PDA

View Full Version : МОЯТ НАЙ-ГОЛЯМ КОМПЛЕКС..КАКВО ДА ПРАВЯ..??



i love...
07-02-2012, 09:30
Здравейте...притеснявам се от това,че имам много малки гърди(колкото и глупаво да звучи) а имам сериозни намерения към гаджето си и искам скоро да му пусна,но се притеснявам от това че макар да нося сутиени без подплънки гърдите ми пак изглеждат много по-големи от колкото са и незнам как ще реагира той.....просто ме е сраммм и то много...:X:X нямам почти нищо...и все пак ще ми е кофти и ще ме е срам да стоя гола пред него....ако някой има идея какво да правя моля да сподели....но без глупости моля...:X:X;];]

Disasterpiece
07-02-2012, 09:38
Няма какво да направиш по въпроса. Щом пък е толкова сериозно че да искаш да му "пуснеш" значи трябва да се обичате, а ако той те обича няма да го бърка кви са ти гърдите.

ShtrudeL
07-02-2012, 09:38
Какво можеш да направиш според теб?
Единствения логичен отговор, който всеки тук може да ти даде е, да не се притесняваш толкова, защото ще си развалиш удоволствието, неговото също, ако ще и цици като на Памела Андерсън да имаше. Ако и той има сериозни намерения към теб едва ли ще му е голям проблем.
Дано не съм прозвучала гадно. *гуш*

IncendiaSanctus
07-02-2012, 11:01
Няма какво да направиш по въпроса. Щом пък е толкова сериозно че да искаш да му "пуснеш" значи трябва да се обичате, а ако той те обича няма да го бърка кви са ти гърдите.

Ей заради такива изказвания стават караници после... Това, че обичаш някого, не значи че той е перфектен... Да, ти харесваш всичко в него, но винаги може да имаш забележки... Може да я обича заради други неща, но това не значи, че няма да взима и циците под внимание...
По темата : Няма какво да направиш. Ако те е срам - не бързай да се събличаш и да правиш секс. Щом те е срам, значи и секса няма да ти хареса...

IseeDEADbodies
07-02-2012, 12:08
Офф, ми нищо не можеш да направиш. Освен чрез имплантиране на силикон... не виждам друг начин по който може да го промениш тоя факт. Лол, не си слагай силикон ! xD
Дишай... той ако е такъв цицоман изобщо нямаше да се захване с теб. На повечето хора не им пука за такива неща. Не знам какво всичките момиченца с малки цици се впрягате толкова. А и ме съмнява да са ти "като 10 ст. под мушама", така че.. :D
Нема се плашиш !
На колко години си бай дъ уей ?

anonymous708973
07-02-2012, 12:35
Истината е, че квото и да ти кажем, пак ще ти е гадно. Да, вероятно ще растат още, да, вероятно него не го бъркат толкова, да, вероятно ще ги хареса... И ще сме прави. Но ти ще го осъзнаеш, когато му видиш дивия поглед и усетиш колко силно те стискат ръцете му. Последното нещо, за което ще мислиш тогава, е, че гърдите ти са малки.

Verminaard
07-02-2012, 12:39
Колкото и да те е срам - от срам цици не растат.

vde
07-02-2012, 13:41
Ако проблем са му гърдите ти, значи не е за теб.
Не вярвам да има нищо против да ти кажа чесно.

YoRlz
07-02-2012, 15:03
Ако гаджето ти е пич наистина ,то не би трябвало да му пука . ;)

Disasterpiece
07-02-2012, 16:24
Ей заради такива изказвания стават караници после... Това, че обичаш някого, не значи че той е перфектен... Да, ти харесваш всичко в него, но винаги може да имаш забележки... Може да я обича заради други неща, но това не значи, че няма да взима и циците под внимание...
По темата : Няма какво да направиш. Ако те е срам - не бързай да се събличаш и да правиш секс. Щом те е срам, значи и секса няма да ти хареса...

Не съм казвала, че няма да обърне внимание, казах че няма да го интересува. Кви караници? Чети постовете по два пъти.

