PDA

View Full Version : Никога няма да бъда красива



semittyy
07-04-2012, 20:02
Здравейте,дори приятелите ми ми казаха,че ако си разреша косата,ще стана хубава.Но просто немога,имам едно къдраво кичурче,което немога да го изправя и само ми стърчи.Опитвах да си оправя косата,но немога.Дайте ми идеи какво да направя с косата си.Как да я изправя и да я държа спокойна.Като се резреша след 5 минути почва да се роши.Къдравия ми кичур стърчи дори като го пръскам с лак след като го изправя.

malka_sladkka
07-04-2012, 20:11
Ооо, да и точно заради 1 кичур никога няма да бъдеш красива :D Пробвала ли си с по-добра преса? Кристали за коса, маски? Да не би косата да ти е изтощена? Преди косата ми беше доста къса - до раменете и двата кичура под ушите винаги ми стърчаха гадно ама сега нямам такъв проблем. Косата ти колко дълга е?

MaLkaTa_LaDy
07-04-2012, 20:55
1.Здравата коса стои по-добре и по-добре се изправя.
2.Пресата трябва да е хубава - имам опити с такива от 60лв - не са хубави.
3.Кристали за коса си слагай и не слагай лак. Не че в момента е много влажно времето, но попринцип като сложиш лак се разваля от влажността.

BreakingDawn
07-05-2012, 08:00
1.Купи си един учебник по български език!
2.Научи се да харесваш косата си такава каквато е!Не да я тормозиш с преси,лакове и т.н.
3.Можеш да си правиш ТОЛКОВА различни и много по-хубави прически от изправена коса.Виж темата за прическите..40 страници не са малко!

gugii
07-05-2012, 08:44
Амии...изпробвай арганово масло за да оформиш косата си :) Дано да съм помогнала!

darrie
07-05-2012, 09:41
*Виждаш заглавието на темата* - "Никога няма да бъда красива"
*Влизаш и започваш да четеш...* - "Един кичур от косата ми стърчи!"
Oh, God, why?
http://4.bp.blogspot.com/-jFMtfN2YyPQ/T1aWEXg-hjI/AAAAAAAADQ4/Rg5iUFNvzQw/s400/troll-face.png

heartlesandfreaky
07-05-2012, 09:44
*Виждаш заглавието на темата* - "Никога няма да бъда красива"
*Влизаш и започваш да четеш...* - "Един кичур от косата ми стърчи!"
Oh, God, why?
http://4.bp.blogspot.com/-jFMtfN2YyPQ/T1aWEXg-hjI/AAAAAAAADQ4/Rg5iUFNvzQw/s400/troll-face.png

+1.. I don't want to live on this planet anymore...

jghgh
07-05-2012, 10:14
^Вие пък поне ползвайте правилния мийм... Това, което сте сложили/цитирали е Y U No, а не Oh God, why...

Момиче, защо не сложиш снимка на косата ти?
Предполагам е много гъста, буйна, и леко суха. С филиране сигурно ще я укротиш малко, и както казаха - с по-силна преса.
Можеш да отидеш в някой хубав фризьорски салон и да поискаш съвет от професионален коафьор.

IcameHereToFuckBitches
07-21-2012, 14:04
Влизаш в темата, виждаш - cancer. Get off my tp, cancer.

don't say anything.
07-21-2012, 15:38
Mojej da si pusne6 o6te po- dalga kosa, noooo ako ne ti haresva vrazvai q- nebrejno- na polu kok! az taka pravq i si puskam izkriveniq briton! napravi s16toto! briton...polu...izkriven! razmi6lqvaii

'айде научи се, че се пише на КИРИЛИЦА.
Иначе darrie разбива с нейното мнение. :D

Glam0rous
07-21-2012, 15:59
И няма да бъдеш красива като имаш един кофти кичур???
Явно просто имаш кофти фризьор и кофти преса...и кофти маска...Няма коса, която с тия трите работи ако са добри да не може да се приведе във вид. Иди при по-кадърен фризьор като за начало, той ще ти даде и съвет. Може да иска повече пари, но разлика има! Иначе за коса да не ти пука от мен да знаеш. Прави я както ти харесва, тя расте както и да я оклепаш ;)

LoveChocolate
07-21-2012, 20:27
Грозна ще си останеш с тоя кичур .. той направо ти проваля живота .. приеми съдбата си ..






