PDA

View Full Version : Кой иска да прекараме нощта заедно?



ShtrudeL
07-03-2012, 21:37
Т.е. има ли някой, на който няма да му се доспи скоро и иска да си говорим над философски въпроси ? :3

ShtrudeL
07-03-2012, 21:39
Ако играете на шише и ви се падне човек от вашия пол, кво ще направите?

ledenakrasota
07-03-2012, 21:41
Аз с теб а си говоря за Ницше... :/

EinGutesKind
07-03-2012, 21:41
След 10 минути лягам да гледам Зак и Коди <3 иначе ако ми се падне така, ще кажа че съм асексуален :oops:

StringTheoryPracticist
07-03-2012, 21:47
АЗ!

трябва да ставам рано утре, така че не мога

(стресна ли се? :Д)

ShtrudeL
07-03-2012, 21:47
Аз с теб а си говоря за Ницше... :/

Сериозна съм.
Искам да си говоря с някой приятелски за нещата от живота. <3
И Ницше винаги ми е звучал като нишесте

r19
07-03-2012, 21:48
Ако играете на шише и ви се падне човек от вашия пол, кво ще направите?

http://forums.hondabg.com/public/style_emoticons/default/noexpression.gif ще го завъртим пак..

ledenakrasota
07-03-2012, 21:54
Сериозна съм.
Искам да си говоря с някой приятелски за нещата от живота. <3
И Ницше винаги ми е звучал като нишесте

ам...кое първо- кокошката или кюфтето?

cecomaistora
07-03-2012, 21:55
Какво ви става....и приятелката ми неможед а заспи.......1-во да ти кажа, че доста ми се спи, не ми обръщай внимание на глупостите.
П.С не се старая да пиша грамотно.

Доколкото съм разбрал вярваш в любовта. Защо? Какво представлява тя за теб?

ShtrudeL
07-03-2012, 21:58
ам...кое първо- кокошката или кюфтето?

Кюфтето! Ама картофеното! Леле човек, цели 15-16 година съм отричала картофеното кюфте, без да съм го опитвала! О.О М чи то било ного яко! ^_ кхъм

Supermassive____
07-03-2012, 21:58
Парадоксът на нашето време е, че имаме високи сгради, но ниска търпимост, широки магистрали, но тесни възгледи. Харчим повече, но имаме по-малко, купуваме повече, но се радваме на по-малко. Имаме по-големи къщи, но по-малки семейства, повече удобства, но по-малко време. Имаме повече образование, но по-малко разум, повече знания, но по-лоша преценка, имаме повече експерти, но и повече проблеми, повече медицина, но по-малко здраве.Говорим твърде много, обичаме твърде рядко и мразим твърде често..

Парадоксът на нашето време
Джордж Карлин.

ShtrudeL
07-03-2012, 22:00
Какво ви става....и приятелката ми неможед а заспи.......1-во да ти кажа, че доста ми се спи, не ми обръщай внимание на глупостите.
П.С не се старая да пиша грамотно.

Доколкото съм разбрал вярваш в любовта. Защо? Какво представлява тя за теб?

ewwwwww
модифицирайки пантонимиката на парадоксалната...
оооокey

Любовта е прекрасна. Любовта е всичко. Любовта дава криле и свещен мъжки полов член <3
Но обещах, че ще съм сериозна, а и искам.

След малко ще кажа.

ledenakrasota
07-03-2012, 22:00
Кюфтето! Ама картофеното! Леле човек, цели 15-16 година съм отричала картофеното кюфте, без да съм го опитвала! О.О М чи то било ного яко! ^_ кхъм

и аз така :-D

ShtrudeL
07-03-2012, 22:01
Парадоксът на нашето време
Джордж Карлин.

Да, това е прекрасно, но всички го пренебрегват.

Perchem
07-03-2012, 22:04
Ако Бог не съществува, как се е разтворило Червено море за Моисей?

ledenakrasota
07-03-2012, 22:05
Ако Бог не съществува, как се е разтворило Червено море за Моисей?

Тогава не е било "море", а мочурища. Джапали са в калта, баце.

Източник: Дискавъри

Perchem
07-03-2012, 22:06
Тогава кой е написал 10те заповеди?

ledenakrasota
07-03-2012, 22:08
Тогава кой е написал 10те заповеди?