JUSTDNB
07-02-2012, 19:03
Искам да ти кажа, че това няма никакво значение,ако се съблечеш пред него и има някаква отрицателна реакция те съветвам да го разкараш. А и размерът не е толкова важен,по скоро е важно дали са стегнати. Попитай някой мъж дали предпочита големи и увиснали цици или по-малки, но стегнати.

psychopath
07-02-2012, 19:49
На мен това не ми е никакъв проблем. : )
Няма защо да се притесняваш от неща, които не зависят от теб.

i love...
07-02-2012, 20:50
да... наистина ако държи на мен няма да му пука но някак си не съм сигурна в себе си...:S:S

marilyn
07-02-2012, 21:57
Всеки има недостатъци, перфектни хора няма. Щом ти е гадже и сте си заедно, е преглътнал факта, че не си надарена. Сигурна съм, че имаш други предимства като хубави крака и/или готин задник. Мисли си позитивно и не се оставяй комплексите ти да ти завладяват толкова съзнанието.

AfraidToDream
07-02-2012, 22:11
Компенсирай малките гърди с техника. Разбери какво му харесва и го подлуди.

Disasterpiece
07-03-2012, 07:10
Мм ако ти е първия път е нормално да се притесняваш. Неизбежно е.

i love...
07-03-2012, 11:07
а някое момиче може ли да ми каже дали ще болии...??:ss

3oPuTy
07-03-2012, 11:19
При всяко момиче е различно - някои ги боли много,други не,при някои има кръв,при други няма ...

lylyyy
07-03-2012, 11:50
Ако приятеля ти има желание за секс с теб значи няма от какво да се притеснявасш, а иначе за болката при всеки е различно...не трябва да мислиш как изглеждаш от страни, а да се отпуснеш максимално

SisiStrange
07-03-2012, 12:44
Виждал те е с дрехи, има идея за размера на гърдите ти. Явно си те харесва такава, каквато си със или без цици.

i love...
07-03-2012, 16:39
Ами нее точно така защото със сутиен гърдите ми изглеждат много по-големи от колкото са...макар че не нося сутиини с подплънки....

Rebirthing
07-03-2012, 17:01
Оффф, няма как да са 'много по-големи' просто така ти се струва. Пък и щом носиш сутиен и то без подплънки явно не са ти толкова малки.

SisiStrange
07-03-2012, 17:32
Я дай гръдна обиколка. :D Стана ми интересно на кое викаш малки.

anonymous708973
07-03-2012, 18:01
Ами нее точно така защото със сутиен гърдите ми изглеждат много по-големи от колкото са...макар че не нося сутиини с подплънки....

Факт. Дори със сутиен без подплънки разликата е голяма.

SirLeX
07-03-2012, 20:19
Няма от какво да се притесняваш толкова! Ако момчето държи на теб значи това е заради теб самата, не заради гръдната обиколка. Даже доста момчета си падат по малки гърди. Аз примерно се извращавам като видя някоя с огромен чифт. По спокойно ;)

i love...
07-04-2012, 07:06
Благодаря...;] надявам се наистина да не му пука.....

Revenger
07-13-2012, 11:12
Ами зависи и от момчето ся. Ако е цицоман , ще му е кофти, на теб също. Аз също харесвам по - големи гърди , но като съм попаднал на мацка с не толкова големи екстри , обработвам каквото има. Да не ти пука , ако много те иска т'ва момче,няма да му е проблем. ;)

desislava_georgieva
07-14-2012, 16:40
Между другото да знаеш, че мъжете забелязват всичко, така че повярвай ми знае колко са големи и ако иска да прави секс с теб това не го бърка. Освен това кой би те оставил, защото гърдите ти не са големи?

fenkaaa
07-14-2012, 18:51
Много момичета имат този проблем.Все пак не е с теб заради секса и гърдите ти,предполагам? Тогава какъв е проблема. :)

lamer4e7o
07-14-2012, 21:25
Спри да посещаваш този форум, че ни напълни главите с твоите комплекси!