PDA

View Full Version : Споделям ви ... една история с един не ясен край :)



mileyliamfans2
07-04-2012, 20:17
Моля ви не обиждайте в темата.
Искам просто изслушване и съвет.

Това е лятна любов.

Той ми е , може би, първия и с него ще съм на първа среща.

От 2-3 дни се събирам с компанията и разбрах че едно момче ме харесва.
Той е с 3 години по голям от мен, но това няма значение за мен.
Вчера като се прибирахме той ми си го призна това че ме харесва и аз му казах че има шанс, но много ме дразни хорското мнение. Сменихме ми телефоните и се разбрахме утре той да се държи по друг начин, защото не бил държал идиотски пред мен в следствие на многото хора.

Утре просто беше ужасно ... пуснаха се много слухове и аз и той много се ядосахме и нищо не направихме ....
Разбрахме се утре да излезем на среща и да си изясним нещата и после да кажем точното нещо на хората, защото слуховете много ме дразнят както и него.

И както ви казах той ще ми е първото гадже и ще съм на първа среща с него ...
Просто ви моля за малко подкрепа и съвети, ако може :)

Благодаря Ви предварително !

Teenhelp1
07-04-2012, 20:23
Само едно нещо ще ти кажа и да надявам да ме послушаш от личен опит го знам.НИКОГА НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ хорското мнение да влияе на връзката ви по какъвто и да е било начин това е вашата връзка не тяхната да не ви пука за тях.В противен случай това може да разруши връзката ви.

mileyliamfans2
07-04-2012, 20:27
благодаря ти. чакам още съвети или подкрепа :)

mileyliamfans2
07-04-2012, 20:27
ще те послушам

HoBaTopka
07-04-2012, 20:34
ГАДЖЕ - уахахаха СМЯХ в залата.
Щом си пуснала тема ще търпиш всякакви отговори.

Първо: ако, щом заради хората, се откажеш от този пич, значи не го харесваш и също значи, че не е голям шанса да се получи. Ако "хората" ти кажат: скочи от покрива, ще скочиш ли?
Второ: don't give a fuck за хора, които любовен живот си нямат и затова теглят локуми за твоя!

Бъди себе си, послушай сърцето си и си оправи правописа.

mileyliamfans2
07-04-2012, 20:46
благодаря ти за мнението ... а за правописа ... клавиатурата ми е съсипана ...

mileyliamfans2
07-04-2012, 20:47
чакам още съвети

Violenza
07-04-2012, 20:56
Само едно нещо ще ти кажа и да надявам да ме послушаш от личен опит го знам.НИКОГА НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ хорското мнение да влияе на връзката ви по какъвто и да е било начин това е вашата връзка не тяхната да не ви пука за тях.
Подкрепям с две ръце, също от личен опит.
Игнорирай ги по всякакъв начин. Това сте си вие двамата и вашите взаимоотношения, какво се случва с вас останалите не ги засяга. Ако мнението ти ще се влияе от хорското и от слухове, то тази връзка е загубена кауза.

mileyliamfans2
07-04-2012, 21:08
благодаря. няма да се занимавам с тези идиоти ... чакам още мнения :)

GLaDOS
07-05-2012, 07:13
Що пък трябва да се съобразявате с хората?Ако се харесвате се взимайте и това е...
Хората били говорили...еби ги!

mileyliamfans2
07-05-2012, 09:48
Като жега го казвам ама не искам да ги еба .... Мерси за мнението ... Срещата е в 17.00 до тогава чакам още мнения и подкрепа

БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО НА ТЕЗИ, КОИТО ДО СЕГА СИ ИЗРАЗИХА МНЕНИЕТО

balu4ka
07-05-2012, 12:30
Хм,ако харесваш някого истински,това не би трябвало да има значение.Хората не са тези ,които ще определят с кой да си,към кого ще изпитваш чувства и етц.

mileyliamfans2
07-05-2012, 13:31
blagodarq za mnenieto. :))

bReAk3R
07-05-2012, 13:37
Утре просто беше ужасно ...

Мхм... Децата гладен, жената и той..

Аз не бих се интересувал какво мислят другите, незнам ти що го мислиш тва толкова. :)

SmilezZz
07-05-2012, 17:36
Не позволявай, в никакъв случай, хорското мнение да съсипе това, което може да се окаже фатално ( в добрия смисъл на думата) за теб. Просто не обръщайте внимание и не позволявайте на слуховете да съсипят това, което има помежду ви, защото след време много ще съжаляваш.