PDA

View Full Version : ВАЖНО !!!!!!!!



georgimilkov
07-01-2012, 15:40
Здравейте! Вчера се сдобих с татуировка. Следвам всички инструкции за заздравяването - не пропускам да я мия с антибактериален сапун, с Вита- Мерфен и вазелин. Но днес от обяд забелязвам , че като я мажа с крема сякаш пропуска мастило , разбирам го от това , че крема е бял , а намажа ли я по повърхността се разнася боя и става сив. Страхувам се да не би нещо да не е наред!!! МОЛЯ , КОИТО МОЖЕ ДА МИ ДАДЕ НЯКАКВА ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ И ДА МИ ПОМОГНЕ ДА ГО НАПРАВИ ВЕДНАГА !!! ВАЖНО Е , ЗА ДА ЗНАМ ДАЛИ ТРЯБВА ДА ТЪРСЯ ПОМОЩ ОТ ТАТУИРОВЧИКА ИЛИ Е НОРМАЛНО ЯВЛЕНИЕ. ПРИТЕСНЯВАМ СЕ , ПОМОГНЕТЕ МИ

TheGuardian01
07-01-2012, 15:54
Здравейте! Вчера се сдобих с татуировка. Следвам всички инструкции за заздравяването - не пропускам да я мия с антибактериален сапун, с Вита- Мерфен и вазелин. Но днес от обяд забелязвам , че като я мажа с крема сякаш пропуска мастило , разбирам го от това , че крема е бял , а намажа ли я по повърхността се разнася боя и става сив. Страхувам се да не би нещо да не е наред!!! МОЛЯ , КОИТО МОЖЕ ДА МИ ДАДЕ НЯКАКВА ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ И ДА МИ ПОМОГНЕ ДА ГО НАПРАВИ ВЕДНАГА !!! ВАЖНО Е , ЗА ДА ЗНАМ ДАЛИ ТРЯБВА ДА ТЪРСЯ ПОМОЩ ОТ ТАТУИРОВЧИКА ИЛИ Е НОРМАЛНО ЯВЛЕНИЕ. ПРИТЕСНЯВАМ СЕ , ПОМОГНЕТЕ МИ

Не се притеснявай. Къпи я хубаво със сапунЯ и после още по-хубаво я мажи. Всичко т'ва по 3 пъти на ден , в продължение на 2 седмици. Няма да имаш проблеми, ако е дупчил както трябва :)

-meGusta-
07-01-2012, 16:04
А ЗАЩО В ТОЗИ РАЗДЕЕЛЛ ?!?









не става ли като се свържеш с човека,който ти я е правил ? :)

georgimilkov
07-01-2012, 16:09
опитвам се да се свържа , но телефона му е изключен , а студиото днес не работи .... ПРИТЕСНЯВАМ СЕ СЕРИОЗНО

-meGusta-
07-01-2012, 16:11
а това студио сигурно ли е...да не е някакво безизвестно,забутано и подозрително?Трябва да е качествено,инъче може наистина нещо да не е наред.Не става ли да отидеш на..дерматолог,незнам ?!

FasterBeach
07-01-2012, 19:53
Възможно е и вcе още да cе 'отмива' излишното мастило... (Не това, което ти е под кожата)
Доколкото си спомням и при мен имаше нещо подобно, пък сега нямам никакви проблеми.

Man4estur
07-02-2012, 08:00
не искам да те плаша, но има опасност татуировката да ти падне на земята, което е ПРОБЛЕМ...

marin4itu
07-02-2012, 08:52
Нормално е татуировката да избледнее. Изглежда по различен начин от направена току що и след като заздравее. И се казва татуист.. моля ви..

toretto03
07-02-2012, 08:56
не се притеснявай ,при мене беше по същият начин ,и нямах никакви проблеми :)

Verminaard
07-02-2012, 12:26
А ЗАЩО В ТОЗИ РАЗДЕЕЛЛ ?!?

Защото е възможно да си е татуирал макарите,следователно...абе ...свързано е със секса по един или друг начин.