PDA

View Full Version : Няколко ВАЖНИ въпроса от един девственик :)



Ludiq97
07-04-2012, 20:25
Добър вечер на всички четящи това :)

Аз съм МОМЧЕ на 15 (навършени) години.
Понеже съм новак в този форум и ако не е мястото на тази тема се извинявам много :)

Моля прочетете до края това дето съм написал за да ми помогнете :)

Начи преди няколко дена се влюбих в едно много красиво момиче.
И искам сега да науча всичко за секса, любовта, целувки и подобни ВАЖНИ неща с вашия помощ разбира се :)


Въпрос1 - (съвети моля) - как да и кажа че я обичам?
Въпрос2 - Как се целува едно момиче (как се доближава) ?
Въпрос3 - Как да я накарам да се чувства по-щастлива с мен?
Въпрос4 - В сериозна връзка как да я карам да се възбужда че да иска секс с мен (разбира се като порасна)
Въпрос5 - (от коментарите в форумите) Разбрах че размерът на пениса не е много фатално ако е "къс" а важното е как го използвам :) Изкам да получа искрени отговори дали е добър размера на моя пенис :
(в възбудено състояние):12см дебелина / 12.5 / 13.00см дължина
(в нормално състояние): 7,5см дебелина / 9,5 / 13.00см дължина
!(дебелината е мерено с конец който по късно е сравнено с линия)

Въпрос6 - Виждал съм много коментари в форума че не е важно дължина важно е как се ползва пенисът. Бих искал да ми го разкаже това някой подробно :) Как пенисът се ползва перфектно за да задоволим максимално партньорката си :)
Въпрос6 - (Последен) Чувал съм че има 6 вида оргазми. Ако може някой подробно да ми разкаже просто да ги знам от сега :)

Това са моите въпроси към вас. Може някой сега да си каже "хаха тоя от целувки на оргазъм фръкна хаха бахти смешния " Предварително отговарям: просто обичам да си планирам предварително в главата всичко за да съм подготвен :)

Моля за да ми помогнете отговорете поне на един от въпросите за да се иформирам!

bebeemalko
07-04-2012, 20:38
Въпрос1 - (съвети моля) - как да и кажа че я обичам?
- Не бързай!!! Сигурен ли си че я обичаш? Не трябва да и го изтърсиш просто така! Тя те познава нали??! Направи го деликатно, без да я плашиш.
Въпрос2 - Как се целува едно момиче (как се доближава) ?
- В един момент на говорене, когато несъзнателно се доближавате и се смеете нещата стават естествено, не насила и не предвидени! ;)
Въпрос3 - Как да я накарам да се чувства по-щастлива с мен?
- То това ако не става естествено няма да се получи много сполучлива връзка! Просто оцени това, което имаш (евентуално ще имаш)
Въпрос4 - В сериозна връзка как да я карам да се възбужда че да иска секс с мен (разбира се като порасна)
-Не се знае дали ще тръгнете, че и секс да правите :д Ами тя сама трябва да го поиска. И пак ти казвам то си става от самосебеси.

Въпрос5 - (от коментарите в форумите) Разбрах че размерът на пениса не е много фатално ако е "къс" а важното е как го използвам Изкам да получа искрени отговори дали е добър размера на моя пенис :
(в възбудено състояние):12см дебелина / 12.5 / 13.00см дължина
(в нормално състояние): 7,5см дебелина / 9,5 / 13.00см дължина
!(дебелината е мерено с конец който по късно е сравнено с линия)
- До колкото правилно разбирам е малко мъничък... но размера не е постоянен докато не станеш поне на 18 ;)
Въпрос6 - Виждал съм много коментари в форума че не е важно дължина важно е как се ползва пенисът. Бих искал да ми го разкаже това някой подробно Как пенисът се ползва перфектно за да задоволим максимално партньорката си
- Не съм разпитвала приятеля си.. сори за това не мога да ти помогна...
Въпрос6 - (Последен) Чувал съм че има 6 вида оргазми. Ако може някой подробно да ми разкаже просто да ги знам от сега
- Ами аз съм чувала само за вагинален и клиторен.... виж в нета ако те интересува толкова..

И едно обобщаващо изречение: "Въпросите ти са странни. Личи си че не си имал приятелка до сега. Всичко става малко по малко от самосебеси. Не насилвай нещата! За секс ти е рано! Късмет с мацката ;)

Ludiq97
07-04-2012, 20:50
@bebeemalko мерси много!
Аз не бързам просто исках да знам някои неща предварително и няма да има насила за целувки :D мерси за идеята :)

Silent94
07-04-2012, 21:45
Ти що си луд бе?

