PDA

View Full Version : Ефект от олио за почерняване...



SwagOnYou
07-03-2012, 15:24
Искам да ви питам ако използвам слънцезащитен спрей заедно с олиото за почерняване ефекта от олиото губи ли се ? Сега 73567465 човека ще ми кажат,че има такива теми,но в тях не е споменавано това. Благодаря предварително.

cheburashka
07-03-2012, 15:42
олио със слънцезащитен фактор не е ли по-просто идея? има такива с висок фактор

SwagOnYou
07-03-2012, 15:54
олио със слънцезащитен фактор не е ли по-просто идея? има такива с висок фактор

По принцип да,наистина е по-доброто решение,но майка ми вече е купила слънцезащитен отделно и за това питам.Иначе ако използвам само олиото (мисля,че е със SPF 2) ще изгоря и така.

FuCKkK13
07-03-2012, 16:09
не съм много сигурна,но защо не си направиш първите 5-6 плажа с крема,а като хванеш някакъв тен колкото да не изгориш много не започнеш с олиото ?
:)

SwagOnYou
07-03-2012, 16:14
не съм много сигурна,но защо не си направиш първите 5-6 плажа с крема,а като хванеш някакъв тен колкото да не изгориш много не започнеш с олиото ?
:)

Аз вече имам тен (не е кой знае какво,но си личи).Проблемът,е че ако съм само със слънцезащитен почти не почернявам,а ако съм само с олиото ще игоря.

anJin
07-03-2012, 19:43
На мен самата кожа ми е по-матова и миналата година не бях ходила нито на море,нито на басейн,нито на солариум.Отидох само веднъж на басейн за цялото лято ,намазах се с едно олио за бързо почерняване на Нивея и има страшееен тен,който ми изкара почти цялата година,даже и сега се вижда разлика от миналогодишния тен,може да е минимална,но все пак я има ;д

SwagOnYou
07-03-2012, 19:55
На мен самата кожа ми е по-матова и миналата година не бях ходила нито на море,нито на басейн,нито на солариум.Отидох само веднъж на басейн за цялото лято ,намазах се с едно олио за бързо почерняване на Нивея и има страшееен тен,който ми изкара почти цялата година,даже и сега се вижда разлика от миналогодишния тен,може да е минимална,но все пак я има ;д Ох,завиждам ти ;д

rosencetooo
07-03-2012, 20:03
Нищо не ти пречи да ги редуваш :) Аз така правя и това не ми пречи да си хвана тен ..

SwagOnYou
07-03-2012, 21:29
Нищо не ти пречи да ги редуваш :) Аз така правя и това не ми пречи да си хвана тен ..

Ще пробвам.Благодаря ти много !

CrazyBabyDoll
07-06-2012, 18:39
Аз също си ги редувам и не пречи,първо да се пръскаш със спрея чакаш малко време и се мажеш с олиото,аз така правя :)

jghgh
07-06-2012, 18:44
Ползвай слънцезащитен крем с фактор 10-15 и няма да изгориш, и ще потъмнееш, но ще е малко по-бавно. Когато станеш готова, почваш с олиото.