PDA

View Full Version : Проблемче... Помогнете !



All.i.do.is.win.SLVTR
07-04-2012, 20:00
Добър вечер ! Пиша във връзка с проблемче , което ми се отвори преди няколко дни .. Значи работата е там , че си счупих ръката и бях извън строя за около месец , но преди седмица свалих гипса и преди 4 дена реших да отида на зала. Реших да правя упражнения за пресата и започнах с кардио , след това на 2 уреда пратих коремни и свиване. На следващия ден имах ужасна мускулна треска , но проблема е че корема ми се поду и пресата ми изчезна.. Моля ви ,ако знаете как да се справя с този проблем СПОДЕЛЕТЕ ! БЛАГОДАРЯ предварително ! ( Не пия бира , избягвам твърдите алкохоли , не пия газирани напитки , ям по 2 филийки макс на ден )

Snik4er
07-04-2012, 20:37
Май не е за тоя раздел. Тука ще ти отговорят само простотии.

Mariax
07-04-2012, 20:38
Защо ти трябваше да започваш толкова бързо?
Не можа ли да почакаш още малко,докато се възстановиш напълно,да не стане фейла..

prosto_chovek
07-05-2012, 09:15
трябвало е да изчакаш, да започнеш с много по - леко, защото един месец отсъствие си е доста, да правиш кръгови тренировки с много малко кила, докато влезеш във форма и тогава пак да се нахвърляш на тежкото. Сникчър, защо толкова ни подценяваш тук :D :)

All.i.do.is.win.SLVTR
07-05-2012, 09:19
Добре , но знаете ли как да се оправя.. :X

prosto_chovek
07-05-2012, 09:22
ми не те разбрах съвсем точно какъв е проблемът, но щом е от щанги, вземи си още една седмица отпуск от залата. Вероятно загуба на релеф, почини си и после се товари постепенно :)

Кокич
07-05-2012, 11:41
ми не те разбрах съвсем точно какъв е проблемът, но щом е от щанги, вземи си още една седмица отпуск от залата. Вероятно загуба на релеф, почини си и после се товари постепенно :)

Не е от щанги бе :Д Цялата тренировка я посветих на корема , правих коремни на един уред и после свиване ( пак за корем) на един друг уред и после като по магия пресата изчезна и горема в долната част ми се наду все едно имам коремче , а пък до сега съм нямал коремче НИКОГА.. HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP

Perchem
07-05-2012, 11:54
изключи рутера и го включи отново

vankovvv
07-05-2012, 12:06
ако не стане преинсталирай

kosder
07-05-2012, 12:36
Я дай снимка, че малко ми заприлича на фантастика...

prosto_chovek
07-05-2012, 14:30
и на мен така почна да ми прозвучава след последното написано :)