PDA

View Full Version : пссст



ShtrudeL
07-02-2012, 10:12
Сънувах, че отивам при някакъв да ми оправя слънчевите очила (които в съня ми бяха супер грозни и смешни). И давам му аз моите и той почва да ми прави нови по същия модел. Ама е страшно готин! :3 И ми дава да държа със зъби някъв конец докато прави нещо на него и сме на някакви сантиметри един от друг прави и на мен ми става ного хубаво и ми идва да му се нахвърля, ама незнайно защо това не се случва. :О ИИ в следващия момент се сънувам как излизам от стаичката му и вървя по някакви красиви алеи, стигам до някаква сграда, приличаща на училище, но е празна. Излизам после и си намирам някакъв телефон, а от страни на тези алеи има басейн с много хора и спасителя говори по *офффф онея работи, по които говорят полицаите, излезе ми думата от главата, сещате се ^^*, че тоя телефон е бил подарък за починалата му приятелка (ох и на мен ми стана много кофти), дадох му го и продължих (а преди това сънувах и нея О.о). Влязох в някаква огроооооомна зала, в която имаше нещо като бал с маски, но все пак нямаше много хора, беше спокойно И! Онзи, който ми оправяше очилата беше там и караше ролери! :О А аз явно бях влюбена в него, защото ного исках да го нагушкам и нацелувам, вместо да правим секс примерно ;О А даже не му видях и лицето :3 И тъй тооо. Помня, че ме хвана за ръчичка и се возехме двамата и до там : (
Искам да сънувам по-често и по-ясно. ^_^