги оглеждаш като парче месо за е*ане. Аз ако бях мацка всеки пич който дори леко ме погледне щеше да отнесе един или да му пръсна с лютив спрей. :grin:
А и мацките по улиците да не кажа лоша дума но... много от тях нямат нищо общо с тези от клиповете и списанията, че да са толкова интересни за гледане...

marti_marto
06-29-2012, 23:31
Най-смешното е, че съм виждал мъже да гледат мен. Мен са ме зяпали, дори и такива които вървят с мацета. Почвам да си мисля, че в БГ всички пичове са бисексуални. Иначе не знам как да си обясня кой нормален (хетеро) мъж ще погледне друг мъж на улицата. Не е нормално просто. В такава ситуация като някой ме погледне се вцепенявам, а после се псувам че не съм му строшил главата.

А от жените повече ме зяпат по-смотаните или по-възрастните, а хубавите ме подминават като пътен знак. Затова и реших изобщо да не обръщам внимание на никого, и без това не обичам да гледам непознатите по улицата/в автобуса. Не обичам да си хабя погледа за хора, които не са част от моя живот и са просто сив фон! Важните хора в моя живот са до мен, да не съм луд да удостоявам some random shit с поглед и да си хабя мислите за това какво мислят минувачите за мен, че от къде-накъде?

Има толкова по-красиви неща, които човек да забелязва, от колкото някакви си непознати.

alchy
06-30-2012, 06:41
Затова са очите , да се гледа и да се доставя наслада за душата :)

anonymous708973
06-30-2012, 07:11
А от жените повече ме зяпат по-смотаните или по-възрастните, а хубавите ме подминават като пътен знак. Затова и реших изобщо да не обръщам внимание на никого, и без това не обичам да гледам непознатите по улицата/в автобуса. Не обичам да си хабя погледа за хора, които не са част от моя живот и са просто сив фон! Важните хора в моя живот са до мен, да не съм луд да удостоявам some random shit с поглед и да си хабя мислите за това какво мислят минувачите за мен, че от къде-накъде?

Има толкова по-красиви неща, които човек да забелязва, от колкото някакви си непознати.


Самозаблуждаваш се. Не заглеждаш момичета, защото хубавите не ти обръщат внимание и се опитваш да убедиш себе си в някви глупости, за да не ти е наранено егото.

Да, заглеждам момичета и жени по улицата повече от един мъж. И не мисля, че е жалко мъж да го прави, стига само да гледа, а не да точи лиги и да подхвърля простотии от рода на "Писо, мацинка, много си сладка".

machoka
06-30-2012, 07:37
Може да загледам някоя мацоранка идваща насреща, но НИКОГА не се обръщам.

Хубаво е момчетата да придобият този навик възможно по-отрано.

IseeDEADbodies
06-30-2012, 07:45
^ Съгласен съм. Доста грозно е да се обръщаш след момиче, особено на по-оживено място. Е, ще излъжа, ако кажа че не съм го правил.. но гледам да не се случва често. Иначе си е напълно нормално да се заглеждаме по момичета/жени които намираме атрактивни. Няма нищо жалко в това, напълно нормално е. Особено сега през лятото, еми то просто няма как да не погледнеш xD

Колкото до автора - викаш че момчета те били гледали.. Ми да и мен ме зяпат к'ви ли не, но опрл. не са бисексуални, причината е съвсем друга, но не е тук мястото да се обсъжда подобен въпрос. Доста си ограничен в мисленето ми се струва...

notlike
06-30-2012, 07:54
Ти какъв мъж си бе?! Толкова хубави жени има в България и ние да не им се радваме. Хайде, моля ти се! Аз заглеждам, не го крия. Даже се усмихвам понякога и ми връщат жеста. И това с лигите го остави настрана - не всеки е отчаян от живота. Между другото, и жените обичат да заглеждат мъже, така че не виждам нищо ненормално в това. Виж, ако теб те избягват с поглед, значи има нещо сбъркано в твоя компютър навярно.
И като за последно - много по-хубаво е да видиш красива жена с цялото й излъчване на улицата, отколкото да се радваш на интернет кукли, които не ги знаеш колко фотошоп са вкарали в употреба..

marti_marto
06-30-2012, 08:33
Ама не съм казал, че е гадно да се гледа, а че е гадно да се гледа фокусирано. Нямате ли периферно зрение за това? Аз вече ще ги заглеждам само с крайчеца на окото, с периферното ми зрение. От както имам силно късогледство то е по-развито като че ли, защото като гледам втренчено виждам замазано. А и предпочитам да пипам, не да гледам... какъв е шанса ако видя мацка с разкошни цомби на улицата да ги пипна - нулев. Тогава защо да ги гледам като в списанията има даже по-хубави? Освен това си имам сериозно гадже и това за мен не е редно да се заглеждам по чуждите. А ако гледането е позволено, пипането защо да е забранено по вашата логика?

