PDA

View Full Version : Изпитвам панически страх от забременяване



Zaharinka
06-30-2012, 13:15
Наистина ме е страх да не се случи,този кошмар е всеки месец и не знам какво се случва с мен...От февруари до преди седмица пиех противозачатъчни,но ми откриха киста на гърдата,която е причинена от тях най-вероятно,та докато ги пиех пак ме беше страх понеже имам сериозен приятел и го правехме без презерватив идваше ми си на деня,когато трябва да дойде та даже и в 1 и същи час приблизително,но при последната опаковка ми закъсня,докато ми дойде имах чувството,че умирам нерви,рев,сърцебиене...беше ужас просто.Та спрях ги цикълът ми свърши на 24,на 25 си правих секс с презерватив(започнах да ги проверявам като ги пълня с вода след това да нямат дупчици..тотална параноя..),след това на 26,27,29 пак си правихме секс с предпазни средства,но на мен от 2 дена ми се спи,отпаднало ми е,все едно имам ПМС ии аз отново съм във филм...Не знам как да преодолея този страх сиг съм пръснала поне 100лв за тестове тази година...Плаче ми се вече,това според мен не е нормално състояние :[

Sh@d0w
06-30-2012, 17:20
Звучи като хормонален дисбаланс от противозачатъчните. Просто е нормално ако си на противозачатъчни, да си правиш почивки от един месец през 2-3 месеца, иначе ставаш едно кълбо от нерви.

anonymous708973
06-30-2012, 17:44
Абе, и мен в началото ме беше страх, въпреки че съм правила секс с гума и два пъти съм имала съмнения, че съм направила гаф, обаче това твоето никак не е нормално. Хубаво си ги спряла тия хапчета, сега отиди при личния да ти изпише някакви леки успокоителни (знам, че ти звучат като хапчета за луди, но не са) и прави по-често секс с приятеля си, за да си щастлива :)

Furious?
06-30-2012, 18:09
Викай , блъскай , всичко да влиза.. за хапчета става дума

Нали го знаеш вица за кондомите

nymphadora
06-30-2012, 18:15
И аз пиех като теб противозачатъчни,защото с тях бях най-спокойна.Иначе преди тях няма да ти казвам аз каква паника бях-всеки месец паника още преди да наближи датата,на която трябва да ми дойде,стриктно изчисляване на овулацията,проверяване на презервативи и прочие.Но постепенно разбрах,че като се пазиш,бебета няма как да станат.Вече съм много по-спокойна,но определено в началото нервите ми преминаха през какво ли не.

Авторке,цикълът закъснява заради какво ли не.Щом си толкова стриктна и винаги проверяваш презерватива,НЯМА начин да е станала белята.Успокой се и се наслаждавай на ваканцията :)

Zaharinka
06-30-2012, 20:39
Противопоказно ми е да приемам хормонални противозачатъчни...
Е мина ми ученическата радост от ваканциите.ОдъртЕхме.Но на този етап доста съм се психирала.Знам,че не е основателно,но вече проявявам симптоми на фалшива бременност...ужас.Днес цял ден ми е зле,до какво води самовнушението просто не е истина.Кълбо от нерви съм..не може човек да разговаря нормално с мен.

nymphadora
06-30-2012, 20:54
Е,поне знам,че не съм единствена! :D
Иначе и на мен ми е прилошавало,гадело и т.н,но всичко е на психическа основа.