PDA

View Full Version : Лекарства за отлагане на цикъла



Gabriellchetyy
07-02-2012, 11:25
Здравейте! Знам, че има много такива теми, но не успях да намеря отговор на моят въпрос. Проблема е, че след 2 седмици заминавам на море за 7 дена и точно на първият трябва да ми дойде. Попринцип ползвам тампони, но през цялата почивка няма да се чувствам комфортно. Преди година бях пила Примолут Нор 5, за да го отложа, но мисля, че вече искат рецепта, а лекарката ми е в отпуска и няма откъде да намеря такава. Искам да попитам, знаете ли други лекарства, които да ми помогнат, но да могат да се закупят без рецепта?

DragonLady
07-02-2012, 12:25
Всички лекарства на този принцип се изписват само с лекарска рецепта!!! Дори преди няколко месеца една жена ( на около 30 привидно ) питаше фармацевката за подобни хапчета, и тя и каза, че без рецепта от лекар не може да и ги продаде.
Варианта ти е да отидеш при частен лекар и да си платиш прегледа, и той да ти даде рецепта за такива хапчета.
Побързай ако ще го правиш,понеже някой от тоя тип хапчета се пият определен брой дни преди предполагаемата дата, на която трябва да ти дойде.

Verminaard
07-02-2012, 12:50
Ти си малоумна.Да си бомбардираш хормоналната система заради една седмица плацикане на плажа...
Толкова ли е трудно да отложиш или да си седиш на пясъка самичка?

Gabriellchetyy
07-02-2012, 13:08
Както вече казах, пила съм Примолут Нор и когато ги взимаш по предписание, описано в листовката, проблеми не би трябвало да има : )