PDA

View Full Version : Обезкосмяване



Pothead334
06-30-2012, 10:24
Пинципно съм много консервативен към обезкосмяването ама все пак има едни места дето е неприятно :D сещате се отдолу. Та преди няколко дена си лежахме с приятелката ми в тях и гледахме едно филмче и аз принципно си я галя по крачетата а те винаги са много гладки та стана дума за обезкосмяването. :D Тя всъщност доста ме осветли по въпроса , обаче най - вече ме впечтли този крем , за който тя ми каза. Защото първото , което много не обичам да се бръсна там а да се епилирам никакъв шанс. ;д Та този чудотворен крем само иска да се намажеш с него да изчаках 2-3 минути и след това , доколкото разбрах , само го махаш с нещо (шпакла май чух тук не помня ;д ) . Не я питах много за този крем да сега ви питам вас , ако може да ми дадете повече информация , използвалили сте го , как действа , какво представлявя ,как се казва... тн. :D

MaLkaTa_LaDy
06-30-2012, 10:38
Крем депилатоар. Същата работа като самобръсначката, обаче смятам, че щом чрез химия ти премахва космите, на кожата също ще влияе отрицателно.

FuCKkK13
06-30-2012, 12:23
депилиращ крем - има няколко вида,за това трябва да си вземеш точно за интимните части,вътре си има 6патулка така че всичко е 6, но космите пак израстват за 2-3 дни като с бръснач..
цена 2-10

anonymous708973
06-30-2012, 12:36
Доста добър вариант е за мъж. Може и с машинка за бръснене.

Pothead334
07-01-2012, 10:59
Значи е добър вариант викате?

Sarafina
07-01-2012, 13:30
Общо взето разлика между самобръсначката и крема няма. Повечето кремове миришат гадно, но не всички разбира се. И са към 8-10 лв. Ако искаш пробвай, аз ползвах преди, но сега се чудя на акъла си защо...