PDA

View Full Version : Необичам родителите си,а обичам само 2 човека.



semittyy
07-04-2012, 19:57
Здравейте,моят проблем е,че гледам как всички на моята възраст 12-13г правят картички,писма на майките и бащите си и там пишат колко ги обичат,а аз никога не съм правила,само когато ме карат в училище.Не искам да казвам на другите,защото ще почнат да ми викат,че те са ме създали и такива работи.Аз обичам само 2 човека,и те са баба ми и едно момче.Това нормално ли е хора?

Ukhtar
07-05-2012, 06:43
Не е. Марш да вършиш домакинска работа.

Ако пък е толкова сериозно положението, емигрирай с момчето и консумирайте льобовта си.

semittyy
07-05-2012, 07:00
Сигурна съм,че не ме харесва

xoxi
07-05-2012, 09:00
Малка си и си глупава.
След време ще се оправиш. Спокойно.

smilelady
07-05-2012, 09:10
First world problems..
Дишай спокойно, не си дефектна.Ще ти мине.

windowlicker
07-05-2012, 17:11
В същност официално България се води Second World Country.

Иначе щом не ги обичаш им кажи че ти е под достойнството да живееш с тях и да взимаш пари и храна от тях и отиди при тези, които обичаш.

FuCKkK13
07-05-2012, 17:13
ще ти мине като ти дойде сивото вещество :)

jghgh
07-05-2012, 18:42
Айде, стига, стига. Ако са я наранявали или е имала кофти детство, нищо чудно, че няма топли чувства към тях. Или по-скоро никакви.
Но според мен в някакви ситуации ще се убедиш, че все пак ги обичаш.

И не си търси кусури и не се чуди за какво да мислиш, че не си нормална.
Наред си си. Живей си живота.
Гледай от хубавата страна на нещата и не се концентрирай върху лошото.

Smile.
07-05-2012, 19:56
Като чета мненията ви си мисля, че по-скоро се подигравате с момичето, отколкото да й помагате.
А, колкото до авторката, успокой се! Не е нужно да си влюбена до полуда в родителите си, за да живеете заедно. Щом обичаш баба си, значи нищо не ти е повредено, въпрос на време е. Що се отнася до момчето, не разбирам каква е тази толкова силна любов, която в крайна сметка е несподелена. В тинейджърската възраст, в която сме, е нормално да се случват странни неща вътре в нас. И с това нямам в предвид само тялото, а и мозъка. На тази възраст, не че знам на колко си, но на около 12-14 години мозъка ни започва да разграничава любовта между момче и момиче и любовта между баща и дъщеря. Не се притеснявай, просто трябва да дадеш малко повече време на себе си. Всеки се развива с различно темпо, така че не се притеснявай, ако не си като приятелките си.

SmilezZz
07-06-2012, 11:05
О'кей, ние не знаем какво толкова си преживяла с родителите си, ако са те наранили по някакъв начин - нормално е да изпитваш подобно нещо към тях. Но ако всичко е било , както трябва, правили са всичко за теб - то тогава не е нормално да не изпитваш обич към тях. Но все пак въпрос на време е, просто си малка още и не можеш да мислиш трезво, както трябва.

kalpazanka
07-06-2012, 15:08
Къде живееш? Кой те е гледал и възпитавал? Питам, за да си изясня ситуацията.

Smile.
07-06-2012, 15:43
Какво значение има? Имената и ЕГН-тата на родителите й няма да помогнат, в случая.

princesk1
07-06-2012, 16:59
Като чета мненията ви си мисля, че по-скоро се подигравате с момичето, отколкото да й помагате.


мм, то всички българи сме така, добре де почти.. човек да не зададе някой въпрос, и всички ще го нападнат :х :)

_InSaNe_
07-06-2012, 20:11
на 12 си и мислиш че наистина ОБИЧАШ момче повече от вашите??!?!??! :D споко,ще се осъзнаеш след 3-4 години

scrooper
07-06-2012, 21:01
Трай!

