PDA

View Full Version : Акне и черни точки



mirko1997
07-02-2012, 15:52
Кажете как да се справя с акнето и черните точки, моля ви...

ADMIRALKA14
07-02-2012, 16:26
Има 15 000 такива теми. Вместо да ти препоръчвам хиляди мазила, които могат не само да не повлияят на твоята кожа, а и да влошат положението ще те посъветвам да посетиш дерматолог.

fifito19
07-04-2012, 14:47
Аз си мия лицето със плодови и зеленчукови води. Първо, сутрин го мия нежно със сапун, когато се изпотя го минавам с мокри кърпички и вечер го поливам с вода от краставица или лимон или ябълка, каквото ти падне, много ми помага. Накрая го изплаквам. Преди пет месеца започнах. Тогава цялото ми чело и нос и брада и бузи бяха в черни точки. От тогава не ми е излязла нито една пъпка, нито една черна точка.

kalpazanka
07-05-2012, 06:04
Акне аут лосион- без рецепта е.

bloodyF
07-05-2012, 09:46
Аз си мия лицето със плодови и зеленчукови води. Първо, сутрин го мия нежно със сапун, когато се изпотя го минавам с мокри кърпички и вечер го поливам с вода от краставица или лимон или ябълка, каквото ти падне, много ми помага. Накрая го изплаквам. Преди пет месеца започнах. Тогава цялото ми чело и нос и брада и бузи бяха в черни точки. От тогава не ми е излязла нито една пъпка, нито една черна точка.

сериозно ли? :lol:

Vicky93
07-05-2012, 11:26
една причтелка си чисти лицето с утайката на кафе, сметана и сол май (всичко се втрива в лицето около 15 мин след това измиваш и се изчиства добре... само гледай да не си направиш ранички от мн триене :Д

PRECARIOUS
07-06-2012, 19:21
Аз си мия лицето със плодови и зеленчукови води. Първо, сутрин го мия нежно със сапун, когато се изпотя го минавам с мокри кърпички и вечер го поливам с вода от краставица или лимон или ябълка, каквото ти падне, много ми помага. Накрая го изплаквам. Преди пет месеца започнах. Тогава цялото ми чело и нос и брада и бузи бяха в черни точки. От тогава не ми е излязла нито една пъпка, нито една черна точка.

как така с вода от плодовете ? слагаш ги да стоят и после ги махаш и ползваш водата ли ?

Leticcia
07-08-2012, 15:48
как така с вода от плодовете ? слагаш ги да стоят и после ги махаш и ползваш водата ли ?

Да, наистина....Стана ми много интересно...

fifito19
07-14-2012, 18:58
:D не де, не се изразих правилно, простете. Изстискваш си плодове или примерно настъргваш една краставица и си изстискваш сок...

Leticcia
07-16-2012, 11:47
аааа......Така кажи...и помага ли? и аз да почна :D

Your.Passion
07-16-2012, 12:04
За акнето може да ползваш крем Здраве - лека формула .