PDA

View Full Version : Не не знам какво да правя



BossLionhearth
06-30-2012, 07:36
Има едно момиче от класа ми,с която горе долу си допаднахме,тя започна да ми обръща повече внимание отколкото на другите момчета.След известно време един тъпак каза на класа че я харесвам и така отношенията ми с нея се влошиха,
спряхме да си говорим и т.н.Но вече нещата така се промениха,че не знам какво да правя,всеки път щом се приближа или я заговоря,някой идиот започва да се ебава и ми се налага да отстъпя.Просто незнам какъв трябва да ми е подхода и също така как да си запазя спокойствието около нея.

SmilezZz
06-30-2012, 07:38
Просто кажи на въпросните идиоти да спрат да се правят на интересни, защото не са. И им кажи, че ако я харесваш , ала бала - можеш и сам да го кажеш, не се нуждаеш от тях.

И след това просто спри да им обръщаш внимание.

LadyTerrible
06-30-2012, 09:03
На колко сте години?Цялата работа ми прилича на яка детинщина,ама айде...
Според мен покани момичето да излезете само двамата без тъпите ти приятели.Поговорете си на спокойствие и се наслаждавайте на времето си заедно.А ако нещата станат по-сериозни,просто забрави мнението на другите,пък и според мен като видят,че си я свалил ще спрат с ебавките.

Luidgie
06-30-2012, 09:05
Каква е тази бебешка история? Толкова ли е трудно да се "защитиш" от подобни ситуации. И другото което е от кога момчетата почнаха да са такива женчовци, че не можете да се справите с дадени "идиоти" когато това засяга вашият интерес? Простотия до шия.

blaaablaaablaaa
06-30-2012, 09:48
dafuq? И как те карат да отстъпиш - сдухват ли те, какво? Осъзнаваш ли, че ти се подиграват за нещо, което трябва да считаш за собствено преимущество? Смисъл, ти знаеш, че харесваш момичето, тя го знае, те го знаят - и какво, светът не е спрял. В момента си се забил в мантинелата и не знаеш какво да направиш. Просто се дръж както преди цялата история, игнорирай държанието на другите. Постарай се да направиш така, че да не отстъпваш повече. Просто пренебрегвай атаките на останалите и следвай целта си. Превърни го в твое оръжие - заговаряй я, мотайте се заедно... Не го отричай, ако не искаш ебавките да продължават. Просто гледай само напред и останалите "идиоти" ще свикнат с това и ще им писне да се занимават.

autumn666
06-30-2012, 10:03
Мислех, че детинщините тип "хаха онзи харесва оная дай да ги ебаваме" спираха още в 7 клас и децата започваха да се държат малко по-зряло. На колко си?
Та окей, кво като всички знаят, че я харесваш? Казваш им, че не е тяхна работа и продължаваш да си сваляш мацката като пич. Как може да се сдухваш от такива неща, да не си малко момиченце? А ако тя се е отдръпнала от теб, само защото и пука за хорското мнение, изобщо не ти трябва. Намери си някоя, която наистина ще те харесва, каквото и да и говорят.
Детски истории.

AnzaRe
06-30-2012, 10:28
За стотен път ще го напиша и в тази тема както във всички останали.
Не си намирай приятелка от училището ти,още повече когато е от твоя клас.

Luidgie
06-30-2012, 10:58
За стотен път ще го напиша и в тази тема както във всички останали.
Не си намирай приятелка от училището ти,още повече когато е от твоя клас.

Именно!