PDA

View Full Version : Imam nujda speshno ot suvet! :(



love_brd0
07-04-2012, 23:33
Здравейте.Моята ситуация е следната.
Преди по-малко от месец си намерих приятел,всъщност се събрах с едно момче,което си харесвах от доста време.И така....първата седмица ме нямаше,после се върнах и всичко вървеше по мед и масло.Преди седмица започнах да ходя в неговия квартал и от тогава нещата не бяха особено наред,някак си се учуждихме един от друг.Може би проблема е в това,че съм доста срамежлива...
Първият ден,когато бяхме в неговия квартал посегна на няколко пъти да ме целуне,ала първия му говорех нещо,а на втория се дърпах назад ( на шега! ) И това,може би,беше един от последните ни хубави дни заедно. На следващия ден не си казахме нито здравей,нито се целунхме...той седеше при момчетата,аз-при момичетата.Дойде време да си тръгвам и се отбих да му кажа чао.Отидох при него и просто му казах едно "ЧАО" и се целунахме...на следващия ден дори не се и погледнахе,както и на по-следващия.Една от приятелките ми е по-близка с него и си бяха говорили.Той й бе споделил,че наистина много ме харесва,и се дразни от това,че не ходя при него и не се интересувам.На следващия ден не си разменихме и поглед.След дълги размисли,му звъннах вечерта и му се извиних за поведението си,а той каза,че не ми е сърдит.Ето,че дойде и днешния ден.Отидох там..видяхме се,разменихме си 2 усмивки,след което той отиде на един лост да се набира (типично за него,всеки ден го прави).
Аз отидох при него и го питах какво прави.Той студено ми отвърна,че не прави нищо и отиде на друга посока при компанията.По-късно част от компанията остана на това място,а другите се качихме по-нагоре.Той дойде по едно време,но щом го викнаха пак на старото място се върна,въпреки забележката на един от приятелите си,да остане при мен.Усещах на къде вървят нещата,събрах смелост и отидох да говоря с него.
Питах го защо се държи така,а той каза,че поведението му не било по-различно и се дразнел от това,че когато седнел до мен и ме прегърнел нищо не съм правела.Говорехме,говорехм е...питах го какво изпитва към мен,и с доста зор можах да го накарам да каже..мълчеше,караше ме аз да кажа първа...накрая ме погледна в очите и каза "Нищо",а аз казах "И аз така" ииииии това беше краят!
Тази вечер ми писа в скайп,че се е бил изнервил и заради това ми е казал така.Каза ми,че наистина много ме харесва и ,че няма да може да ме забрави.Когато сме се били разделили все едно се била откъснала частича от него (май трябва да му спрат сапунените сериали) Аз също му казах,че го харесвам,при това адски много.Не съм сигурна дали мога да му вярвам вече...
Моля ви,кажете ми как да постъпя след като не съм сигурна в чувствата му,а моите са напълно истински.Как да посътпя,защото утре е последен ден преди да замина за един месец,а след като се върна може вече да е късно.Не желая да оставя нещата така... помогнете.. =[[

IncendiaSanctus
07-04-2012, 23:41
Излизайте от време на време и само двамата, това мога да ти дам като съвет...
Компаниите са компании, хубаво е и в тях да се виждате, ама най-добре - само двамата.
Иначе какво му е в главата не можем да знаем... Ти ще си решиш ще се занимаваш ли или не...

love_brd0
07-04-2012, 23:43
Ние в момента сме един вид...съксали...

vikenceto1212
07-05-2012, 02:20
В компанията един вид не можеш да се отпуснеш. Покани го да излезете само ДВАМАТА ... Някъде в парка не знам където прецените. Дори можете да отидете заедно на басейн, толкова е приятно. За да се поддържа една връзка би трябвало да си споделяте чувствата, да си казвате едно ''обичам те''. Това топли всичко и може да оправи нещата. Поддържайте връзка често, не му давай повод да си мисли, че не те е грижа за него, покажи му, че наистина изпитваш силни чувства към него. Прекарай колкото се може повече време с него. Айде успех !!

blaaablaaablaaa
07-05-2012, 05:34
Подкрепям горните коментари. Покажи му, че наистина го харесваш, прегръщай го, целувай го и т.н.