А за момчетата - определено един нормален хетеро пич не би обърнал внимание на друг пич. Но на Балканите има особено висок брой на бисексуални явно или хора, които си търсят с кой да се сбият. Друга причина поради която да обърнеш внимание на мъж не виждам, а лично аз никога не съм им обръщал внимание. Даже много мразя когато седя на спирката и си гледам някъде в пространството и някакъв да ми мине пред погледа.

Като цяло предпочитам да гледам всичко друго, но не и случайните минувачи и хората в автобуса. Чудя ви се как може да хабите толкова много мисли за някакви случайни мацки, които никога няма да видите отново, особено на вас със сериозните гаджета? Ако трябва да зяпам по всяка красива мацка, която ми мине път ще трябва постоянно да си въртя главата и да я заглеждам а това ще ме натовари и изтощи изключително много психически. Все едно за това съм тръгнал по улиците, а не да стигна от т. А до т. Б., каквато е и целта на занятието ходене.

glock
06-30-2012, 08:35
Имам чувство, че си някакъв хомофоб. о_О Наистина не знам, защо правиш толкова тъпи размишления. "Даже много мразя когато седя на спирката и си гледам някъде в пространството и някакъв да ми мине пред погледа." wtf ?

IseeDEADbodies
06-30-2012, 09:46
Ти си а-социален бе. Олеле майко !

DarkTemplar
06-30-2012, 10:06
Авторе, не те знам на колко години си, но мненията ти от километри лъхат на ограниченост. Вкарваш някви супер повърхностни, елементарни и логически необосновани разсъждения и на моменти разсъждаваш като пенсионерка. Доста комплексиран и неадекватен типаж си.

Това с бисексуалността няма да го коментирам, защото е нелепо.

И да, заглеждам се по жени, които сметна за красиви/атрактивни и не го намирам за нещо ненормално. Хората, които познавам и уважавам, също.

marti_marto
06-30-2012, 10:15
Не съм асоциален, даже имам много приятели, просто да се зяпа по минувачите е невъзпитано. Разбирам да жинвеех в някои малко селце или градче, където всички се познават и поздравяват, ок. Ама да те зяпат напълно непознати в голям град - е това не мога да го разбера. Някога да сте били в голям град на запад като Лондон или Ню Йорк? Когато бях в Лондон никой не зяпаше никого, защото хората там са възпитани и си гледат работата. Тук дори като се качиш в някое превозно средство все ще има някои хора, които да те гледат все едно току-що са излязли от пещерата и не са виждали други хора, докато в Лондонския The Tube хората си четяха нещо обикновено и изобщо не оглеждаха околните, както е възпитано. Но от все пак сме на Балканите, а простотията тук е повсеместна. Само внимавайте когато зяпате хората да не отидете в болница с някоя потрошена кост. :D

uaredeadlol
06-30-2012, 11:05
^ az sushto kolkoto i da e qka nqkoq kurva , nikoga ne se obrushtam nazad da gledam , da sa obrushta tq haha

marti_marto
06-30-2012, 11:09
^^^така е, дори да я загледам никога не се обръщам. А и хубави мацки - много, ако трябва да се обръщам след всяко секси то трябва да го правя по цял ден хаха :D Пък и като ги загледаш почват да се надуват и да се мислят за голямата работа.

anonymous708973
06-30-2012, 12:29
Може да загледам някоя мацоранка идваща насреща, но НИКОГА не се обръщам.

Хубаво е момчетата да придобият този навик възможно по-отрано.

Аз пък си завъртам цялата глава на 180 градуса :д

И тва, че хетеросексуален мъж не гледа друг мъж, са пълни глупости. Аз гледам много жени - първо, защото се наслаждавам на красотата, второ, за да видя конкуренцията. Това прави ли ме обратна?

Chacho
06-30-2012, 12:58
Оглеждам, въртя глава, намигам, пък ако съм в настроение, заговарям. Разбира се, стига да е арна жената. И не ми пука особено как изглежда в чуждите очи, ако ще сред 100 човека да съм, може да тръгна на задна, за да й доогледам гъза.

marti_marto
06-30-2012, 13:06
Аз ако бях на мацките такъв щях да ти забия, че да ме запомниш. :D
Но сигурно жените нямат никакво самоуважение, явно за тях е по-важно да си вдигат самочувствието с това, че ги зяпат и заговарят, нищо, че гледат на тях като на парче месо за е*ане. Иначе не знам как да си обясня това, че се оставят да ги заговарят всякакви по улиците/автобусите. Има си по-подходящи места за свалки.