За подобно нещо няма как да се прави план-график

ShtrudeL
07-04-2012, 21:56
Въпрос1 - омг не й го казвай. Това нещо настъпва много след като сте 'тръгнали', правили секс и споделяли възгледи, мнения, мечти и т.н. и т.н.
Въпрос2 - Просто се приближаваш и я целуваш, как да е? :>
Въпрос3 - Няма универсална формула :>
Въпрос4 - Гушкай я, целувай я, пипай я и всичко в този ред на мисли :>
Въпрос5 - омг хахаха това няма да го коментирам
Въпрос6 - Глупости
Въпрос6 - Твоя си е единствен. Не го мисли. ^^

И не бъди толкова планиран, това проваля всичко.

shmatarok
07-04-2012, 23:38
Амааа и аз имам въпроси - тя знае ли за чувствата ти? Проявява ли интерес? Колкото до това за планирането на нещата - не го прави при влюбването или секса - не планирай. Остави нещата да се развият сами, защото много често плановете се объркват и може да не доведат до добри резултати. :)

Въпрос 1 - първо научи разликата между "влюбен съм в някого" и "обичам". В момента си в първата категория. Няма смисъл да й го казваш, но можеш да й го покажеш - като излизате я докосвай, прегръщай я, търси контакт с нея, гледай я в очите, дъра бъра. За обичане - щруделката е отговорила кога настъпва и този момент. :)
Въпрос 2 - не си съставяй никакъв универсален план за това, всичко се случва напълно спонтанно и естествено, повечето хора си го имат заложено това да се оставят на момента и да му се насладят. (Не се хвърляй директно обаче с език, че може да е малко смущаващо 8-) )
Въпрос 3 - миии... зависи си и от нея, и от теб. Бъди себе си, правете неща, които се харесват и на двамата. За да сте щастливи трябва да се разбирате => да умеете да правите компромиси един с друг, не само ти с нея или обратното.
Въпрос 4 - като минете момента с първата целувка (и го упражните достатъчно много пъти), ще се сетиш сам. Целувки по врата вършат много готина работа при някои 8-) .
Въпрос 5 - не се занимавай да го смяташ, най-вероятно ще се променя, докато навършиш 18-19 години, така че няма смисъл да се затормозяваш малък ли ти е, не ти ли е.
Въпрос 6 - не ги мисли тези неща от сега, рано е.

anonymous708973
07-05-2012, 09:34
Ох, душата. Слушай сега. Едно от най-важните неща, които трябва да запомниш, е, че "Обичам те." не са просто думи, които заслужава всяко момиче, което ти е пуснало. Мисли, преди да говориш.

Отговор 1 - Не бързай, вече ти казах. Иначе... казва се, когато го почувстваш и е важно да не очакваш същия отговор незабавно. За каквото и да става въпрос в едни отношения между момче и момиче, част от твоята роля е да не я караш да се чувства неловко или неудобно в лошия смисъл (има и добър, да). Ще го оцени, повярвай ми. Давам пример, защото си симпатяга: Ако искаш да я целунеш и тя се дръпне, не сдухвай ситуацията. Стават и такива работи, това не означава непременно, че не те харесва. Може да има фактори, с които не си запознат. Измайтапи се с нещо, смени темата и следващия път пробвай пак. Но не безкрайно много опити все пак.

Отговор 2 - За да целунеш едно момиче, тя трябва да го очаква, да знае, че ще се случи, за да не й е неудобно в лошия смисъл. Не може да не си я докосвал никога и изведнъж да й налетиш. Почвата се подготвя отдалече... създай си навик да осигуряваш физически контакт с всяко момиче, с което излизаш, дори да нямаш намерения да я целуваш. Играй си с косата й, разглеждай бижутата й, сложи си ръката на кръста й, за да мине пред теб (когато влизате през врата, например). Физическият контакт е важен! Избери си някой по-миличък, чувствен момент, когато и двамата мълчите и се гледате в очите, хвани лицето й с ръце, наклони си главата и я целуни. По-дългичко обаче, не като в детската градина.

