PDA

View Full Version : Как мислите?



LadyTerrible
07-04-2012, 13:49
Здравейте,хора! :)
Знам колко тъпо ще прозвучи,но искам да чуя мнения.
Отдавате ли значение на социалната мрежа по време на връзка?
Аз лично мисля,че това си е пълната глупост,но от време на време ми кипва,неизвестно защо.
Излизам с едно момче от близо година.Той е прекрасен и аз много го обичам.Доста си допадаме и си се разбираме супер през повечето време.Та,преди да започнем да излизаме(когато бяхме само приятели,но и двамата се харeсвахме и знаехме за чувствата на другия) забелязах как не ми е харесал нито една снимка във фейсбук.Ужас,знам колко смешно звучи :D . И така си е до сега,никога нито една не ми е харесал,а на другите момичета е харесвал поне по 1.
Казвала съм му,че е тъпо и той ми казва : Това не значи нищо.Това,че не съм ги like-нал не значи,че не ми харесват.
И аз си се успокоих :D Обаче сега от време на време като вляза и видя в news feed,че е харесвал чужди снимки,а моите не,ми става някво тъпо такова....и не знам защо.Няма особен смисъл да го правя на проблем,обаче се чувствам кофти понякога. Какво ще кажете ?

SisiStrange
07-04-2012, 13:54
Наистина звучи глупаво. Той е до теб, сигурно ти прави комплименти на живо, за една година и секс правите. Толкова ли е важно да лайква снимките ти в някакъв смотан сайт? Може би му се струва по-хубаво да ти направи комплимент и да ти покаже, че те харесва на живо, отколкото през монитор.

xoxi
07-04-2012, 13:59
Аз ти предлагам просто да живееш реален, а не виртуален живот.
Иначе ако става на въпрос, аз моето момче дори в приятели го нямам във фейсбук, а сме заедно от 2 години вече.

ShtrudeL
07-04-2012, 14:02
Качи си снимка по бельо и ще я хареса

Enchanting
07-04-2012, 14:20
както казаха по- горе, по- важен е реалният живот.
Това, че сте заедно е най- важно, независимо дали го е отбелязял някъде - то съществува.

GLaDOS
07-05-2012, 01:44
Първата интересна тема от много време насам! Засягаш наистина сериозна тема,над която и аз съм се замислял.
Фейсбук - Рай за хората с малко познати и достатъчно желание за запознанства.Да приемеш приятелство от непознат,или познат на твои приятели е много често явление.Още по-често явление са и връзките произлезли от запознанство по Фейсбук.Не малко приятели имам,който са намерили половинките си точно там.
НО лично аз съм забелязал (и изпитал) че точно социалните мрежи са огромен повод за ревност и възникване на неразбирателства.Точно за това говорим - "Не ми харесва снимките!" "Писа коментар на еди коя/кой си" "Не ми пише" "Не ме ръчка" и още куп глупости.Както Фейсбук е събрал 2ма ,със същата лекота ги и разделя.
Решението е едно,намерите ли половинката ИЗЛЕЗТЕ ОТ ВИРТУАЛНАТА ПРОСТОТИЯ И СЕ РАДВАЙТЕ НА ЧОВЕКА ДО ВАС !
БЛАГОДАРЯ!

Teenhelp1
07-05-2012, 08:15
Първата интересна тема от много време насам! Засягаш наистина сериозна тема,над която и аз съм се замислял.
Фейсбук - Рай за хората с малко познати и достатъчно желание за запознанства.Да приемеш приятелство от непознат,или познат на твои приятели е много често явление.Още по-често явление са и връзките произлезли от запознанство по Фейсбук.Не малко приятели имам,който са намерили половинките си точно там.
НО лично аз съм забелязал (и изпитал) че точно социалните мрежи са огромен повод за ревност и възникване на неразбирателства.Точно за това говорим - "Не ми харесва снимките!" "Писа коментар на еди коя/кой си" "Не ми пише" "Не ме ръчка" и още куп глупости.Както Фейсбук е събрал 2ма ,със същата лекота ги и разделя.
Решението е едно,намерите ли половинката ИЗЛЕЗТЕ ОТ ВИРТУАЛНАТА ПРОСТОТИЯ И СЕ РАДВАЙТЕ НА ЧОВЕКА ДО ВАС !
БЛАГОДАРЯ!
+10 за пича. :)

error92
07-05-2012, 11:07
Първата интересна тема от много време насам! Засягаш наистина сериозна тема,над която и аз съм се замислял.
Фейсбук - Рай за хората с малко познати и достатъчно желание за запознанства.Да приемеш приятелство от непознат,или познат на твои приятели е много често явление.Още по-често явление са и връзките произлезли от запознанство по Фейсбук.Не малко приятели имам,който са намерили половинките си точно там.
НО лично аз съм забелязал (и изпитал) че точно социалните мрежи са огромен повод за ревност и възникване на неразбирателства.Точно за това говорим - "Не ми харесва снимките!" "Писа коментар на еди коя/кой си" "Не ми пише" "Не ме ръчка" и още куп глупости.Както Фейсбук е събрал 2ма ,със същата лекота ги и разделя.
Решението е едно,намерите ли половинката ИЗЛЕЗТЕ ОТ ВИРТУАЛНАТА ПРОСТОТИЯ И СЕ РАДВАЙТЕ НА ЧОВЕКА ДО ВАС !
БЛАГОДАРЯ!

Жал ми става като се сетя колко малко хора ще те разберат :с