PDA

View Full Version : Проблем полов акт



no-explode
07-03-2012, 08:23
Здравейте, приятели! :)
Момче съм и съм на 16 години, преди няколко седмици го направих с гаджето си и стана нещо, което ме притесни. От тогава до сега се чудех дали да пусна тема и ето, че накрая се реших..
Както казах, преди няколко седмици направих първия си полов акт. Всичко беше окей, съблякохме се, инструмента стана без проблеми, изобщо нямах притеснения и започнахме. Това продължи около час и половина, два. Не можех да свърша, какви ли не пози пробвахме, не става и не става. Помислих си, че щом ми е първи път, може това да е от притеснение. Някак си го преглътнах, обаче проблема продължи. Следващите няколко пъти беше същото, акта продължаваше около час, час и нещо, понякога и до два часа, а аз отново не свършвах.
И сега искам да ви питам, дали проблема е от мен или от момичето до мен? На ръчна си свършвам работата, но когато го правим не. От какво може да е този проблем?

П.П: Извинявам се, ако съм написал нещата неразбираемо, ако има някой неразбрал ще се поправя. Благодаря предварително! :)

П.П2: На нея не й беше за първи път и май беше широкичка. Казвам май, защото това е единственото момиче с което съм спал и не мога да преценя правилно.

prosto_chovek
07-03-2012, 08:28
таковайте се по - дълго :)

bloodyF
07-03-2012, 09:19
влагалището е 'еластично' и се разширява когато си възбудена , за да може проникването да е по-лесно
съответно после се прибира в нормалната си форма
кви са тия - правила е секс, ''широкичка'' е
глупости на търкаленца'


и може просто да имаш нужда да довършите по друг начин..я френска, я нещо друго..

prosto_chovek
07-03-2012, 09:30
я дупенска :)

don't say anything.
07-03-2012, 09:44
И при нас беше така първите няколко пъти, обаче после всичко си е окей.

marilyn
07-03-2012, 10:32
влагалището е 'еластично' и се разширява когато си възбудена , за да може проникването да е по-лесно
съответно после се прибира в нормалната си форма
кви са тия - правила е секс, ''широкичка'' е
глупости на търкаленца'


и може просто да имаш нужда да довършите по друг начин..я френска, я нещо друго..

Десет букви

3oPuTy
07-03-2012, 11:17
Секс не се прави само с тялото,а и с мозъка.Ако главата ти е пълна с мисли "Дали пак всичко ще се обърка и няма да мога да свърша?!" е нормално да не се получат нещата.Отпусни се,правете си кефа,не мисли за продължителността и нещата ще си дойдат на мястото.

prosto_chovek
07-03-2012, 11:18
един съвет - отпусни се и всичко ще си дойде по реда :)