PDA

View Full Version : Проблем с гаджетата



latinmoon
07-04-2012, 18:04
Здравейте на всички !
Както други , така и аз имам проблем с гаджетата за съжаление .. Аз съм на момче , на 14 години. Попринцип не обичам много да седя пред компютъра и пред ТВ-то , а да излизам с приятели. Повечето ми приятели си имат гаджета и ужасно много бх искал да си имам едно момиче, което да го обичам , да му имам доверие и да сме заедно. Не съм много срамежлив и в повечето случай като заговоря момиче разговорите се получават. Но изобщо не ми върви и досега не съм имал гадже. Помогнете ми как мога да си намеря приятелка и да разбера , че ме харесват . МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО !
ЕДИТ : абе хора ква е тая анкета извинявам се обаче съм малко начинаещ .. ех че се ядосах :D

Amore-Mio*
07-09-2012, 18:54
Бъди себе си и не си давай много зор. Всичко се случва, когато най-малко го очакваш. Продължавай да си излизаш с приятели, запознай се с нови хора и когато ти дойде времето: ще си имаш и ти половинка, с която да споделяш чувствата си и всичко останало.

Anonyss
07-09-2012, 19:04
Давай си зор, бих ти казал аз ! Язовира пред теб, шарани много ! Тъкмо ти е дошло време за га'жита. Не ги слушай тези съвети "Изчакай, то само ще стане".. Как ще стане само, ако ти не направиш нещо. Съвет : Излизай с приятели, наистина СИ харесай някое момиче, което не само да ти харесва на външен вид, но и да харесваш характера й, как се държи с теб и такива "Джунджурии", които могат да са голям + за теб. Просто бъди по-общителен. Мацките харесват не срамежливите (е и тях ги харесват) и затворените, а симпатягите, които се опитват да направят нещо с момичето, което са си набелязали :) Запознай се и с нови хора, това е в твой + :)

comics
07-10-2012, 12:09
Гледай си живота. Какво, ако приятелите ти имат гаджета на 14? С тея кифли дето ги гледам, не им завиждам. Човек може да има пълноценна връзка като порастне, а не като е хлапе, да търси това, дето не може да го намери, само щото другите го правели. И все пак прави това, което ти искаш, ако ще и да е противно на съвета ми- животът си е твой.

PyCoKoCkA93
07-10-2012, 12:34
Не се стреми да бъдеш като другите и да си поставяш фикс-идеи.Любовта идва,когато най-малко очакваш,и когато това стане,ще го усетиш.Имаш време за гаджета,не се притеснявай :) Контактувай с момичета,пък гаджето ще се появи от самосебе си.

li0n
07-10-2012, 12:37
Не бъди с някое момиче единствено, защото искаш да бъдеш като приятелите ти. Изчакай и момичето ще се появи. Нали знаеш-чакането си заслужава. Все някога ще намериш момиче, което да те обича и ти нея. Не бързай. :)