PDA

View Full Version : Съвет, помощ или просто някой да ме гръмне..



xDarkness...
07-04-2012, 14:43
Амии здравейте.
Нека започна така: аз съм мноого срамежлива, трудно се сприятелявам с хората освен с момичетата и то само понякога(доста рядко), трудно се води разговор с мен особено ако не се познавам с дадения човек от много време.
Та запознах се с едно момче от моето ново училище, което много ми допадна. Той започна да ме сръчква във facebook и така от време на време той ми пишеше, ноо чатът никога не вървеше. Винаги се опитвах да завързвам разни теми, но просто не знаех какво да напиша, защото съм много срамежлива и не знаех какво ще си помисли. Когато се видехме в училище му се усмихвах и му казвах здрасти. Винаги си мислех, че изглеждам глупаво и смешно. Продължихме да се ръчкаме, това за мен си е тъпо щом нямаме какво да си кажем и още повече, че причината за това бях аз. В училище има традиция зайците(осмокласниците) да подарят цвете на 12 клас или по-точно всеки да си избере на кой да подари. Приятелките ми настояваха да подаря на него. Аз до последно не бях решила, но накрая му го подарих. Той беше доста изненадан. Казах му: на добър път ии късмет за напред. Той ми се усмихна и ме прегърна. След това вечерта пак ми писа и ме попита защо съм се прецакала да му подаря цвете. Питах го какво толкова лошо има, че му подарих цвете, но той само се засмя. Два-три пъти му писах аз, но пак нищо. Аз много го харесвам апък и от негови приятели знам, че има някакви симпатии към мен, но просто аз съм много срамежлива ии не знам какво да правя. Много искам да си пишем, да си говорим, да излизаме, но просто проблема е в мен, че не знам как да се държа с момче(апък и никога не съм си имала приятел).Пък и говоря само някакви тъпотии ии се излагам.

Извинявам се за всичките грешки които съм допуснала. Не ме бива особено с българския. Апък ако нещо не разбирате ще ви обясня. Много ви моля помогнете ми или просто ме застреляйте...

Enchanting
07-04-2012, 16:09
не мисли постоянно за това, че не се сприятеляваш много лесно.
Запознаваш се с някого след това го опознаваш, ако си допадате темите за разговори стават повече.
Всеки малко или много е срамежлив. Може би точно затова те харесва.

xDarkness...
07-04-2012, 17:11
Да ясно, но просто не знам за какво да си говорим за филми,музика и училище вече сме си говорили апък ии той е малко като мен...ноо по-малко ;д

Furious?
07-04-2012, 17:21
Той е 12ти клас , ти си 8ми.Познай коя песен си пее ;Д

Teenhelp1
07-04-2012, 18:08
Той е 12ти клас , ти си 8ми.Познай коя песен си пее ;Д
Тази http://www.youtube.com/watch?v=LMzGE1UjRhw ? :D

pandiflysche
07-04-2012, 18:14
Тази http://www.youtube.com/watch?v=LMzGE1UjRhw ? :D
Те това ме разби :Д :Д :Д

bilqnavod
07-04-2012, 21:30
Както някой каза. Ти си осми клас той е 12. Ами нз. Ако отиде в друг град да учи? Дали бихте могли да сте заедно? Не искам да съм негативна. Заплюй ме ако искаш, но аз не бих се занимавала.