PDA

View Full Version : Какво ТОЧНО да му пиша!!



ladycrazy11
07-01-2012, 21:01
Здравейте, на 14 съм и супер си падам по едно момче даже може да го наречете влюбване (абе чисто влюбване). До 3ти клас ми беше в класа, след това, преди година се засякохме на уроци заедно- та оттогава сърцето ми си каза думата. Обаче никога не сме били близки приятели и не сме в обща група, така че не се виждаме въобще. Наскоро го засякох в един автобус и си побъбрихме, ама само толкова, само дето моето сърце не изкочи от гърдите..Имаме обща приятелка и като си говоря за тва с нея тя постоянно ми повтаря да започна да си пиша с него(facebook). Проблема е обаче КАКВО да му напиша. Честно не мисля, че едно "здрасти" ще свърши работа, а пък и както казах не сме близки приятели, така че нямаме мн общи теми. ПОМОЩ!!

И моля без глупости и шегички!!

li0n
07-01-2012, 21:08
Едно "Здрасти, как си?" като за начало е добре.. По-нататък ще си намерите обща тема за разговор.

anonymous849184
07-01-2012, 21:25
Едно "Здрасти, как си?" като за начало е добре.. По-нататък ще си намерите обща тема за разговор.

+1 Ако наистина сте на една вълна ще намерите общ език, пък ако нещата не потръгнат не е проблем, че си опитала. Ако постоянно се чудиш как ще реагира и какво да му пишеш си навличаш само ядове, нищо повече.

error92
07-02-2012, 01:58
Здрасти ще свърши работа ;)

heartshapedbox
07-02-2012, 07:41
Абсолютно. Не може да започнеш да му говориш за ядрена физика, казваш "Здрасти,как си?" и в хода на разговора ще излязат общи теми.

HoBaTopka
07-02-2012, 10:05
И след като си му казала "здрасти" можеш да му припомниш коя си, демек, че сте ходили на уроци. После може да питаш каква музика слуша или пък кой филм би ти препоръчал.

Кво толкова, ти за първи път ли започваш чат с някого :?