HollyGolightly
07-07-2012, 02:47
Глупости, проблема е в това, че не можеш да си изразяваш чувствата, понеже гледаш тупи филми, които ти пълнят главата с ей такива идиотщини. На 12 години била, момче обичала повече от родителите си… :X

Joc
07-07-2012, 04:47
аз мразя всички на тоя свят и си живея нормално.

kalpazanka
07-07-2012, 15:15
Какво значение има? Имената и ЕГН-тата на родителите й няма да помогнат, в случая.
Зависи в каква посока ти е мисловния процес...

druzilla
07-07-2012, 15:25
И ако си мислиш,че детското ти увлечение към някакво момче е любов..Иначе за родители ти : Често си мисля,че ги мразя,че искам да ги няма,но в последствие осъзнавам,че всъщност много ги обичам.Ако са те наранявали нормално е да нямаш позитивни чувства към тях.В пубертета е нормално да се чувстваш сякаш мразиш всичко.

Alex_BaBy
07-07-2012, 19:18
нормално е

anonymous708973
07-07-2012, 21:55
И не си търси кусури и не се чуди за какво да мислиш, че не си нормална.
Наред си си. Живей си живота.


Това.

polssa
07-07-2012, 22:03
Не мога да ти помогна с това, но поне ще се опитам малко да те образовам..частицата "не" се пише отделно от глагола (има изключения като "недоглеждам" , но не това е идеята), та е правилно да се напише "не обичам"
Сори, не се стърпях. :(

PullMeCloser
07-07-2012, 23:58
На мнение съм, че изобщо не е задължително да обичаш родителите си. Така де, ако не са направили нищо за теб... Толкова ужасни истории има(и знам), че просто никой на света не може да ме убеди, че всеки, дълбоко в себе си, обича родителите си! Нито си ненормална, нито си странна или нещо такова, авторке.

OnlyGirl
07-08-2012, 02:44
Малка и объркана си. Не се тревожи, нищо ти няма. Нормално е.

٭ ₪ c
07-08-2012, 06:51
тинейджърка не обича родителите си? - какво по-нормално от това?????

semittyy
07-08-2012, 10:54
Малка си и си глупава.
След време ще се оправиш. Спокойно.

ок

semittyy
07-08-2012, 10:54
В същност официално България се води Second World Country.

Иначе щом не ги обичаш им кажи че ти е под достойнството да живееш с тях и да взимаш пари и храна от тях и отиди при тези, които обичаш.

да,да,едва ли

semittyy
07-08-2012, 10:57
Като чета мненията ви си мисля, че по-скоро се подигравате с момичето, отколкото да й помагате.
А, колкото до авторката, успокой се! Не е нужно да си влюбена до полуда в родителите си, за да живеете заедно. Щом обичаш баба си, значи нищо не ти е повредено, въпрос на време е. Що се отнася до момчето, не разбирам каква е тази толкова силна любов, която в крайна сметка е несподелена. В тинейджърската възраст, в която сме, е нормално да се случват странни неща вътре в нас. И с това нямам в предвид само тялото, а и мозъка. На тази възраст, не че знам на колко си, но на около 12-14 години мозъка ни започва да разграничава любовта между момче и момиче и любовта между баща и дъщеря. Не се притеснявай, просто трябва да дадеш малко повече време на себе си. Всеки се развива с различно темпо, така че не се притеснявай, ако не си като приятелките си.

харесвам си момчето от както бях на 8,моите приятели ми казаха,че го обичам истински тогава,пък сега съм на 12 и още си го харесвам.

semittyy
07-08-2012, 10:58
Къде живееш? Кой те е гледал и възпитавал? Питам, за да си изясня ситуацията.При рпдителите си,те,

WPotter
07-09-2012, 02:49
Аз имам въпрос,че ми стана интересно.. - Какво за теб е да обичаш?
П.П И нещо извън темата -Ти сега на колко последно години си?В една тема виждам -12,в друга -11,в трета - завършваш 4 клас..

mMemories
07-10-2012, 18:13
замисли се как би живяла ако тях ги нямаше... тогава ще осъзнаеш колко държиш на тях. независимо как се държат с теб... замисли се, че и ако не бяха те в момента нямаше да можеш дори да обичаш въпросното момче и баба ти, нямаше да можеш да пишеш в този форум... и тн... преди и аз мислех като теб, но се оказа че съм грешала... :)