Отговор 3 - Ех, момченце, това е много сложен въпрос. Зависи какво търси тя и какво можеш да й дадеш ти. Всички ще ти кажат да бъдеш мил, да я изслушваш, подкрепяш, разбираш (понякога е трудно :д), да не я притискаш за секс и прочее. Истината обаче е малко по-различна. Понякога жените имаме нужда да бъдем притиснати. Това е онази малка доза кураж, която ни е необходима, за да направим нещо. Не само в сексуално отношение. Трябва да бъдеш хамелеон... не си толкова малък, за да ме разбереш, затова ще го кажа по възможно най-простичкия начин: "Правиш секс с нея грубо, прегръщаш я нежно". Трябва да си добър любовник (баси думата), най-добрият й приятел (доверието е ключово!) и закрилящ я по-голям брат. Ще го разбереш с времето. Другото важно и често премълчавано нещо е "Да нямате някои от нещата, които искате, е неизменна част от щастието". С други думи... не й сваляй звездите от небето, не бъди подметка, не прави всичко, което иска. Не й звъни постоянно, не й подарявай цветя постоянно... не я разглезвай толкова, правиш лоша услуга и на двамата.

Отговор 4 - Има два начина, които вървят ръка за ръка - психически и физически. Първият става с погледи и реплики. Вторият - с пипане. Въпроси?

Отговор 5 - Не схващам как дължината е една и съща и при двете състояния, нито пък имам представа от сантиметри, за да ти кажа. 13 см не са впечатляващи, но пък ти си на 15 и ще расте още, споко. Можеш да компенсираш с техника.

Отговор 6 - У-о-у. Отново дълга тема започваш. Дълбокото проникване е невероятно. Задна/кучешка, тя по корем и ти върху нея, мисионерска (когато ти си леко изправен) са много готини пози, при които ще усети всеки сантиметър. В общи линии, за да е задоволена мадамата, формулата е: грубо поведение (в рамките на допустимото. тези рамки определяш ти и партньорката ти) + доминация + орална любов за нея + нежност в малки порцийки. И не се вторачвай прекалено много в търсенето на тая Г-точка - връщаме се към едно от горните - не я карай да се чувства неудобно.

Отговор 7 - Не знам дали 6 мога да ти изброя, ама... вагинален, клиторен, анален.
В тая връзка... прочети за клитора, squirt-a (също вид оргазъм), G-точката.

Разгледай сайта vratovrazka.bg - има адски много на брой полезни статии.

Ludiq97
07-05-2012, 11:15
@PinkPan7her благодаря много за сайта ще потърся и там малко инфо :)
И мерси на всички останали за съветите, получих си отговорите които търсех. Моля темата да бъде "Заключена".

anonymous708973
07-05-2012, 12:06
Чувствай се свободен да ми пишеш на лично с въпроси :)

alexilaiho61
07-05-2012, 21:47
физически погледнато 13см са напълно достатъчни да задоволят една нормално развиваща се жена, проблема обаче е че, визуално погледнато изглежда малко и това може да ти изиграе лоша шега.Пениса е мускул който, се развива бавно но ти имаш поне още 3 4годинки за развитие така че не се притеснявай :) размера не е толкова важен колкото работата с него.Да знаеш как да го използваш си е изкуство така че, по-добре към това си съсредоточи вниманието ! Успех :)

ard0
07-05-2012, 22:27
Въпрос 6:
1.Клиторен оргазъм - с орален секс или с различни пози (например я накарай да седне в скута ти)
2.Вагинален оргазъм - пробвай като я накраш да легне и да си сложи краката на раменете ти
3.Оргазъм на G-точката - номерът е в правилния ъгъл на позата (лъжички-тя по корем и ти върху нея, тя върху теб и наклонена назад така че пениса да стимулира горната част и др).При този оргазъм е възможен и Скуирт (женската еякулация).
4.Оргазъм на U-точката - стимулиране на мястото от където урината при жените напуска тялото (между клитора и входа на влагалището).Може да се достигне при орален секс (силен натиск с устните по точката) или ако тя те обязди и се наведе силно към теб ц възможно по-разтворени крака.
5.Анален оргазъм - 2-рото по чувствителност място след клитора. Преди анален секс анусът трябва да е добре почистен и да се използва презерватив.
6.Оргазъм на гърдите - чрез стимулиране на зърната (близане,смучене,хапане)
7.Смесен оргазъм - съчетаване на 2 оргазма.Например вкарай няколко пръста във вагината и намери G-точката, а с палеца стимулирай клитора
И други като Психически оргазъм, Продължителен(точно преди кулминацията стимулирането се прекратява и позата се сменя),както и оргазъм на Други зони (при всяко момиче е различно.Трябва да намериш слабото и място-врат,корем,бедра дори и косата и)
Късмет!!!

