PDA

View Full Version : никой не ме забелязва..??? :(



NIKZnikz
06-30-2012, 11:03
на 23 години съм и имах първа сериозна връзка , която продължи 8 месеца....и тя ме остави щото съм ревнив и се върна при бившия...после ми каза че никога не е искала да бъде с мене ,някви такива неща които ме амтираха,и сега седа и си мисля че никога никой няма да иска да е с мене на сериозно,никой няма да ме забележи...постоянно мисля че съм грозен ала бала...а не съм....но момичетата не ме забелязват не знам защо...мисля си че понеже съм нисичък и слаб,никога няма да намеря момиче...:( не съм от най ниските ,1,70 съм...не знам какво да мисля..да знам какво ще си помислите .тоя е на 23 и няма опит с момичетата..еми да така е за жалост...но какво да направя??? страх ме е да не си умра сам...мислех че това момиче е единственото което ме е забелязало ,а тя ми каза че не е искала никога да бъде с мене ,колебаела се е за нова връзка..за година и половина ме забелязаха 2 момичета...не знам какво значи това...моля за съвети...и защо подяволите никое момиче не държи на мене ??? гледам другите с сериозни връзки...а аз,,,гадно е

Joc
06-30-2012, 11:10
проблема ти не е че си нисичък и слаб, или че нямаш опит... проблема е, че си откровенна путка.
Вземи се стегни малко, тренирай, излизай, придобий малко мъжественост и самочуствие.

(малко грубо го казах, не е с цел да те обиждам)

Horrificus
06-30-2012, 11:11
брат недей са спича и аз си мислех, че съм такъв (че никой не ме харесва ала-бала) просто ти не ги виждаш, сигурно те харесват едно 3-4 момичета, но ти изобщо нямаш нищо към тях затова не го виждаш. като си слабичък отивай на фитнес напомпи се като говедо, направи тяло и тогава гледай какво ще става. тва момиче според мене го е казала, за да ти стане гадно така че изобщо да не ти пука

Horrificus
06-30-2012, 11:13
проблема ти не е че си нисичък и слаб, или че нямаш опит... проблема е, че си откровенна путка.
Вземи се стегни малко, тренирай, излизай, придобий малко мъжественост и самочуствие.

(малко грубо го казах, не е с цел да те обиждам)

много вярно

best_guest
06-30-2012, 11:25
проблема ти не е че си нисичък и слаб, или че нямаш опит... проблема е, че си откровенна путка.
Вземи се стегни малко, тренирай, излизай, придобий малко мъжественост и самочуствие.

(малко грубо го казах, не е с цел да те обиждам)

СамУ детУ откровенЪ се пишИ с Идно Н, инЪчИ нИ УтричЪм. АрИ стИгнЙетИ сА малкУ. И автУрАт тЪКВИЗ глупУстиЙ писЪЛ.

kinkygirl
06-30-2012, 11:45
не е в теб вината..а в тая проста твоя приятелка (бивша).. очевидно е че я обичаш още защото живееш в заблудата че само тя ти е обърнала внимание..не е така просто се огледай..не се подбивай само защото няква кифла те е зарязала..А прав и път..Послушай горните мнения стегни се и се отдай на себе си..колкото повече спре да ти пука за момичетата толкова повече фенки ще се лепнат! И тогава може би ще откриеш подходящото момиче , но дотогава си обещай да вярваш и не подценяваш себе си! :) И помни: Каквото мислиш за себе си това мислят и охрата за теб! : ) Успех :)

NIKZnikz
06-30-2012, 12:52
брат недей са спича и аз си мислех, че съм такъв (че никой не ме харесва ала-бала) просто ти не ги виждаш, сигурно те харесват едно 3-4 момичета, но ти изобщо нямаш нищо към тях затова не го виждаш. като си слабичък отивай на фитнес напомпи се като говедо, направи тяло и тогава гледай какво ще става. тва момиче според мене го е казала, за да ти стане гадно така че изобщо да не ти пука

братле и аз така мисля,че го е казала за да ме подразни,лошото е че мислех че държи на мене...

3oPuTy
06-30-2012, 13:04
Айде ся ... Заради една п*тка дет' те е зарязала и вече едва ли не е свърши света :? Я се стегни и се дръж като мъж!!!Нито ще е първата,нито последната ...

NIKZnikz
06-30-2012, 13:05
Айде ся ... Заради една п*тка дет' те е зарязала и вече едва ли не е свърши света :? Я се стегни и се дръж като мъж!!!Нито ще е първата,нито последната ...

ти също си права,но имах чувства към нея...:(

3oPuTy
06-30-2012, 13:09
Всеки поне веднъж е има чувства към някой,който не му е отвърнал със същото.Падаш,ставаш и продължаваш - изтъркано,но факт.Поработи над самочувствието си - и физически,и психически.

blaaablaaablaaa
06-30-2012, 13:25
Improvise, adapt, overcome - падаш, ставаш и продължаваш, винаги пред нас се появяват трудности, но точно те ни променят към по-добро... Това, което не те убива, те прави по-силен. Излизай по-често с приятели и ще забравиш по-лесно тези мисли... Или поне няма да те измъчват толкова.

Meoww
06-30-2012, 13:48
Направи някаква промяна със себе си. Примерно- смяна на прическа, нов стайлинг.

Horrificus
06-30-2012, 22:51
братле и аз така мисля,че го е казала за да ме подразни,лошото е че мислех че държи на мене...
възможно е преди да е държала на тебе и сега иска да се почувсташ зле щот и тя не знае защо...
хич да не те е еня, гледай повече положително, ходи на кино, тегли филми и сериали, учи, купонясвай, ще видиш, че много хора та харесват