PDA

View Full Version : Идеи относно купон за рожден ден..



RisingStar
07-04-2012, 17:24
Рожденият ми ден наближава и започвам с плановете и приготовленията.. Нямам много варианти за мястото където ще го празнувам затова си мислех да го направя вкъщи. Пространството не е голямо но и компанията ми също не е голяма така че идеята не ми се стори чак толкова лоша .. Та въпросът ми е как сте си го празнували вие на моите години, добре ли сте си изкарали и ще съм много благодарна ако получа няколко съвета относно това какво можем да правим на 'партито' .. Трябва ли да измисля някакви игри и ако да какви по точно и т.н .. Все пак трябва да се забавляваме и не искам да е просто обикновено събиране с приятели :) .. ( момиче съм .. ще ставам на 14 )

UbYrKaNa
07-04-2012, 21:06
аз 13тия рожден ден си го празнувах вкъщи. получи се супер забавно :)) пяхме караоке, говорихме си, не помня още какво правихме, но не съм имала никаква предварителна подготовка за игри и такива неща.. просто компанията добра ли е и успеете ли да се отпуснете всичко ще се развие добре от само себе си.. мисля че все пак е важно в началото ти да поемеш инициативата да направите нещо или просто да говориш повече докато другите свикнат с компанията си..
последния си рожден ден (15тия) празнувах отново вкъщи, в компанията на 7 приятелки, които останаха да спят у нас. събрахме дюшеци, възглавници и си направихме пижамено парти. не сме правили нищо особено - отново караоке, малко прически, много разговори и пак стана супер забавно.
аз мисля, че събереш ли правилната компания, в която да се чувстваш добре и напълно свободна ще ти се получи супер рождения ден :))
приятно прекарване!!! :))

Nikolcheto24
07-04-2012, 23:18
Ами какво...И ние си правихеме кароке, танцувахме, говорихме си, бъзикахме се по телефона и т.н.Абе общо взето както пише горе - компанията е важна.

iakatamacka
07-06-2012, 07:49
караоке, танци, манци и играта на бутилка. С нея най-много се забавлявахме понеже имаше вариант да се целуваме всички помежду си при това официално :) яко беше ;)

А и на истината или предизвикателството играхме, там ставаха още по-сериозни неща хахахха