Teenhelp1
07-05-2012, 06:46
Нормално е да се държи така вие ходите, а ти му се дърпаш или не знаеш какво искаш или не си достатъчно зряла за връзки.Момчето иска да те целуне или прегърне да ти се нарадва,а пък ти го режеш и аз да съм и аз ще се дразня. ;)

LadyDi
07-05-2012, 06:54
Нормално е да се държи така вие ходите, а ти му се дърпаш или не знаеш какво искаш или не си достатъчно зряла за връзки.Момчето иска да те целуне или прегърне да ти се нарадва,а пък ти го режеш и аз да съм и аз ще се дразня. ;)
Смятам, че понятието "връзка" и "ходене" се определя доста различно на различните възрасти.
Спомням си и аз на 13 години колко харесвах едно момче, как се разбрахме да ходим, обявихме си, че ходим и не се погледнахме в очите 3 дни :lol:

Aвторката просто трябва да се отпусне край момчето. Ако наистина го харесва толкова, колкото твърди, тогава със сигурност си мечтае да го целуне както по... сапунените сериали, да речем. И това ще го зарадва много.

Teenhelp1
07-05-2012, 07:07
Смятам, че понятието "връзка" и "ходене" се определя доста различно на различните възрасти.
Спомням си и аз на 13 години колко харесвах едно момче, как се разбрахме да ходим, обявихме си, че ходим и не се погледнахме в очите 3 дни :lol:
True true...Връзките са странни на тези години. :D :D

love_brd0
07-05-2012, 07:41
Благодаря много на всички ви за отговорите...въпросът ми е...Днес ако успея да изляза (в компанията ще сме,няма как)...как да му покажа,че искам отново да съм с него..?

Teenhelp1
07-05-2012, 08:12
Благодаря много на всички ви за отговорите...въпросът ми е...Днес ако успея да изляза (в компанията ще сме,няма как)...как да му покажа,че искам отново да съм с него..?
Извикай го някъде на саме ?

love_brd0
07-05-2012, 11:21
Нее..как да му го кажа... :X

balu4ka
07-05-2012, 12:25
Това поведение не ми изглежда на човек,който е на повече от 13,14 години.Твърде детински се отнасяте един към друг.Ти му се молиш,той ти прави фасони.Ти се дърпаш и после се чудиш,защо аджеба човека се държи студено.Не знам ,но дори на това "ходене" ли му казвате..>.<

LadyDi
07-05-2012, 12:34
Това поведение не ми изглежда на човек,който е на повече от 13,14 години.Твърде детински се отнасяте един към друг.Ти му се молиш,той ти прави фасони.Ти се дърпаш и после се чудиш,защо аджеба човека се държи студено.Не знам ,но дори на това "ходене" ли му казвате..>.<
ам как да му казват?

Teenhelp1
07-05-2012, 12:46
ам как да му казват?
Разкарване. :D

balu4ka
07-05-2012, 13:02
ам как да му казват?

Преди по-малко от месец,проследи развръзката?!!Замисли се как ли са през останалото време...

LadyDi
07-05-2012, 13:28
Преди по-малко от месец,проследи развръзката?!!Замисли се как ли са през останалото време...
Каква връзка бе душата? На по 12-13 години. Тамън на туй му се вика "ходене"... ходят напред-назад и се червят като им се срещнат погледите :D

Amore-Mio*
07-09-2012, 18:50
И двамата не знаете какво искате. И нямате никакво търпение, за да изградите нещо сериозно и истинско помежду ви. Вместо това вие само си се сърдите и си пращате усмивки. На мен по - скоро ми бихте изглеждали като приятели, отколкото влюбена двойка. Та, аз не мисля, че има смисъл да продължавате да сте заедно. Извинявай , обаче вие още първата седмица сте скъсали, само поради една тъпа причина. Ще си намериш друго момче.

comics
07-10-2012, 12:15
Без да прекарвате време само двамата, няма да стане. Това момче има проблем със себе си и със самочувствието си. Дано някой ден го осъзнае и да се оправи. Вечно ще е недоволен, каквото и да правиш. Нищо никога няма да е достатъчно. Ти си решаваш какво ще правиш, но или трябва да го насолиш здраво като се видите, и ти го направи тоя номер отново, или по- добре не се занимавай с него. Просто това са 2та ти варианта. Или да му обясниш, че ако не слезе на земята, ще остане без теб, или директно си тръгваш и остава без теб. Изборът е твой дали ще му дадеш шанс или не.

PyCoKoCkA93
07-10-2012, 12:27
Принципно бих те посъветвала да показваш повече чувствата си и да демонстрираш,че държиш на него.Ама щом няма да те има за един месец...Много неща ще се променят дотогава.Според мен не хаби надежди и чувства за тази връзка,защото мисля,че няма да я бъде в така създалата се ситуация.Просто не сте толкова привързани един към друг,че след тези конфликти да издържите един месец разделени...Съжалявам,че ти говоря така,но смятам,че е добре да го имаш предвид,за да не ти дойде като гръм от ясно небе.