PDA

View Full Version : Нередовен цикъл



KuTaPa
07-02-2012, 01:13
За първи път ми дойде, когато бях на 15 г. и ми беше много нередовен цикъла, пред 1 , 2, 3 ,4 месеца...
Сега съм на 20 г и от около една година ми идва през месец и една седмица някъде... по телевизията чух, че това е опасно, защото след време ако искам деца забременяването било много трудно...Искам да ида на гинеколог, но в момента нямам много пари и няма как, а и ако ида той ще ми иска календарче на което съм си записвала кога ми е идвало, но аз отдавна спрях да си отбелязвам тъй като видях, че няма смисъл, идва ми когато си иска....
Има ли други момичета с моя проблем, ще се радвам да споделят, ако са ходили на гинеколог какво са им казали...

ThisIsMe
07-02-2012, 15:18
Какво са казали на други момичета,не означава ,че важи и за теб.Спрете вече с погрешния метод -с привидно общи симптоми ,без преглед ,да сочите една и съща диагноза!Безотговорно е !Нормалният цикъл е в интервала от 21-35 дни.
Щом положението е "идва ми ,когато си иска",вземи направление от личния лекар и отиди на гинеколог!

kalpazanka
07-05-2012, 06:06
+И ако си студентка редовно обучение, ще платиш само потребителска такса.

Cloud9
07-06-2012, 22:04
Поликистозни яйчници-имам ги.Цикъл-нямам го. Сериозно е.Но ти нямаш точно това.Отиди на лекар.Не ти искат календарче,а просто питат ориентировъчно кога е бил цикълът и как е протекъл.Ще те прегледат и ще ти кажат какво ти е . Сериозно е.Отиди на лекар.

Amore-Mio*
07-10-2012, 10:23
Поликистозни яйчници-имам ги.Цикъл-нямам го. Сериозно е.Но ти нямаш точно това.Отиди на лекар.Не ти искат календарче,а просто питат ориентировъчно кога е бил цикълът и как е протекъл.Ще те прегледат и ще ти кажат какво ти е . Сериозно е.Отиди на лекар.

Съгласна. Отиди, недей губи повече време, защото може и да бъде опасно, наистина.