Chacho
06-30-2012, 13:46
Най-много една чекия да ми забиеш. Тва, че твойто погледче е срамежливо, патката ти стърчи и те е срам да си покажеш кво ти се иска си е твой личен комплекс. "Всякакви" са хора като теб, на които самоуважението им е такова, че смятат, че присъствието и поведението им е недостойно за хората на улиците и им трябват подходящи места, за да им е позволено да се държат по определен начин. А как аз гледам на жените, мъжки, съм готов да се обзаложа, че е много по-осъзнато от твоята заблудена позиция. Аре успех със свалките там, току виж и ти някой ден топнеш чушлето.

Meoww
06-30-2012, 13:52
Мен пък супер много ме дразни някой като се е загледал в мен.... супер селско е!

ledenakrasota
06-30-2012, 13:52
Аз пък си завъртам цялата глава на 180 градуса :д

И тва, че хетеросексуален мъж не гледа друг мъж, са пълни глупости. Аз гледам много жени - първо, защото се наслаждавам на красотата, второ, за да видя конкуренцията. Това прави ли ме обратна?



Отношението на двама пола към мъжа и жената е различно. :)

babity
06-30-2012, 13:56
Винаги оглеждаме и коментираме. Но момчетата са малко по - пестеливи на коментари и имат много по - лош вкус от мен.

awerw
06-30-2012, 13:59
Много трудно някоя ще ми хване окото със стегнат задник или може би надарена в балконите.... Като цяло да заглеждаш е просташко. Рядко някоя да ми хване окото, не гледам особено...

ledenakrasota
06-30-2012, 14:04
Работниците по строежите и прочие най-малко си поплюват, когато минеш покрай тях. :D

marti_marto
06-30-2012, 14:59
Мен пък супер много ме дразни някой като се е загледал в мен.... супер селско е!

Така е! :)

granger
06-30-2012, 15:08
Супер много ви дразни някой като се загледа във вас?! :lol:
Какво му е селското?! Супер нормално е да направиш впечатление с нещо и да те огледат. И аз оглеждам ,и жени ,и мъже. Не ми пука особено дали ме оглеждат. Щом ме гледат има някаква причина. Квалификации тип"селско е" да правиш еди какво си,можете най-спокойно да си ги изхвърлите от речника. Селото няма нищо общо в картинката.
Обикновено такива изказвания ги правят хора,които не могат да си подкрепят тезата със стабилни доводи и им липсва внимание.
Нормално е, инстинкт е дори и в него няма нищо лошо.

Scarface_
06-30-2012, 15:11
избягвам да гледам по принцип ... но , ако някоя много яка може да е загледам доста сериозно , дори ако установя , че и аз съм хванал нейното око си се обръщам и е оглеждам цялата ... не ме интересува дали е просташко или не , до сега не е имало такава която да се обиди ... даже би трябвало да е комплимент ... просташко е тъпи подхвърляния ...

marti_marto
06-30-2012, 15:12
За големите градове не е хич толкова нормално, виж за малките градчета и селата, където всички се познават и поздравяват е нормално.
Лично аз предпочитам допира с жените, да ги докосвам, а не толкова да ги гледам. Не се възбуждам толкова от гледане, а от това да ги пипам и те мен. Затова и не ги зяпам обикновено вече.

granger
06-30-2012, 15:16
Хахах,пак ти казвам,няма нищо общо с градовете.Инстинкт е. И кво, бараш жената със затворени очи освен. Знам,че не беше това ,което имаше предвид,ама изказването ти разби тъпометъра!

granger
06-30-2012, 15:21
Честно,момче,не ти е нещо в час. Гледането с нищо не може да навреди,докато опипването може да те тикне в ареста за сексуален тормоз да кажем. Говориш ,колкото да не заспиш.

marti_marto
06-30-2012, 15:23
Хахаха прекаленото зяпане също е вид сексуален тормоз ясно ли ти е, глупавичкото ми?

granger
06-30-2012, 15:25
Не се дръж свойски.
Не , не ми е ясно и продължавам да твърдя,че я пусна тая тема,колкото да не заспиш. :lol:

granger
06-30-2012, 15:29
:cry: Не ,тъпичко съм,не знам. Тъпите БГ путки явно не им пука ,че ги зяпат?! Нека ме зяпа, стига да не бара,ако аз не пожелая. Пак казвам- няма лошо в тва.

