PDA

View Full Version : Обичам я - Повече от всеки и всичко !



DJ elAS
07-01-2012, 17:44
Здравейте на всички готини хора тук.

Напоследък се случвя нещо в живота ми което ме кара да се побърквам и да не спирам да мисля за нея. Последно време има нещо, което постоянно ме мъчи. Раздялата на моето момиче - момичето на живота ми !

Това, което искам да ви разкажа на много хора може да им се стори абсурдно, но то е самата истина. - Все още е обичам!
Така всичко започна преди около 4-5 месеца. Съвсем случайно се запознах със едно чаровно, красиво, и добро момиче.
Във началото нямах никакви чувства към нея, бяхме само и единствено приятели. Но във продължение на времето със всеки изминал ден тя все повече и повече почна да ми харесва.
Почнах да изпитвам чуства/симпатии към нея. Всичко стана изведнъж ?! Dafuq. На другия ден когато станах от леглото, направих си кафе, Свежа закуска и веднага седнах на компютъра, впрочем за да видя какво прави и дали ще излезнем. Но плановете ни се объркаха. Тя замина за екскурзия извън България (Във Турция).Всичко стана много бързо любовта дойде изведнъж, Тя стана момичето, момичето на моя живот!
- Що годе за въпрос ?

Във момента който тя ми каза, че иска да е със мен живота ми стана много различен, бях лудо влюбен във нея. Със всеки изминал ден аз все повече и повече бях лудо влюбен във нея... Нищо неми трябваше за да бъда щастлив. Нужна ми бе само тя. Имах всичко от нея, всичко но не и ЛЮБОВ??
Нещата не потръгнаха много добре, но въпреки това тя беше жената която аз търсех и исках да имам отдавна..
Всичко приключи на "29 Май 2012 , 20:00"
Ще живея отново за тази дата и час...
Обичам я повече от всеки, всеки друг човек в моя живот.Тя е човекът, за когото плача. Друг няма !!
Само тя може да преобърне живота и да го направи щастлив.
Но така и така не успях да се докосна до сърцето й.
Депресирах се,бях лудо влюбен, и животът ми просто се преобърна.
Изчаках я да се наиграе, и да се върне при мен, но не. Тя не искаше да ме вижда, и никакъв контакт между нас. Опитах какво ли не? приятели, хоби, алкохол, дискотеки, друго момиче, но отново нищо не помогна!
И отново аз я обичах и не спирам да го правя и до днес! Всичко бих направил за нея, да е до мен, да се прегръщаме и т.н..
Винаги трябва да носим надеждата със себе си..
Страшно много ми се иска да и се обадя, но не набирам смелост да го направя. Защото знам, че тя ще ми затвори, и отново ще се отдръпне на страна.. Все още във момента поддържане приятелски контакт. И нищо повече.
Времето лекува ??
Не, не е така!

Когато обичаш - нищо, никой, никога не може да помогне да забравиш любимия си човек. Ако успее - тогава не е било любов !
Дадохме си време 2,3,4 седмици ?! Нищо не помогна. Миналото ??? От там идваше главния проблем защото всеки написан, един ред ставаше въпрос за него.. Но аз не спирах да е обичам.. Любовта ми, бе истинска .. Макар и да знам, че неси струва да го правя.. Напук на всички и на всичко е обичам !
Не спирам да го правя, какво ли неми мина през ум? Какви ли не глупости ! Тя беше ми казала, че е страх да има сериозна връзка със мен, по бившия със който е била тя. Е останала много разочарована и наранена.. Добре? и това го преодолях по някакъв начин, казах и,че ще чакам, ще чакам когато и този момент настъпи, настъпи да се влюби във мен.
Но оставам със чакането си, сега между нас няма нищо.. Единствено приятелски контакт "Здравей, Как си" , "Какво правиш" !
Едва ли скоро ще бъда щастлив. Всеки ден се стремя и надявам към своето щастие. Колкото и да вярват някой хора. Аз съм християнин и вярвам, че търпението ми ще се награди.. Според мен, бог помага на хора който се борят!

БЛАГОДАРЯ на хората, който си направиха труда да прочетат моята скромна историйка :)) !