Чък Норис.

cecomaistora
07-03-2012, 22:14
Е аз все още се надявам на сериозен отговор.

Supermassive____
07-03-2012, 22:14
http://www.pravoslavieto.com/books/zhivot_sled_smurtta_ep_Mileant.htm
Нещо интересно..

StringTheoryPracticist
07-03-2012, 22:16
Парадоксът на нашето време е, че имаме високи сгради, но ниска търпимост, широки магистрали, но тесни възгледи. Харчим повече, но имаме по-малко, купуваме повече, но се радваме на по-малко. Имаме по-големи къщи, но по-малки семейства, повече удобства, но по-малко време. Имаме повече образование, но по-малко разум, повече знания, но по-лоша преценка, имаме повече експерти, но и повече проблеми, повече медицина, но по-малко здраве.Говорим твърде много, обичаме твърде рядко и мразим твърде често..

Парадоксът на нашето време
Джордж Карлин.
Парадокса на прогреса* - мразя неправилни преводи.

Част от твърденията са неверни, но като цяло този парадокс е доказан. И не е от Джордж Карлин, той само го е събрал в добре звучащо изречение.

лека от мен, утре ще ставам в 7 без 10 :С fml
от понеделник не съм се наспал fml fml fml

лол@ адаша
поста над моя е мегаретардед
щях да казвам нещо, ама забравих какво беше

лека

ledenakrasota
07-03-2012, 22:18
И преди 200 години така сме мрънкали.

"Времената се променят, хората-не." << Често недоразбрана приказка. :?

ShtrudeL
07-03-2012, 22:19
Доколкото съм разбрал вярваш в любовта. Защо? Какво представлява тя за теб?

Сега за любовта.
Ще я заменя с обич. По-близка и уютна ми е.
Аз съм човече, което копнее да обича всепоглъщащо, замайващо, главоломно и разтърсващо. Човече, което иска да държи ръчичките на някой и да вижда блещукащите му очички. Което иска и има нужда да се радва на друго човешко същество и да се грижи за него.
В скромния си сблъсък с нея, успях да я усетя разтърсващо като да те побият тръпки точно за няколко часа, точно преди да я оставя. Не че преди това не я усещах и не я изпитвах, просто мостчето от началото към края беше най-настръхващо. Мога да говоря за това до безкрай без да искам да се върна към него и без да изпитам и частица тъга, но нека се върнем на вярата в любовта.
Не само вярвам в нея, но и знам, че мога да обичам друго човешко същество толкова много, че да плача от щастие, а от това имам нужда повече от всичко друго.

r19
07-03-2012, 22:26
имаш ли приятелче с привилегии?
нимфоманка ли си? :}

ShtrudeL
07-03-2012, 22:29
имаш ли приятелче с привилегии?
нимфоманка ли си? :}

Не.
Не знам ;O

cecomaistora
07-03-2012, 22:31
Я сподели ся за тая велика твоя любов която си загубила? Как стават тия номера, или просто разбра, че другото човече не мисли като теб?
Всички имаме нужда от щастие това е ясно вапроса е.....не смяташ ли, че всичко това е малко или много лъжа? Аз поне така смятам на базата на чиско логични аргументи. Повечето хора избират да се самозалъгват, за да бъдат щастливи, което аз явно никога няма да мога да разбера....за това ми стана итнересно дали осъзнаваш това и ако го осъзнаваш, наистина ли илюзията за щастие те прави щастлива?

П.С какво мислиш за това: "Една история губи своята реалност, когато се опитаме да я направим прекалено истинска...”

П.С напиши книга доста поетично се изразяваш.

ShtrudeL
07-03-2012, 22:49
Я сподели ся за тая велика твоя любов която си загубила? Как стават тия номера, или просто разбра, че другото човече не мисли като теб?

Аз не съм я изгубила. Нито той. Тя просто се изчерпа. Можеше да продължи още, но взаимно я провалихме. И не е 'велика', просто беше истинска. Другото човече не харесваше някой основни мои качества, но ме обичаше въпреки тях. Аз също го обичах въпреки нещата, които не харесвах у него. Но минусите явно бяха повече от плюсовете, а и се случиха и други работи. Не съжалявам за нищо. Научихме се взаимно. Беше най-най-близкия ми човек/приятел. Наистина приятел. Това е.
Така или иначе сега съм освободила мястото си за нова обич и съм готова да бъда преродено бебе. if u know what i mean


Всички имаме нужда от щастие това е ясно вапроса е.....не смяташ ли, че всичко това е малко или много лъжа? Аз поне така смятам на базата на чиско логични аргументи. Повечето хора избират да се самозалъгват, за да бъдат щастливи, което аз явно никога няма да мога да разбера....за това ми стана итнересно дали осъзнаваш това и ако го осъзнаваш, наистина ли илюзията за щастие те прави щастлива?

