PDA

View Full Version : МНЕНИЕ!!!



Pisii97
07-04-2012, 17:13
Ако си направя маската с тривитаминол,но не сложа газ и свинска мас ще има ли същият ефект? :)
Кажете и други маски с тривитаминол и всичко,което знаете за растеж на косата! :)

Amore-Mio*
07-17-2012, 17:56
Принципно такива маски са ми супер противни: газ и свинска мас? Ужас , просто.
Иначе... имаше една друга,съвсем обикновена, ама не мога да я намеря, а не помня точно какво имаше. Потърси в Google. Напиши "маски с тривитаминол" и ще ти излязат.

GregoryHouse
07-18-2012, 08:57
R u kiddin me? Грешен раздел...

Hayashi
07-18-2012, 09:02
Газ не се ли ползваше против въшки? O___O

MaLkaTa_LaDy
07-18-2012, 09:24
Маската с газ и мас е за косопад. Сигурно и против въшки може, знам ли...
За тривитаминола не знам...

Dirty Version.
07-18-2012, 19:03
Наскоро четох, че прибавянето на газ към маските за коса я правело да изглежда по-добре е пълен мит. Ако целта ти е просто косата ти да расте по-бързо можеш да си слагаш само тривитаминола, а останалите неща като яйца, кисело мляко и т.н. просто подхранват косата. Надявам се да съм ти помогнала.

Pisii97
08-04-2012, 11:13
Наскоро четох, че прибавянето на газ към маските за коса я правело да изглежда по-добре е пълен мит. Ако целта ти е просто косата ти да расте по-бързо можеш да си слагаш само тривитаминола, а останалите неща като яйца, кисело мляко и т.н. просто подхранват косата. Надявам се да съм ти помогнала.
Да наистина ми помогна,Благодаря :)

marilyn
08-04-2012, 13:13
Не е нужно да си слагаш към тривитаминола газ или мас...
Може само него, може с мед, с жълтък. Има много маски, напиши в гугъл.

betty-dimitrova
08-04-2012, 13:22
Аз в моята слагам тривитаминов, бадемово и пшеничено масло, зехтин , оцет, мед, кисело мляко понякога не слагам всичко, понякога добавям и още неща. Абе зависи от настроението, но такива продукти също можеш да слагаш.