:D :D :D :D :D :D :D

sisy18
08-13-2012, 16:15
*Виждаш заглавието на темата* - "Никога няма да бъда красива"
*Влизаш и започваш да четеш...* - "Един кичур от косата ми стърчи!"
Oh, God, why?
http://4.bp.blogspot.com/-jFMtfN2YyPQ/T1aWEXg-hjI/AAAAAAAADQ4/Rg5iUFNvzQw/s400/troll-face.png
:D :D :D . И аз така :D

muhtesemfan
08-14-2012, 08:06
http://www.youtube.com/watch?v=wd4YgudTcnM

:)

druzilla
08-14-2012, 08:30
То и да не ти стърчеше въпросния кичур,като те гледам колко си безмозъчна пак никога няма да си красива и никой няма да те хареса :smt108:

Cloud9
08-14-2012, 10:22
Отрежи го

Amore-Mio*
08-14-2012, 14:00
Посъветвай се с фризьор.
И вземи промени начина си на мислене, че е наистина смешно. Няма да бъдеш красива, само заради един стърчащ косъм ли? Я , стига. Да не би този косъм да е важен за твоята красота. Чарът си е в теб, във всичко. Дори в този гаден кичур. Научи се да се харесваш такава, каквато си. Защото, когато хората забелязват неувереността ти, започват да си избиват комплексите на твой гръб все повече и повече.

HollyGolightly
08-14-2012, 23:48
Ми на мен всеки един кичур от косата ми стърчи понеже ми е много чуплива ама пак се мисля за красива. И си много малка за да мислиш такива глупости. Един кичур и стърчал и вече нямало да бъде красива. Ама така става като се водите по на наборите си акъла.

Dirty Version.
08-15-2012, 04:01
какви марки продукти за коса използваш (шампоани, балсами, маски, кристали и т.н.)?

и ще е добре да постнеш и една снимка защото не е лесно да се съди само по описанието което си дала

balu4ka
08-15-2012, 07:30
Липсва ти самочувствие,дете. :)Един кичур няма да те направи грозна,приеми се такава каквато си.Никой не се е родил идеален.

scrooper
08-15-2012, 07:39
ако не си трол, ползвай някакви фибички.

dream1707
08-15-2012, 08:02
фък май лайф.... току що ме светна, че никога няма да бъда красива, щото косата ми често е със собствено мнение и стърчи на някъде си :(:(:(:(:(:(


вземи си кристали и по-хубава преса.. воала

wiiwa
08-15-2012, 12:06
фък май лайф.... току що ме светна, че никога няма да бъда красива, щото косата ми често е със собствено мнение и стърчи на някъде си :(:(:(:(:(:(


вземи си кристали и по-хубава преса.. воала

+
Или го хвани с черна някъде под косата ако кичура е малък. А и това колко си красива не зависи от това колко кичура ти стърчат.

strawberry88
08-15-2012, 12:47
^Да.
Дори и най-непокорната коса може да бъде ''укротена'' с правилните продукти и преса,а ти за един кичур... :?

sixtenfix
08-15-2012, 15:08
"дори приятелите ми ми казаха,че ако си разреша косата,ще стана хубава"
..... абсолютно не знам какво да кажа.
Стой си с кичура грозна пък тях да ги е яд ...

wiiwa
08-15-2012, 17:44
+
Или го хвани с черна някъде под косата ако кичура е малък. А и това колко си красива не зависи от това колко кичура ти стърчат.

Там трябва да пише '' черна фиба ''. Съжалявам за грешката не съм забелязала. :D

pepa97
08-16-2012, 06:46
подстрижи се!

