PDA

View Full Version : Кондоми



makumba1
06-30-2012, 13:33
Предстои да спя за първи път с приятелката си(девствен съм). Реших да направя няколко тренировки на сухо да си сложа кондом, за да не стане фал, когато дойде важният момент. Необрязан съм и дори в състояние на ерекция кожичката покрива част от главичката на пениса ми. Навсякъде в упътванията пише, че преди поставяне на презерватива кожичката трябва да се издърпа назад. Направих го и тръгнах да надявам кондома. Като цяло имах трудности да го наложа върху главичката, но най-лошото дойде, когато кондома заседна межди крайчето на главичката и издърпаната насъбрала се кожичка. Опитах се да го избутам надолу чрез изтласкващи движения в посока от главичката към ствола на пениса(както пише в указанията и клиповете в интернет) ама нищо не ставаше и накрая си помогнах като го захванах с пръсти и го измънах. Надянах го докрай и почнах да мастурбирам, но кожичката ми не остана на мястото си, а започна да се движи към главичката и да се връща(както при обикновената мастурбация). След няколко повторения кондомът взе да се измушва леко леко докато не взе да стърчи 2-2,5см пред главичката(в началото бях оставил само изпъкналото балонче да стърчи и бях стиснал да няма въздух в него). Изхабих по тоя начин и трите кондома обаче все същото - не намирам решение. Това само при мастурбация ли се получава или и при вагиналния секс? Имали ли сте такъв проблем и как сте се справяли с него? Притеснено ми е, защото тия упражнения ги правих на светло и в спокойно състояние, а на тъмно и като съм под напрежение си представям какво ще е.

Не че има значение, но аз и приятелката ми сме на по 17 години. Тя вече е имала полови контакти, но някак ми е неудобно да я питам дали се е сблъсквала с такъв проблем.

:)