PDA

View Full Version : Връзка с чужденец/чужденка



marti_marto
07-01-2012, 10:39
Моля, ако имате възможност, опитайте връзка с чужденец/чужденка и повече никога няма да поискате да погледнете българин/българка. Много по-добре се отнасят от българските мъже/жени с теб и са с много по-високо ниво, повечето имат и много по-висока култура. Освен това така имате възможност да опознаете един нов свят, изпълнен с непознати и екзотични традиции и обичаи. Бракът с чужденец/чужденка има много по-голяма перспектива от този между българин и българка и е изпълнен с много по-вълнуващи емоции. Светът е голям, защо да се ограничаваме? Нека не бъдем коне с капаци!

DisappointedDreamer
07-01-2012, 10:42
Офф, отиди да се гръмнеш. Моля те. Имала съм връзка както и с българин, така и с чужденец. Навсякъде има и идиоти/ки, и свястни момчета/момичета - и в България, и извън нея.

marti_marto
07-01-2012, 10:44
Да, но в България преобладават идиотите, тук нормалните хора са кът. Малко такива държави има в Европа и повечето са на Балканите - Гърция, Сърбия, Албания, Турция...

Violenza
07-01-2012, 10:56
хахахах :Д Щом ни се молиш, окей

xoxi
07-01-2012, 12:34
Не искам пък. Искам с българско да съм, да е като мен. Да си споделяме на роден език и да настръхва с мен, когато България изпъкне с нещо пред света.

shmatarok
07-01-2012, 12:37
Всеки има глава на раменете и сам може да си прецени дали да е с българин/-ка или не.

Hayashi
07-01-2012, 13:31
Не е вярно. И от българи и от чужденци съм си патила.
Хората са един дол дренки навсякъде.

LeprikonA
07-01-2012, 13:39
Това е също толкова тъпо, колкото и "хвани си момче от Варна, а не от София, чуваш ли! " .

xXxPETYAxXx
07-01-2012, 16:51
пхахахаха отношението им няма нищо общо с това, че са чужденци...има и българи/ки които имат прекрасно отношение към половинките си, висока култура и прочие. Това е строго индивидуално и не зависи от националността... Престанете да слагате всички под общ знаменател!!!

Dagichka
07-01-2012, 17:29
намери ми някой чужденец, по възможност американец, да е сладък :Д и ще ти кажа как е ахах :Д
разлика има в манталитета и държанието им понякога, но хората са си хора навсякъде по света! а човека си носи характеристиките в себе си, независимо в коя държава е роден

anonymous708973
07-01-2012, 17:53
Абе... както има и свестни българи, така има и чужденци, които са пълни боклуци.
Не можеш да говориш толкова обобщено. Връзка с чужденец в много аспекти би ми била странна. Не отричам обаче, че има едно огромно предимство в семейство, в което двете половинки са от различен произход - детето расте в билингвиална среда.

bloodyF
07-01-2012, 19:43
и това елементарно, ограничено същество /авторът/,искало да се жени и да има дете..
горката жена..

windowlicker
07-01-2012, 19:49
Много му се връзвате на марто, преди време се подвизаваше с името michel1 ама не знам какво стана с този му профил...

Verminaard
07-02-2012, 12:15
Моля, ако имате възможност, опитайте връзка с чужденец/чужденка и повече никога няма да поискате да погледнете българин/българка. Много по-добре се отнасят от българските мъже/жени с теб и са с много по-високо ниво, повечето имат и много по-висока култура. Освен това така имате възможност да опознаете един нов свят, изпълнен с непознати и екзотични традиции и обичаи. Бракът с чужденец/чужденка има много по-голяма перспектива от този между българин и българка и е изпълнен с много по-вълнуващи емоции. Светът е голям, защо да се ограничаваме? Нека не бъдем коне с капаци!

Умри,глупак.

bloodyF
07-02-2012, 12:56
Много му се връзвате на марто, преди време се подвизаваше с името michel1 ама не знам какво стана с този му профил...

това обяснява всичко
и преди си беше същия гъз/трол

balu4ka
07-02-2012, 12:57
Да,това въобще не е така.Точно,защото сте твърде различни е възможно нещата да не са такива каквито изглеждат.Друго е когато можеш да си поговориш с любимият си човек на собственият си език .Знаеш чуждият език поставя много граници.(както и да го погледнеш,колкото и да го знаеш)

rusoto_baby_f
07-03-2012, 00:11
Офф, отиди да се гръмнеш. Моля те. Имала съм връзка както и с българин, така и с чужденец. Навсякъде има и идиоти/ки, и свястни момчета/момичета - и в България, и извън нея.

даа съгласна съм