PDA

View Full Version : как ще реагирате, ако



just-girl
06-30-2012, 13:08
някой ви каже, че се е задоволявал с ваша снимка? (не знам дали се изразих правилно, но дано сте ме разбрали) Наскоро попаднах в такава ситуация и ми стана доста смешно, но не знаех как да си го тълкувам. Искам да кажа, че въпросния човек е много готин, но не успях да стигна до извода защо се е задоволявал на моя снимка. В смисъл, че го кефя или искаше да ме обиди? :D

DragonLady
06-30-2012, 13:25
Не ми се е случвало. Но иначе мисля, че въпросният просто иска да те опъне ( ще ме прощаваш за израза ).

Meoww
06-30-2012, 13:59
Защото го кефиш! ;)
Иначе аз как бих реагирала...амиии зависи от човека, който го е направил ;D , но бих се възбудила и бих искала доказателства :D хихи.

UniCoWN
06-30-2012, 14:56
Кефиш го, мацка. :)

П.С. Ами, как да реагирам... да прави каквото си иска.

3oPuTy
06-30-2012, 15:13
Колко ли глупав трябва да е човек за да каже на момичето,на което се кефи "Задоволявах се на твоя снимка."?!
Само на мен ли ми се струва странно?!
А иначе не ми се е случвало,но ако ми се случи ще разбера що за минимален умствен багаж и типично пуберско поведение има въпросния :? Не,защото е правил нещо докато е гледал моя снимка,а защото идва и ми го споделя ... Не го намирам за нормално.

sexytty
06-30-2012, 15:32
Еми ако е някоя по-разголена снимка ... иначе на мен не ми се е случвало.

Зайче..
06-30-2012, 19:03
^точно го бях забравила
супердосадник.

Disasterpiece
06-30-2012, 20:03
Колко ли глупав трябва да е човек за да каже на момичето,на което се кефи "Задоволявах се на твоя снимка."?!
Само на мен ли ми се струва странно?!
А иначе не ми се е случвало,но ако ми се случи ще разбера що за минимален умствен багаж и типично пуберско поведение има въпросния :? Не,защото е правил нещо докато е гледал моя снимка,а защото идва и ми го споделя ... Не го намирам за нормално.

+1

Hilary_
06-30-2012, 20:56
някой ви каже, че се е задоволявал с ваша снимка?
Ще го взема на подбив. Рядко това, което споделят е истина, а и да е - не би го казал.

xoxi
06-30-2012, 23:00
Ако го каже приятелят ми бих го приела нормално.
Ако го каже някой непознат в интернет, бих се отвратила. Първо бих попитала на коя снимка, за да мога да я махна от там, от където я е намерил. :D

just-girl
07-01-2012, 14:10
Ако го каже приятелят ми бих го приела нормално.
Ако го каже някой непознат в интернет, бих се отвратила. Първо бих попитала на коя снимка, за да мога да я махна от там, от където я е намерил. :D

не беше непознат в интернет. Каза ми го едно момче, с което от доста време поддържаме контакт и също като го казваше се лигавеше, но все пак исках да попитам. И още приемам отговори.

marilyn
07-01-2012, 18:09
Би ми станало тъпо... по-добре да не разбирам ако се е случвало или се случи...

bloodyF
07-01-2012, 18:57
казвали са ми,сдухах се,мина ми и след това по-скоро го приех като ''комплимент''
но все пак ми беше гадничко ;/

YoRlz
07-02-2012, 19:39
Ако момиче ми каже ,че мастубира на моя снимка естествено че ще се зарадвам :D някак си ще ми почеше самочувствието :D

Amoral
07-11-2012, 14:16
То е нещо като извратен комплимент. (:

DarkTemplar
07-11-2012, 14:20
Нещо такова е дам.

babity
07-11-2012, 14:28
Бившият ми непрекъснато го правеше т'ва нещо. В конкретната ситуация пича може просто да не е намерил по - просташки начин да сподели непреодолимото си желание да те изтрещи, но по принцип може да го приемеш като комплимент.

mechone
07-11-2012, 14:33
Колко ли глупав трябва да е човек за да каже на момичето,на което се кефи "Задоволявах се на твоя снимка."?!
Само на мен ли ми се струва странно?!
А иначе не ми се е случвало,но ако ми се случи ще разбера що за минимален умствен багаж и типично пуберско поведение има въпросния :? Не,защото е правил нещо докато е гледал моя снимка,а защото идва и ми го споделя ... Не го намирам за нормално.

Може би й е споделил, защото иска нещо повече от нея. Харесва я и иска да й привлече вниманието. Не знам, аз така го разбирам. Иначе на мен ми се се случвало, стана ми доста гнусно , защото момчето беше отвратително.... Почувствах се омърсена :D

Amore-Mio*
07-11-2012, 14:55
Харесва те, ама сексуално най - вероятно.
Иска само да те мине. Съжалявам за израза, ама до такъв извод стигам аз.