ShtrudeL
07-01-2012, 17:49
БОГ помага

:smt064


Мисля, че преувеличаваш.
Но пък си изживей момента.

babity
07-01-2012, 18:16
Не очакваш свише, защото няма да го получиш. Бъди мъж! Научи се да се владееш. Винаги има следващ(а). Следващата ще е специална с нещо друго... Просто не изпадай в самосъжаление, а си я намери.

DJ elAS
07-02-2012, 10:04
:smt064


Мисля, че преувеличаваш.
Но пък си изживей момента.


Така ли мислиш, че правя ?

Zaharinka
07-02-2012, 10:12
Ох и аз имах една такава история,нооо (хах не мислех,че един ден ще го кажа) времето лекува всичко...Ще я преодолееш все някога.Като виждаш,че не те иска не се бутай.Живей си живота.;]]

balu4ka
07-02-2012, 10:15
Защото така трябва,знам как се чувстваш.Минавала съм през това,дори сега отново трябва да се справям с това.Болката наистина е голяма,но след като тя не иска да е до теб нищо не можеш да направиш.Чувствата не стават насила.Приеми ,че това е един труден период през ,който така или иначе е трябвало да преминеш.Не казвам ,че ще спреш да мислиш за нея или че ще забравиш,но ще се примириш.Ако това момиче те обичаше щеше да бъде с теб...

thelover3
07-02-2012, 13:10
Мисля, че преувеличаваш. Това, че не можеш да я имаш, те кара да я искаш още повече. "Само тя може да преобърне живота и да го направи щастлив." Тук грешиш. http://sebepoznanie.com/psihologiq/samopomosht/da-se-chuvstvame-chtastlivi/>>>това ще ти бъде от полза. Както и това: http://sebepoznanie.com/psihologiq/upravlenierealnost/nedovolstvo-blagodarnost/. "Едва ли скоро ще бъда щастлив". Тук също не съм съгласна. Огледай се, има много други неща, които могат да те направят щастлив.

Tyler The Creator
07-02-2012, 14:08
Не можа ли да го напишеш по по-гейски начин...

fenasf
07-02-2012, 14:41
Колко трогателно. Само дето в темата виждам единствено АЗ АЗ АЗ АЗ и за това, което тя изпитва е отделен само един ред, цитирам
сега между нас няма нищо.. Единствено приятелски контакт "Здравей, Как си" , "Какво правиш" !

Очевидно чувствата не са взаимни и само ще страдаш, така че се осъзнай малко...

Enchanting
07-02-2012, 16:48
Докато все още страдаш за нея, тя си гледа живота.

Никой не е незаменим..

kyon
07-02-2012, 17:07
^ и
Ако наистина пожелаеш да я забравиш, ще го направиш. Ти не искаш сега, демек никой и нищо не може да ти помогне. Малко хора са като теб, но помисли заслужава ли си наистина точно тя да е човека, за който да не се предаваш?

prosto_chovek
07-02-2012, 17:58
оказвам ти съчувствие и те разбирам. :)

AnzaRe
07-02-2012, 18:13
мм късмет

error92
07-02-2012, 22:12
Напук на всички и на всичко е обичам !

Напук на себе си ако питаш мен ^.^

SummerDream
07-02-2012, 23:06
Приеми, че не са ти споделени чувствата...огледай се наоколо, не е единственото момиче

DJ elAS
07-03-2012, 15:12
оказвам ти съчувствие и те разбирам. :)
|

Мисля, че преувеличаваш. Това, че не можеш да я имаш, те кара да я искаш още повече. "Само тя може да преобърне живота и да го направи щастлив." Тук грешиш. http://sebepoznanie.com/psihologiq/samopomosht/da-se-chuvstvame-chtastlivi/>>>това ще ти бъде от полза. Както и това: http://sebepoznanie.com/psihologiq/upravlenierealnost/nedovolstvo-blagodarnost/. "Едва ли скоро ще бъда щастлив". Тук също не съм съгласна. Огледай се, има много други неща, които могат да те направят щастлив.

