PDA

View Full Version : Орелефяване



esreset
07-03-2012, 18:08
възможно ли е за 2-3 месеца да стегна корема с тичане през ден два? и ако да по колко и през колко време

awerw
07-03-2012, 18:12
Тичаш всеки ден.

Verminaard
07-03-2012, 18:20
Всеки ден тичаш.Няма точна формула по колко.Колкото можеш като от ден на ден вдигаш разстояние.
Пък и със тичане нито релеф ще направиш,нито корем ще стегнеш,тичането е за кардио и крака главно.Ако искаш да стегнеш шкембето първо си коригирай методите на хранене и към тичането добавяй коремни преси,вдигане на крака от седнало и легнало положение и прочее упражнения стимулиращи коремната група мускули.

awerw
07-03-2012, 18:27
Потребители от кофата да не дават съвети тука.

esreset
07-03-2012, 19:27
тичам и съчетавам упражнения за корем всеки ден?

awerw
07-03-2012, 19:28
Тичай всеки ден и спазвай хранителен режим. Това е.

ZipFail
07-03-2012, 20:52
awerw, кога ще спреш да даваш грешни съвети наизуст ?

НЕДЕЙ да тичаш всеки ден. Ако тичаш всеки ден имаш 2 варианта - да тичаш както трябва и да претренираш и вместо положителен ще имаш отрицателен ефект върху мускулите или да се лигавиш по 15 минути да стадиона и да няма никакъв ефект. Като начинаещ тичай през ден но тичай до изтощаване. Ако тичаш всеки ден без да имаш опит и без хранителен режим няма да можеш да възтановяваш и ще претренираш.
За корема е същото - 2-3, макс 4 пъти седмично.

Пък съвсем друг е въпроса, че за стегнат корем какво ядеш е много по-важно от това колко тренираш.

esreset
07-03-2012, 21:40
пон- тичам
вторник - корем
сряда - тичам
четв - почивка
петък - корем
събота - тичам
неделя - почивка

а може ли да ми дадеш някакви примерни храни, които да консумирам ? и кои повече да ги избягвам, кои да приемам в по голямо количество и т.н
благодаря за отговора

awerw
07-04-2012, 06:20
Той иска да отслабва. Аз съм тичал всеки ден и режими съм спазвал и знам какъв е резултата. Ако иска максимални постижения, всеки ден ще тича. Какво претрениране ? Мускулна треска на краката ли ?

Gloppp
07-04-2012, 06:55
от всички тук според мен най-точен съвет даде "ZipFail" ...!

ZipFail
07-05-2012, 04:32
Той иска да отслабва. Аз съм тичал всеки ден и режими съм спазвал и знам какъв е резултата. Ако иска максимални постижения, всеки ден ще тича. Какво претрениране ? Мускулна треска на краката ли ?

Той иска да си стегне корема, не да си съсипе здравето за няколко килограма. Не говоря за мускулна треска, говоря за претрениране - системно натоварване без възможност за достатъчно възтановяване. Претренирането води до проблеми със съня, намален тестостерон, намален апетит, диария/запек..все неща които ще му попречат да има хубава преса. То ако тичаш всеки ден и не ядеш много ясно че ще свалиш много, ама на каква цена..

awerw
07-05-2012, 06:55
Е, в началото може да почне по-леко....