Не смятам, че е лъжа омг. Всъщност не ме интересува какво е. Каквото и да е, искам човека до мен да вярва също толкова истински в него, колкото аз.


П.С какво мислиш за това: "Една история губи своята реалност, когато се опитаме да я направим прекалено истинска...”

П.С напиши книга доста поетично се изразяваш.


Първия ти послепис не успях да го сдъвча, относно втория - твърде неподредена съм за такива неща

cecomaistora
07-03-2012, 22:55
Ще ме извиниш ама за това много ще ти се карам :
" Аз не съм я изгубила. Нито той. Тя просто се изчерпа."
Това твое изказване противоречи на останалото.....и определено е глупаво хората не си " омръзват" ако знаят защо искат човека отсреща.
П.С След като е станало така ти не можа ли да го предположиш това преди да започнете връзка? Или всъщност съм прав и това чувство е просто илюзия. Казваш, че можеш да обичаш някого въпреки, че не харесваш някои негови основни качества? ОК отново...защо тогава започваш обречена връзка.....

П.С " Научихме се взаимно." Май най-хубавото нещо от цялата работа.

П.С "Беше най-най-близкия ми човек/приятел." Минало време?

ShtrudeL
07-03-2012, 23:02
Не твърдя, че хората си омръзват. :> По-долу в поста си казах, че взаимно провалихме нещата.

И в началото ти не виждаш отрицателните страни на човека, в който си ъъм влюбен. :> В последствие ако се появят просто намираш начин да ги приемеш/промениш, или просто да не оставяш да играят главна роля в отношенията ви.

cecomaistora
07-03-2012, 23:07
И в началото ти не виждаш отрицателните страни на човека, в който си ъъм влюбен.

Ко речи? Само аз ли съм такова извънземно на което му е ясно всичко преди да започне връзка?


Не твърдя, че хората си омръзват. :> По-долу в поста си казах, че взаимно провалихме нещата.
Простете казах ти, че съм на автопилот.

ShtrudeL
07-03-2012, 23:10
Ко речи? Само аз ли съм такова извънземно на което му е ясно всичко преди да започне връзка?

Ами сигурно.
На мен като ми замаят главата не виждам негативи. (което сигурно е лошо) (Всъщност е лошо, защото един вид боготворя едва ли не човека, а не бива)
Ако видя и са много, значи с нищо не ме привлича.

cecomaistora
07-03-2012, 23:35
Ами да....лошо е.

Опиши себе си с 10-тина думи.

ShtrudeL
07-03-2012, 23:49
предпочитам друг да го направи ^^

cecomaistora
07-03-2012, 23:51
Защо?

cecomaistora
07-03-2012, 23:51
Бтв ще те разочаровам ама от мен лека.

ShtrudeL
07-03-2012, 23:58
Защо?

защото ми писна да се описвам сама

machoka
07-04-2012, 09:11
абе да не си в ц0къл, че не можеш заспа? ;D

ShtrudeL
07-04-2012, 09:54
ПоООочти не, но...
Надниквал си ми в тайното женско календарче!? :shock:

Мисля, че беше пълнолуние. :3

scrooper
07-04-2012, 10:07
http://www.pravoslavieto.com/books/zhivot_sled_smurtta_ep_Mileant.htm
Нещо интересно..
Toва е много хубаво :)

embraceme
07-04-2012, 11:07
Не само вярвам в нея, но и знам, че мога да обичам друго човешко същество толкова много, че да плача от щастие, а от това имам нужда повече от всичко друго.

Колко познато

ledenakrasota
07-04-2012, 11:11
Toва е много хубаво :)

Имам същата книжка в библиотеката. =/

flo0pY
07-04-2012, 13:31
Знаех си, че е подвеждащо, мразя те !!

ShtrudeL
07-04-2012, 13:37
Знаех си, че е подвеждащо, мразя те !!

И аз се обичам.