SisiStrange
06-30-2012, 15:33
Никога не ме е дразнило. Трябва доста да си обсебен и постоянно да следиш кой къде те гледа, за да се интересуваш от такива неща. Не обръщам внимание, откакто съм обвързана. Преди ми се е случвало да се усмихна в отговор.

marti_marto
06-30-2012, 15:38
granger, ти едва ли имаш проблем със зяпането. :D

granger
06-30-2012, 16:58
Не ти се получи , нямам проблем поради причината ,че не съм тесногръда.

anonymous708973
06-30-2012, 17:41
Супер много ви дразни някой като се загледа във вас?! :lol:
Какво му е селското?! Супер нормално е да направиш впечатление с нещо и да те огледат. И аз оглеждам ,и жени ,и мъже. Не ми пука особено дали ме оглеждат. Щом ме гледат има някаква причина. Квалификации тип"селско е" да правиш еди какво си,можете най-спокойно да си ги изхвърлите от речника. Селото няма нищо общо в картинката.
Обикновено такива изказвания ги правят хора,които не могат да си подкрепят тезата със стабилни доводи и им липсва внимание.
Нормално е, инстинкт е дори и в него няма нищо лошо.

Абе, при мен е малко двоен стандарт, признавам си :Д
Ако е някъв гаден, си казвам "Егати селянина, как може така да ме зяпа?"
Ако пък е симпатяга, даже се усмихвам на разминаване.

Излишно е да казвам за какъв го смятам, ако ми подхвърли някоя мегатъпа реплика.

notlike
06-30-2012, 18:26
Хахаха прекаленото зяпане също е вид сексуален тормоз ясно ли ти е, глупавичкото ми?

Сексуален тормоз. Ти нещо не си на себе си. Това, че имаш гадже, не значи, че трябва пред другите женски същества да си аут. Ако всеки мислеше като теб, досега да сме станали всички като кислородни молекули. Нормално е да заглеждаш хубави хора от другия пол, стига да не изпростяваш и погледът ти да не се фокусира за 1 час.. мязаш ми в едно отношение на Вучков - всички са срещу него, но той продължава да се бори и да си мисли, че печели. А става за смях. По-добре отстъпи, всеки си има собствено мнение, уважавай чуждото - не си единствен на този свят.

IseeDEADbodies
06-30-2012, 18:35
Боже, още ли се карате по тая абсурдно олигофренска тема.. Автора е дебил, т'ва е ! xD

granger
06-30-2012, 21:55
Тва само показва колко си интелигентен. Можеш по далеч по-културен начин да покажеш,че ти е неприятно.

marti_marto
06-30-2012, 21:58
Е да не съм от село Сопот, където всички са с IQ на куче. :D
От Добрич съм.

Иначе винаги отговарям "Нещо интересно?!" Тези две случки бяха когато бях изнервен за нещо и онези ме свариха в неподходящо настроение. Честно си сменям настроенията.

granger
07-01-2012, 05:56
Пак ти казвам,не ти се получи. Опитвайки се да ме обидиш с това откъде съм показваш колко си жалък,как няма за какво друго да се хванеш.

DarkTemplar
07-01-2012, 07:19
Къде си бе Добрич, големия град? :lol: :lol:

IseeDEADbodies
07-01-2012, 09:43
И аз точно т'ва си мислех, като го прочетох :lol:

chukipuki
07-01-2012, 11:39
Намирам за съвсем нормално да огледам някое момиче, което ми харесва и на почти всички им е приятно и ми се усмихват. Правя го дори когато съм с приятелката си. Случвало ми се е да огледам и някое момче и го намирам за съвсем нормално...

marti_marto
07-01-2012, 13:22
Перверзница, момиче с леко поведение. :D

straus
07-02-2012, 01:17
Гледането е без пари та... толко ги зяпам, че чак неудобно им става :D

Man4estur
07-02-2012, 06:43
Много трудно някоя ще ми хване окото със стегнат задник или може би надарена в балконите.... Като цяло да заглеждаш е просташко. Рядко някоя да ми хване окото, не гледам особено...