Благодаря ви, за което :))))))))))))))))

Footbalgirl
07-04-2012, 10:44
стига де, защо толкова лесно се предаваш на чувствата, бъди мъж! няма незаменими хора, ако си поставиш за цел да се забавляваш без да мислиш за нея постоянно сто процента ще я превъзмогнеш скоро, а според мен ти стоиш и се само съжаляваш, слушайки тъжни песни докато гледаш общи снимки... щом те е оставила значи не те е заслужавала въпреки всичко, което си правил за нея, знай, че някъде по света има по- чаровно момиче, което ще е готово на същото като теб- да ти даде всичко, за да бъдеш щастлив, мисли позитивно, спри да мислиш за нея, не казвам напълно да изтриеш спомена за тази любов, но... всеки е преживял един такъв неприятен момент, но въпреки това продължаваме напред и откриваме, че понякога не си заслужава да мислиш толкова дълго време за отминали неща, а да крачиш смело напред, за да откриеш нова любов! успех :)

heartshapedbox
07-04-2012, 12:45
Преодолей я, колкото и да ти е трудно,и давай напред.

ani1900
07-04-2012, 13:09
Това се случва с почти всеки човек на този свят... Аз поне с тази реплика се успокоявам, но пак не ми олеква, защото и аз съм в подобно положение като твоето, само дето човекът когото аз обичам не знае за това и не съм сигурна, че ще имам смелостта да му го кажа. Според мен ти си много смел човек щом си и го казал... Аз поне не мисля, че ще мога да го направя. И според мен не трябва да губиш надежда ( все пак надеждата умира последна :) ) мисля, че щом разбере какво изпитва към теб и каква грешка е допуснала ще се върне при теб. :)

jghgh
07-04-2012, 18:48
Когато обичаш - нищо, никой, никога не може да помогне да забравиш любимия си човек. Ако успее - тогава не е било любов !

i don't think so..


заебавай я, не виждаш ли, че само си играе с теб.

DJ elAS
07-05-2012, 15:52
стига де, защо толкова лесно се предаваш на чувствата, бъди мъж! няма незаменими хора, ако си поставиш за цел да се забавляваш без да мислиш за нея постоянно сто процента ще я превъзмогнеш скоро, а според мен ти стоиш и се само съжаляваш, слушайки тъжни песни докато гледаш общи снимки... щом те е оставила значи не те е заслужавала въпреки всичко, което си правил за нея, знай, че някъде по света има по- чаровно момиче, което ще е готово на същото като теб- да ти даде всичко, за да бъдеш щастлив, мисли позитивно, спри да мислиш за нея, не казвам напълно да изтриеш спомена за тази любов, но... всеки е преживял един такъв неприятен момент, но въпреки това продължаваме напред и откриваме, че понякога не си заслужава да мислиш толкова дълго време за отминали неща, а да крачиш смело напред, за да откриеш нова любов! успех :)


Така е, прав си изключително :) - Силни Думи !
Благодаря ти все пак, ,)

Proxima
07-05-2012, 22:12
Идеално те разбирам в каква ситуация си изпаднал. Преди 8 години бях на твоето място. И аз опитах всичко и нищо не помогна, докато накрая не промених драстично живота си: преместих се в друг град, но и товане помогна за чувствата. Пиех всяка вечер, за да притъпя болката. Но никак не беше лесно. Запознавах се с различни момичета, но просто никоя от тях не беше ТЯ. Намерих обаче момиче приятелка (не гадже, а просто приятелка), с която можех да споделям всичко и малко по малко с времето нещата си дойдоха на мястото. Отне ми почти 3 години. Най-важното е да намериш човек, на който да можеш да споделиш чувствата си. За останалото е нужно само време. Дано при теб сане по-бързо отколкото при мен.

DJ elAS
07-06-2012, 19:23
Идеално те разбирам в каква ситуация си изпаднал. Преди 8 години бях на твоето място. И аз опитах всичко и нищо не помогна, докато накрая не промених драстично живота си: преместих се в друг град, но и товане помогна за чувствата. Пиех всяка вечер, за да притъпя болката. Но никак не беше лесно. Запознавах се с различни момичета, но просто никоя от тях не беше ТЯ. Намерих обаче момиче приятелка (не гадже, а просто приятелка), с която можех да споделям всичко и малко по малко с времето нещата си дойдоха на мястото. Отне ми почти 3 години. Най-важното е да намериш човек, на който да можеш да споделиш чувствата си. За останалото е нужно само време. Дано при теб сане по-бързо отколкото при мен.

