PDA

View Full Version : Постъпих много глупаво



mlakniwe
07-01-2012, 17:46
Днес ходих за първи път на плаж, защото до ся все няях време, но не си взех нищо за мазане, щото уж малко щяхме да стоим, проблемът е че съм с много бяла кожа и съм заспал на плажа и съм лежал по гръб към 1 час на слънцето/беше към 2-3 часа, в най-голямата жега/, без чадър и нищо слънце защитно, постъпих доста глупаво и на него ден нищо ми нямаше, но днес просто не мога да се мръдна и не мога да легна дори, защото съм целият червен и ме боли страшно цялата предна част на тялото, дори ми прилошава, мазах се с някъв хидратиращ крем още по-лошо ми става-днес цял ден съм на легло-предложете нещо за по-бързо възстановяване-знам, че ще мине до няколко дни, но не мога да издържам, не мога и да спя вечер, до сега винаги съм се мазал и съм нямал проблеми, но така не бях изгарял-с кво да се мажа за да ми мине-поне болката-днес цял ден ми е лошо и изтръпвам целия-едвам съм се изкъпал

SunT
07-01-2012, 17:51
С кисело мляко се намажи и го остави да попие.После с една кърпа се маха и има значителен ефект.

shmatarok
07-01-2012, 17:56
Чувала съм, че мазането с водка също помага, но не съм пробвала. 8-)

Verminaard
07-01-2012, 18:06
Имаше един гел с гентамицин и алое...ама не мога да се сетя как се казваше.Прати някой до аптеката да пита за това.