PDA

View Full Version : Относно мускулната треска



Sp0t
07-05-2012, 09:53
Здравейте... От скоро започнах да се занимавам с фитнес, на 14 години съм и ходя 5 пъти в седмицата :)
Та имам един въпрос... (не е точно въпрос) Един приятел ми каза, че медената вода много помагала за премахване на мускулната треска... Мен доста ме измъчваше през деня и реших след една тренировка да си направя както той ми каза: 1 чаша вода и в нея слагам около лъжица, лъжица и половина (супена) мед... Разбърквам хубаво докато медта се стопи и го изпивам... И наистина на другия ден абсолютно никаква мускулна треска... Та въпроса ми е това премахване на млечната киселина може ли да навреди на развитието на мускулите ? Предполагам ми е много глупав въпроса, но съм длъжен да попитам, защото имам известни съмнения, защото факта, че мускулната ти треска изчезва, спира развитието на мускула ?

DownloadVirus
07-05-2012, 10:50
Това са глупости момче...

iziskanmladej88
07-05-2012, 10:59
Здравейте... От скоро започнах да се занимавам с фитнес, на 14 години съм и ходя 5 пъти в седмицата

т'ва най-много ше ти попречи на "развитието на мускулите"

redbul2
07-05-2012, 11:58
имам известни съмнения, защото факта, че мускулната ти треска изчезва, спира развитието на мускула ?
Мускулната треска само ти показва,че не си спал в залата и не си подпирал уредите :) , а си свършил добра работа. Нещо като лампичка-индикатор на зарядно устройство. И с нея и без нея си заредил устройството,тоест мускулите. Няма с нищо да ти пречи,че си премахнал киселината. Каквото е станало на тренировката,вече е станало.