Приятел разбирам, но мен точно от това ме е страх, 3 години са страшно много време. Страх ме е, страх ме е от времето. Защото при други хора който са изпадали във моята ситуация, живота им е много по драстично променен от моя. ,)

rockandroll
07-07-2012, 01:15
ок

SÜß
07-07-2012, 19:26
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/578574_372530032789904_2146647583_n.jpg --

DJ elAS
07-14-2012, 19:49
Всичко стана много сложно, а аз все още съм сам самичък....

Izabela97
07-14-2012, 20:36
Тя е поредния човек който няма място в живота ти, ако е писано да сте заедно тя ще те потърси, но щом вече не го е направила значи не си заслужава :) П.С. историята ти е същата като моята :)

DJ elAS
07-31-2012, 19:09
И аз мисля така, но вече всичко свърши, забравих я и си гледам живота :)))))))) БЛАГОДАРЯ ви за хубавите, и отрицателни коментари, на слуха.

Teenhelp1
07-31-2012, 20:57
Браво пич. Be strong. :)

mechone
08-01-2012, 11:16
Мислех, че няма такива момчета като тебе. Аз даже си мислех, че момчетата не изпитват чувства. Явно не е така. Аз бих ти казала-бори се до край. Не се предавай. Опитай да поговориш с нея като с голям човек и виж, нещата могат да се оправят...

IcameHereToFuckBitches
08-01-2012, 11:23
Абе ти изобщо каза ли защо сте се разделили, щото аз не прочетох ?
Нямало какво друго да те направи щастлив... Мен ако питаш, много щастлив ще те направи да се научиш да пишеш правилно !

Krasencety
08-01-2012, 17:43
Когато обичаш - нищо, никой, никога не може да помогне да забравиш любимия си човек. Ако успее - тогава не е било любов !


това ми хареса... много е вярно

Иначе.. разбирам те, знам, че няма да я забравиш, но се опитай да продължиш напред. Намери си момиче, което те обича и бъди щастлив :)

DJ elAS
08-01-2012, 19:02
Когато обичаш - нищо, никой, никога не може да помогне да забравиш любимия си човек. Ако успее - тогава не е било любов !


това ми хареса... много е вярно

Иначе.. разбирам те, знам, че няма да я забравиш, но се опитай да продължиш напред. Намери си момиче, което те обича и бъди щастлив :)



Не мога не мога приятел, не мога.. Не знам защо написах последния от мен коментар, не знам, чудя се и се мая във облаците, да аз взе още е обичам.. Спомена за нея ме изпива и ме прави някак си, по силен, по силен да така е. Не знам
момичетата какво изпитвате когато сте влюбени, като всяко второ момиче във тази Страна, Се прави на по свястна от другата, иска да изглежда по - добре, Винаги да е жена на върха, Винаги да си избива парите от стари ниски чичковци и какво млади дами ? какво, получавате си ** кефа (така да го нарека) И накая ? какво става със нашите сърца, Не спираме да мислим за вас, правим всичко най - възможно за да ви върнем, за да усетим отново вашия парфюм, вашия мирис със който ние си лягаме. И ставаме със мисълта за вас, а впрочем какво правите млади безгрижни дами? Отивате при поредния богат чичко, и си свиркате със уста, ходите по дискотеки, и отново си правите кефа.
Със какво сте по различни от по - грозните момичета, Че те нямат сърце и пари ли? Напротив мога да ви кажа, че тези момичета обичат силно и по надежно, от вас (кифлите!) и са по добри от вас, безразличните!

Писна ми, писна ми, във всяка една тема във един форум, Цитирам: "Хей, те момчетата винаги ни зарязват, и ние оставаме със разбити сърца, плачем и мислим за тях постоянно.." Малко са, драги зрители, малко са тези момичета който могат да усмеят да напишат такава тема. Защото те са силни, и се борят за това за което искат, грозни са и ОБИЧАТ силно. Докато вие, вие безразличните момичета.. ходите по барове, друсате се, и ходите след г**а на тези стари и богати чичковци.. И тези богати чичковци накрая и те обират целия боклук, като мене. Искам да отправя едно малко послание към, силно обичащи и любящи дами - Това е много хубаво което правите, защото любовта ще спаси света. Със това малко посление. Моля НЕсериозни момичета да неми пишат. Благодаря, и много поздрави от слабия и любящт чичко!