PDA

View Full Version : Имам криви крака :(



plami_maceto
07-02-2012, 09:53
Мисля, че не е тук мястото за това, но все пак нека да е тук ;дд :) Ами мисля, че имам криви крака защото са леко извити от вътрешната страна под коляното, малко по нагоре от стъпалото като започне самия крак. Чета тук и на други места в интернет, че това се получава когато се родиш и трябва да се отиде на ортопед и т.н ,но моите родители не са обърнали внимание на това и не са ме завели никъде и сега вече съм на 12г. :( Виждам, че и на някой известни личности са така извити от вътрешната страна дори повече, но нз :( Кажете вие по този въпрос :)

plami_maceto
07-02-2012, 10:18
Ето и една снимка която е малко стара, сега има по-малко място между краката http://prikachi.com/images/289/4970289r.png

Hayashi
07-02-2012, 10:47
Какво да кажем? На тази снимка си стъпила накриво.
Като се притесняваш толкова много отиди на ортопед и той ще ти каже дали може да се направи нещо.

rumqnkaa
07-03-2012, 08:31
До колкото знам с годините би трябвало да ти се оправят и моите не са перфектно прави ама няма какво да се направи :)

fifito19
07-04-2012, 14:45
Ти имаш криви крака, аз пък имам дебели крака.... Ми кво да се прави, всеки като може. Намери нещо друго, което да е по- ценно от кривите ти крака и го използвай.

StolenBliss
07-04-2012, 20:19
Моите кат малка са били мнооооогооо криви, та майка ми се е вайкала кво е тва момиче с такива криви крака, хаха ама те са се оправили сами и ся са си прави. Ти си пораснала вече, за тва както казаха чичко ортопеда ше знае отговора на въпроса ти ;)