Proxima
07-05-2012, 23:01
По 6-та точка да се изкажем, ако може :)
Ползването не е само механичното движение напред назад и "играта" преди това.
Много е важно дали и тя е девствена, защото в този случай поемаш доооооооооооооооооооооооо ооооооста голяма отговорност и се нагърбваш със задачата да не те запомни като див касапин-секс манияк. А ако тя е по-напред от теб с тези неща, просто й сподели, че не си имал опит и тя сама ще почне малко да те понапътсва(не е срамно всеки е минал по този път). Но ако е девствена става по-сложно. Най-важното е НЕ БЪРЗАЙ. С нищо.. Някои казват, че е по-добре набързо и да се свършва, но т'ва е 437563632643% грешна тактика. Трябва да е колкото се може по-отпусната. Това не означа да я напиеш като руски казак. Легендите за леглата от рози и свещи не са на 100% истина, макар и да помагат до някъде. Най-хубаво е да стане след малко по-продължително "натискане" м/у двама ви (повярвай ще има такова ;) ). Така тя ще вече възбудена и отпусната. Много важно е да няма неща които да ви притесняват: например родители, които може всеки момент да си дойдат; наближаващ вечерен час и т.н. Предполагам схвана идеята за обстанвката. Сега техническата част. Не трябва да налиташ направо с любовната писалка напред. Първо съвсем бавно и нежно трябва с пръст (не с палеца на крака естествено) да я подготвиш. Задължително я целувай по други части от тялото; гърдите, коремчето са идеални, особено първия път. Тука идва един тънък момент, за който по принцип трябва преди това да сте говорили. Става въпрос за това дали да й доставяш "орално удоволствие". Понеже й е за пръв път, за нея това може да е много срамно и стресиращо най-добре го пропусни освен, ако не сте го уточнили вече. Като дойде момента за самото проникване, не гледай там все едно си изгубил нещо и го търсиш. Така само ще я притесниш повече. Задължително използва презерватив и л-у-б-р-и-к-а-н-т. Също така подложи възглавничка под дупето й - така ще е възможно най-отпусната. И... ами по принцип действаш. Не очаквай от първия път да изпада в едночасови оргазми, просто го раздавай по-внимателно и се ориентирай по нейните реакции.
По принцип подхода към всяка една жена е индивидуален. Няма универсална формула. Същото е и с позите. По принцип хубаво е преди да навлезеш в нея, да я подразниш с главичката на пениса около клитора (но и не да търкаш на едно място като презобен кон). И никога не навлизаш изцяло от първия път. Относно боравенето с пениса по време на по див акт (на малко по-късен етап), ами да речем че трябва да се научиш да контролираш мускулите в основата на пениса. Ако през цялото време се стягаш, ще гръмнеш като газова бутилка насред горски пожар. За твое улеснение гледай да си избираш пози, в които кръвта ще се разпределя и в други части на тялото освен в пениса. Примерно прав зад, върху, пред нея. Тогава добро количество кръв отива в мускулите на краката. Най-трудно е да се сдържаш когато тя е отдолу; цялата енергия тогава е съсредоточена в пениса и усещанията са 10 пъти по-силни.
Ами това, за което се сещам сега. Общо взетоби трябвало да ти послужи доста добре като за начало ;)

AnzaRe
07-06-2012, 06:01
Всичко ти го казаха :)
Браво e FO :)

SmilezZz
07-06-2012, 10:35
Стига си планирал, а когато дойдат тия моменти , се остави на вълната на чувствата. Тъпо е да правиш разни планове и да действаш по график. Сам ще усетиш какво трябва да правиш, когато почувстваш момента. И още повече, чувствата не се казват, а доказват. Иначе, когато сте заедно (гаджета), в правилния момент и когато го почувстваш, го казваш. За секса си има безброй много теми, а интернет е пълен с такава информация.

SÜß
07-09-2012, 16:01
Може ли да питам нещо..
щом ти си на 15 , то тя е на..? 10? 11? 12? 13? 14? 15? И въобще тя знае ли , че съществуваш ? До колкото разбирам от поста ти още си на фаза как да и кажа че я обичам , а тръгваш за секс да говориш..леле :O

Amore-Mio*
07-09-2012, 17:26
Заедно ли сте вече?

Иначе действай така, както ти подсказва сърцето, колкото тъпо и клиширано да звучи. Недей планува кое - как ще правиш, защото няма да изпиташ никакво удоволствие от това, което правиш. Няма да усетиш този момент, от толкова многото мислене и плануване, как ще го прекараш. Иначе не казвай, че я обичаш - докажи го, действията струват много повече пред думите. Особено, ако сте на фаза: опознаване - намекваш просто, че имаш симпатии към нея. Относно секса: отпускаш се и се отдаваш на момента. Недей мисли много. Всичко с време и с придобиване на опит, ще стане.