JanaO__O
08-29-2012, 11:41
думи нямам просто (very happy)

bilqnavod
08-29-2012, 12:09
За бога! Защо слушаш хората? Избави се от комплексите си...

thelover3
08-29-2012, 13:49
Здравейте,дори приятелите ми ми казаха,че ако си разреша косата,ще стана хубава.Но просто немога,имам едно къдраво кичурче,което немога да го изправя и само ми стърчи.Опитвах да си оправя косата,но немога.Дайте ми идеи какво да направя с косата си.Как да я изправя и да я държа спокойна.Като се резреша след 5 минути почва да се роши.Къдравия ми кичур стърчи дори като го пръскам с лак след като го изправя.

ЗАщо трябва да се изправяш, за да бъдеш красива. Къдравата коса също е секси, стига да е поддържана и оформена. Накарай фризьорката ти да ти измисли някоя ежедневна прическа за КЪДРАВА коса и готово.

Зайче..
08-29-2012, 13:54
Посъветвай се с фризьор.
И вземи промени начина си на мислене, че е наистина смешно. Няма да бъдеш красива, само заради един стърчащ косъм ли? Я , стига. Да не би този косъм да е важен за твоята красота. Чарът си е в теб, във всичко. Дори в този гаден кичур. Научи се да се харесваш такава, каквато си. Защото, когато хората забелязват неувереността ти, започват да си избиват комплексите на твой гръб все повече и повече.

между кичур и косъм има голяма разлика :lol:


пт: споко, няма как да ти се загуби чара с един кичур, който не си стои на мястото, но все пак ако си твърдо решена дда го няма като го изправяш го пръскай с повече лак или хващай го с фиба. не е чак толкова трудно 8-)

BlowMeAway1
08-29-2012, 14:05
Зайче е много права. В крайна сметка красотата на един човек не се крие в един кичур, който не му е на мястото. Примерно моя приятел ме намира за най-сладка като ставам от сън и съм рошава и подпухнала.
Осъзнай се, колкото по-малко робуваш на хорското мнение, толкова по-щастлива ще бъдеш за напред :)

havefun
08-29-2012, 18:18
виж няма защо да се притесняваш може и да не си изправяш, аз ти предлагам след като се изкупеш да си намачкаш косата с пяна и след това хубаво да я изсушиш :)

scandalousLady
08-29-2012, 18:34
Фиби, по-силен лак за коса, повече самочувствие.

prettymonster
09-05-2012, 09:45
1.Купи си един учебник по български език!
2.Научи се да харесваш косата си такава каквато е!Не да я тормозиш с преси,лакове и т.н.
3.Можеш да си правиш ТОЛКОВА различни и много по-хубави прически от изправена коса.Виж темата за прическите..40 страници не са малко!

+1 .. Айде един кичур и вече драми .. стига харесвай се такава ;) има ластици , фиби , преси .. всичко има все ще успееш .. един кичур те измъчва :D тука

mimeto1998
09-05-2012, 09:49
Ооо, да и точно заради 1 кичур никога няма да бъдеш красива :Д това е много глупаво ,момиче ! ти си това което си всяко момиче е хубаво:)Заради един кичур :Д:Д:Д: Боже мой аз съм с къдрава коса и какво някои път като не мога да я изправя грозна ли се чувствам НЕ!НЕ СИ ГРОЗНА!ПРИЕМИ СЕ ТАКАВА КАКВАТО СИ!ВСЯКО МОМИЧЕ Е КРАСИВО ПО СВОЙ СИ НАЧИН!:)И въпросът ти е глупав да знаеш!;д

DennisCobain
09-05-2012, 09:49
Кхъм...и мислиш, че красотата се състои в това дали имаш стърчащ кичур или не? :?

annamari
09-05-2012, 10:55
права си, никога няма да бъдеш красива, този кичур е болка за умиране.

slava1
09-05-2012, 16:06
Всеки е красив по свой собствен начин!Купи си хубава преса..на скоро в Мол Сердика направиха една демонстрация на преси за коси-но не запомних как се казват :D.Бяха скъпички,но пък страхотни и съдържаха кристали!Пробвай маски и избягвай лака за коза-много уврежда!Знам го от личен опит!Като станеш на 30 години,косата ти няма да прилича на нищо,защото ще бъди увредена!