PDA

View Full Version : Закъснявало ли ви е ...???



Miki Mays
07-02-2012, 10:08
Здравей те този месец ми закъснява вече с 7 дена...вече мн се притеснявам...взех си тест за бременост и беше отрицателен....значи не съм бремена но каква може да е причината за закъснението...преди да ми дата на която трябваше да ми дойде пиех антибиотици(силни) защото боледувах от бъбрици и пиех разни чайчета..днес смятам пак да си вземам тест за да проверя отново да ли не съм бремена.Моя приятел е сигурен,че не е свършвал по време на секс в мен...но имам симптом много ме болят гърдите(това е единственият симптом при мен преди да ми дойде)Моля ви помогнете ми каква може да е причината за закъсняването???!!!!

shmatarok
07-02-2012, 10:13
Не се филмирай, най-вероятно е от антибиотиците. При мен също се е получавало това, нормално е. Спри да се панираш, защото от стрес също може да закъснее, също и от промени в климата.

DragonLady
07-02-2012, 12:28
Щом теста е бил отрицателен, значи закъснението се дължи на антибиотиците, които си пила. Щом те болят и гърдите и то силно, значи съвсем скоро би трябвало да ти дойде. И недей се вкарва във филма толкова, понеже от стреса допълнително закъснява ;)

bloodyF
07-02-2012, 12:43
абе сигурен, сигурен, ама имало ли е секс без презерватив, късал ли се е , кога е било, била ли си в овулация,на колко години си, от колко време имаш цикъл
никой нищо не казва , а очаква обективен отговор..

Verminaard
07-02-2012, 12:51
От антибиотиците и горещината е,спокойно,нямаш паразит в теб.

SmilezZz
07-03-2012, 18:55
Щом си си направила тест за бременност и е бил отрицателен, то тогава няма за какво да се притесняваш. Закъснението може да е поради безброй много причини:
- Смяна на климата.
- Антибиотици.
И други. Мързи ме да изброявам.

pepsinka
07-07-2012, 09:22
На 20 години съм, и на мен трябва да ми дойде тези дни, защото миналия месец ми дойде на 9 юни а днес е 8 юли и попринцип ми върви 3-5 дена назад всеки месец. А вместо това кръвното ми е адски ниско 60 на 99. Вече 3 дена подред ми е ниско и се чувствам отпаднала. Правих си тест, но беше отрицателен.

kalpazanka
07-07-2012, 12:47
^ За кръвното- казва се първо систоличното, пък после диастоличното. За капак издевателстваш да смятам МЦ и да броя дните от 9-ти юни до... 07.07? Овулация, поне нещо ориентировъчно да кажеш?!

angelss_love
07-23-2012, 19:01
Господи боже.Какво си се запритеснявала,щом приятелят ти не е свършвал в теб кво се пеитесняваш/Нормално е след като си пила антибиотици да ти закъснява..И аз тоя месец изпих сумати антибиотици и ми закъсня със седмица..Не се притеснявай.Няма ти нищо ;)

Amore-Mio*
07-24-2012, 08:13
Закъснявало ми е, да.

А теста кога си го правила? Колко време след въпросния рисков акт?

Иначе най - вероятно е от антибиотиците и от жегата.