И аз съм така и не защото е просташко, понеже народа решил, че да гледаш жени е лошо.. Обичам повече мене да ме заглеждат и за да се почувства още по желана отвръщам в отговор, като я изгледам от горе до долу, докато ме гледа,(стига да си струва да я гледам по този начин). edit: "Не съм асоциален, даже имам много приятели" това ще ми е новия подпис, а това "Иначе не знам как да си обясня това, че се оставят да ги заговарят всякакви по улиците/автобусите. Има си по-подходящи места за свалки."............оф, не знам какво ще го правя, но трябва да измисля нещо..и то бързо! By the way, У селата се правят краставици и домати, ако не знаеш и по твоята логика селско е да ги ядеш..

mihooooo_9
07-11-2012, 20:30
Да! :D
Какво има да им гледам толкова? Смисъл.. не е нещо, което не съм виждал! хаха

tanch3t093
07-12-2012, 09:11
Аз пък си завъртам цялата глава на 180 градуса :д

И тва, че хетеросексуален мъж не гледа друг мъж, са пълни глупости. Аз гледам много жени - първо, защото се наслаждавам на красотата, второ, за да видя конкуренцията. Това прави ли ме обратна?
Аз също се загледам и по жени, и по мъже. Не разбирам какво нередно има? Всичко това си ни е заложено ...

HatersGonnaHate
07-12-2012, 09:17
Доста тъп въпрос и не само ние ами и момичетата се заглеждат....

Bomber
07-12-2012, 09:36
Да заглеждам се,но не го правя по-онзи начин да извъртам глава след нея.
Гледам само отпред

AnarchyBoy
07-12-2012, 09:39
Авторе, не те знам на колко години си, но мненията ти от километри лъхат на ограниченост. Вкарваш някви супер повърхностни, елементарни и логически необосновани разсъждения и на моменти разсъждаваш като пенсионерка. Доста комплексиран и неадекватен типаж си.

Това с бисексуалността няма да го коментирам, защото е нелепо.

И да, заглеждам се по жени, които сметна за красиви/атрактивни и не го намирам за нещо ненормално. Хората, които познавам и уважавам, също.

ааа не ще ме умори :D :D :D :D :D + 1 за всичко което Темплара каза! ти каза сичко което мислех да му кажа! твойте мнения винаги са някви супер изискани и с стил! :D :D :D фен съм ти бате :D:D:D:D!

DarkTemplar
07-12-2012, 09:42
Хубаво е да си известен. :D :D

magita
07-12-2012, 12:18
Еми гледам си и мъже и жени. Не мисля, че е т'ва е най-лошото да поглеждаш, било то от любопитство. Дразни ми само, като почнат да ми мигат като гръмнали бойлери, да ми се хилят насреща като пълни уроди или да им се стича лигата .....

Revenger
07-12-2012, 13:41
Не! :D Ако мацката си заслужава гледането , що да не гледаме , бре ? ;D Не избягвай такива неща. Аз избягвам само като видя някоя арогантна физиономия , дето ми казва ' Виж , коя съм аз , красавицата на града ' .. е няма такъв противен образ.Повръщам от такива арогантни мацки. Ужас. А колкото до въпроса ти , гледам само , ако си заслужава. ;)

Chacho
07-12-2012, 13:43
Имаше една статия, че мъжете, които гледат цици, са по-здрави. От загриженост за здравословното ми състояние вече зяпам като муха у лампа.

GreenFairy
07-12-2012, 20:25
Смятам заглеждането по хората за абсолютно нормално. Зяпането е друга бира, но това просто да огледаш някого е напълно нормално. Аз например оглеждам абсолютно всички хора около мен, стига да не се занимавам с нещо. И то не е защото съм харесала някого, а защото обичам да знам какви хора има около мен. И гледам всички, млади и стари, мъже и жени, ниски и високи, дебели и слаби. Просто ги регистрирам в съзнанието си... зазяпвам се единствено ако някой ми направи впечатление с нещо, било то хубаво или лошо.

А искам да питам автора три неща:
1. Защо смяташ, че ако погледнеш някого си хабиш погледа? Да не би да имаш точно определено количество погледи?
2. Как успяваш в градски транспорт да не гледаш хората, само в пода ли гледаш?
3. Защо свързваш гледането с пипането, двете неща нямат общо особено ако става дума за случайни момичета?

ChuShki
07-23-2012, 18:17
Човек чак аз си заглеждам яко мацки по улиците ...

chushkopek
07-23-2012, 18:24
Гледам хората по улицата попринцип, но не ми е навик да "заглеждам" мацки.

PyCoKoCkA93
07-23-2012, 19:20
Неееее,мъжете не заглеждат жени,това е " неприемливо,невъзпитано,пр осташко и селско ".Просто като видят хубава мадама и се спират и оставят тя да мине покрай тях.Това НЕ е заглеждане,тя просто си минава пред тях случайно :D :D :D

prosto_chovek
07-24-2012, 00:28
мдам, грозно е да се обръща човек след момите по улицата, ама няма нищо лошо да се загледаш в някоя :)