PDA

View Full Version : Отново по повод отслабването...



4Questions
06-30-2012, 17:13
Здравейте, в мрежата има доста теми относно как да свалим няколко килограма за кратък период, но това, което ми се иска на мен е по-сложно. Значи аз съм с нормална фигура, но винаги съм искала да сваля 4-5 кг. Постигала съм го на няколко пъти със строга едноседмична диета и мога да кажа, че се чувствах перфектно всеки път, защото виждах тялото мечта! Но от край време съм голям любител на сладкото и спра ли диетата, бързо си връщам първоначалните килограми. Проблемът ми е, че не съм достатъчно амбициозна и много често си меня нагласата. В един момент слагам визията на първо място, в друг - любовта към сладкото :Д Но вече искам да се науча да се контролирам, да постигна някакъв дълготраен ефект и да го поддържам и ще се радвам за някакви съвети... ааа и също някоя лесна диета, с която да сваля 5кг до 11ти юли за морето :)

SisiStrange
06-30-2012, 18:08
Не се опитвай да пазиш строга диета за 1 седмица, а пази нормална за повечко време. Не е идеята да се откажеш от всичко, а да го държиш в нормални количества. Когато бях качила 2-3кг, спрях вредните храни, но си обещах всяка сряда да си позволявам по нещо, което е извън всякакви диети. Някакво хубаво и лесно е като знаеш, че можеш да си позволиш нещото, просто не веднага. И спортувай.