PDA

View Full Version : Нуждая се от съвет :(



tube9
06-30-2012, 15:14
Здравейте. Преди няколко дена скъсах с приятелката си ( 6 месеца връзка) понеже тя не можеше да прави компромиси дори и най малки. Забелязах, че когато съм добър с нея и й угаждам на всичко тя беше доволна и щастлива , но заедно с това започна да ми се качва на главата и да ме изнудва, едва ли не ако сгафя дори и най малко ще ме напусне :( Това не ми се угоди и започнах да не й угаждам толкова и все по често ме заплашваше , че ще си тръгне завинаги и вече от 2 седмици не съм я чувал и виждал Яд ме е понеже разговорът ни се получаваше , а на мен да ми се случи да ми се получава разговор с момиче е трудна работа:(. Та въпросът ми е как така хората имат успешни връзки въпреки ужасяващият характер на 99 % от жените. Има ли златна среда във взаимоотношенията мъж - жена (или единственото решение е да си завинаги чехъл, по възможност богат чехъл :( )

sexytty
06-30-2012, 15:35
Според мен тя е с теб само заради парите ти и заради това че и угаждаш. Предлагам ти да си намериш свястно момиче което е с теб, защото те обича, а не заради парите ти. :)

LadyTerrible
06-30-2012, 16:03
Хаха айде стига сега...изкара ни 99% харпии и златотърсачки.Не е така.Просто не си попаднал на правилен човек.Продължавай да търсиш.

tube9
06-30-2012, 16:11
Под угаждане нямах предвид , че съм и купувал разни неща ,а просто когато искаше да си говорим или да ходим някъде не всеки път се съобразяваше дали аз искам или не и започваше да хвърля къчове образно казано и в един момент започна да ме изтощава и накрая се скарахме и като й казах, че и аз съм човек и не може всеки път да става както тя иска и си тръгна

пAteNцЕ
06-30-2012, 16:51
абе как така 99% от жените имат ужасяващ характер? попаднал си на една-ай всички у кюпа сме такива(ми не е така,както и твърдението "всички момчета са еднакви" нали?)
помисли малко, давал си давал си й,угаждал си и а тя кво? седи и ти се качва на главата! добре че си се опомнил навреме,че кой знае как още щеше да те командори.мекушав си,няма лошо обаче го прави когато знаеш,че ще ти бъде върнато и не продължавай докато и ти не получиш своето иначе става е такава каквато ти е легнала(пф къв израз и аз дано ми схвана мисълта!) но тва не значи да бъдеш и егоист и да се превръщаш в нейно подобие при следващата си връзка с момиче,което надявам се да не бъдe като това :)

tube9
06-30-2012, 17:00
Това за 99 процента (може и по малко да са ) го казах понеже гледам и мойте познати и приятели, които си имат приятелки от доста време , но всички до един са под чехъл и лошото е , че в момента е модерно момичето да командва предимно и те правят каквото тя каже понеже ги е страх да не си изпуснат секса най вече

Enchanting
06-30-2012, 17:52
трябва ти нещо по- добро

пAteNцЕ
06-30-2012, 18:16
Това за 99 процента (може и по малко да са ) го казах понеже гледам и мойте познати и приятели, които си имат приятелки от доста време , но всички до един са под чехъл и лошото е , че в момента е модерно момичето да командва предимно и те правят каквото тя каже понеже ги е страх да не си изпуснат секса най вече

не гледай у чуждата паница,гледай себе си