PDA

View Full Version : WAX



sexobeAt
07-02-2012, 19:09
ЗДР хора...
Преди 1 седмица се върнах от Турция..бях на екскурззия..и си купих от тая вакса-FONEX mate look...и съм адски доволен!
Обаче свърши..и сега не мога да си намеря такава в моя град..Добрич!
Моля ви се,ако има някой от Добрич,който да знае къде мога да си намеря...да ми каже...или да ми дадете един сайт откъдето мога да си поръчам на изгодна цена!
Благодаря ви много..предварително!!!

Verminaard
07-02-2012, 19:11
Ваксата лапа пишки в ада.

sexobeAt
07-02-2012, 19:28
Ваксата лапа пишки в ада.

какво каза??? :s

kolegata88
07-04-2012, 00:15
Пушкаш по Дунава във бъчва до Румъния.Там ще предложиш на някой загорял тираджия да те е*е до скъсване и да те остави в Турция да си купиш вакса

sexobeAt
07-04-2012, 08:26
Пушкаш по Дунава във бъчва до Румъния.Там ще предложиш на някой загорял тираджия да те е*е до скъсване и да те остави в Турция да си купиш вакса

аве вие сте ебахти ограничените типове...помолих ва за нещо..вие тръгнахте да ме обиждате и накърнявате...ето за това тъпата ви държава България,няма да се оправи никога...ще си останете едни долни цигани..ама баш цигани :X

sWeeX
07-04-2012, 11:10
Мани ги тия прости индивиди да си избиват комплексите в форума... :(
Пробвай от тук (http://kogtrade.co.uk/index.php?main_page=product_info&products_id=12), или просто се разходи до някой по- голям фризьорски салон в Добрич и ги питай дали ще могат да ти доставят от някъде.. те поръчват от някакви борси.. ама един господ знае къде са :)

sexobeAt
07-04-2012, 20:12
Мани ги тия прости индивиди да си избиват комплексите в форума... :(
Пробвай от тук (http://kogtrade.co.uk/index.php?main_page=product_info&products_id=12), или просто се разходи до някой по- голям фризьорски салон в Добрич и ги питай дали ще могат да ти доставят от някъде.. те поръчват от някакви борси.. ама един господ знае къде са :)

еее един да ми откликне на зов-а...(bow)
мс..ще питам,а дали мога да намеря в kaufland..все пак е голям магазин..има почти всичко..трябва да отида да проверя :/

sexobeAt
07-09-2012, 21:02
до админите може да заклучите темата! :)