PDA

View Full Version : Проблем с ерекцията?



martin.b.m
07-03-2012, 08:30
Здравейте, никога не съм си и мислил, че ще пиша по подобна тема или ще задавам въпроси, но то кой ли мъж си е помислял.. :X От няколко седмици имам проблем с "вдигането на самолета". С настоящата ми приятелка сме заедно от 2-3 месеца, но понеже не съм от хората, които постоянно убеждават жените да правят секс, чак преди 1 седмица решихме за първи път да си поиграем в леглото. Всичко хубаво - целувки, прегръдки, любовна игра, ноо когато дойде момента да сложа презерватива и да започна сериозната част, малкия ми приятел реши да ме предаде. Спадна и не се събуди до края на нощта. Не ми се беше случвало никога, а мога да кажа, че имам определен опит с жените (на 20 години съм). Приятелката ми е прекрасна - спал съм и с момичета, които далеч не са толкова сексапилни, така че не е от това.. Тя прие добре издънката ми - подкрепи ме и каза, че всичко е наред. Като се позамислих тогава, имаше логика да стане така - за два дни и половина бях спал само 3 часа - наложи ми се да шофирам доста от службата и бях наистина изцеден от работата и жегата. Казах си "какво толкова - от умората е!" и се успокоих. След това бях доста зает, за да опитаме веднага след срамния случай и момента дойде снощи. Този път се бях понаспал - пак нямах много часове сън, но не ми се спеше. Пак всичко тръгна добре - любовната игра беше доста дълга, и всичко изглеждаше наред. Но отново, когато дойде момента за същинската част, пак failure.. :X А този път опитах без кондом. Мацката пак започна да ме успокоява, но вече се бях притеснил доста за себе си, или по-точно за онази си въпросна част от тялото.. Кажете какво да правя? На лекар ли да ходя (предполагам уролог), да пия някакви лекарства, да приемам определени храни? Да кажа, че съм добре със здравето (е, имам високо кръвно от време на време); спортувам активно, нямам наднормено тегло, храня се уж по-здравословно.. Дали не е от недоспиването - сутрин ставам за работа в 6-6:30 и се прибирам към 19:15-19:30, а си лягам късно - след 2h почти всяка вечер?

П.С. Ако се наложи посещение при специалист, колко струва прегледа, че не мога да взема направление - живея в София, а GP-то ми е в родния ми град..

autumn666
07-03-2012, 08:50
На колко си?
Има много причини поради които може да ти пада. Умора, притеснение - например ако не си достатъчно сигурен, че ще успееш да задоволиш приятелката си, също и ако не си възбуден достатъчно, разбира се.
Тя твойта може и да е сексапилна, ама полага ли усилия да те възбуди? Примерно прави ли ти свирки, стимулира ли ти го с пръсти, не знам там кво ти харесва. Просто променете подхода си, нека се опита да те възбуди на макс.
Ако не е в това причината, ти притесняваш ли се, че нея пък няма да я задоволиш достатъчно?
Поговорете, убеди се, че е така. После и го докажи с действия, но първо се погрижете за твоя проблем.
Иначе не знам.
Проблеми с пикочния мехур иш ли? Болести, които засягат теменния дял на мозъка? И прекалената консумация на алкохол също може да доведе до увреждане на тестисите и загуба на тестостерон.
Ама едва ли.
Според мен няма смисъл от лекарства, но ако ще пиеш нещо, нека да е на билкова основа да ти повиши малко тестостерона. Никакви виагри и глупости. Например, аз съм чувала за "Трибестан", драсни го в Google за повече информация.

martin.b.m
07-03-2012, 09:01
На 20 съм. Не се притеснявам дали ще я задоволя - аз по време на любовната игра я карам да свършва - не се тревожа за след това.. Може да си прав за това, че не полага много усилия да ме възбуди.. Не е от най-опитните, а и е малко срамежлива - през повечето време аз се "трудя" над нея. Но не й се сърдя, искам да се чувства добре. Предишните ми приятелки са били по-разкрепостени.. Иначе проблеми с пикочния мехур нямам, мозъкът ми е наред (или поне аз така си мисля). Алкохол пия от дъжд на вятър, не пуша.. За Виагра не съм и мислил, питах за нещо от вида на Трибестан. Ако наистина се наложи, трябва ли рецепта?

autumn666
07-03-2012, 09:07
Права* Момиче съм. :D
Ами ето, намерихме ти проблема. Мм не мислиш ли, че и ти и тя ще се чувствате по-добре ако продължите любовната си игра и най-сетне правите секс? Не мисля, че на никой от вас ви е много кеф, че се получава така. Като е срамежлива, то се губи цялата емоция, по-добре и покажи, че те привлича на макс и, че няма от какво да се срамува и нека да положи повечко усилия... не и го казвай директно, намекни и го. Сигурна съм, че ако ти направи една свирка, ще си продължите без никакви проблеми.
Не мисля, че трябва да се стига до Трибестан, но ако си твърдо решен, без лекарско предписание е... ама да, недей.

martin.b.m
07-03-2012, 09:16
Упс..извинявам се.. :D
Aми да, дано не се стигне до Трибестан.. Следващия път ще се наспя (ако от офиса решат да ми дадат да си тръгна навреме :D ) и ще опитаме пак с малко повече от нейна страна.. Ако ми се случи за 3-ти път, направо ще вържа едно въже за тавана и ще си обеся пишока.. :X Поне да знам, че нямам нищо там.. :D