PDA

View Full Version : Как да постъпя?



Georgi90
07-05-2012, 10:27
Здравейте,от доста години не съм влизал тук,но съм наистина объркан последно време :) От почти месец излизам с момиче ,което наистина харесвам доста,попринцип минава доста време за да хлътна по дадено момиче, но с нея нещата не станаха така както очаквах.Имал съм 2 сериозни връзки ,нищо повече,винаги обмислям действията си,но не стана с това момиче.Е всичко вървеше идеално ,тя ме харесваше аз я харесвам,но изведнъж тя каза,трябва да забавим нещата.Попитах я дали в мен е проблема,нещо да съм направил ,но тя ми отговори "Не,ти си идеален,много си мил и внимателен,не съм свикнала така,искам да се забавлявам" .. аз я попитах това ли е края и тя каза "Да,не искам да те нараня",аз й казах "добре" ,това беше ,но същата вечер дойде вкъщи ,не бяхме спали заедно докато бяхме заедно,този месец.Тя остана за цялата нощ,сутринта я попитах дали нещо ще се промени и тя каза ,че не знае.Аз й казах,че е по-добре да си тръгва.Цял ден мислех ,за нея тя ми пишеше смс-и и такива неща ,общо взето се карахме,после се видяхме и аз й казвах,че искам да бъда с нея ,наистина държа на нея и не съм някое хлапе на 22 съм знам какво искам,и тя каза да ,но аз съм хлапе и искам да се забавлявам без да се обвързвам.Казах й "добре ,това е " .. после вечерта дойде вкъщи ,спахме заедно и аз й казах,че не мога така ,че ме побърква ,че не искам да е само секс искам повече от нея,и тя каза "Не мога,просто не мога",и аз й казах ,че се отказвам ,че не мога така ,че не трябва да се виждаме повече.И тя се разплака и каза "ти си единствения на когото му пука за мен,не си тръгвай" .. остана до сутринта и аз имах работа прибрах я и това е.. не знам какво да правя .. :)

error92
07-05-2012, 11:00
Защо не спомена нейните години ?

dimitar_ak
07-05-2012, 11:09
Женски трикове тотално да ти завърти главата. Дръж се, защото покажеш ли се хлътнал и зависим ще те разпилее. Дръж на своето и ясно и покажи, че искаш връзка и няма да се задоволиш с минимума. Бъди готов да откажеш и секс следващия път. Бъди мъж.

Georgi90
07-05-2012, 12:15
На 17 е тя :) А за секса попринцип ,не ми пречи да откажа секс ,но тя ме забърка много ;xx

dimitar_ak
07-05-2012, 12:21
За съжаление вече си вътре.

paradosou
07-05-2012, 12:59
Оф, бе. Играе си на иди си-ела си. Ако истински те искаше, нямаше така да те размотава.
Момиче съм, ама на твое място нямаше да се занимавам.

xXxPETYAxXx
07-05-2012, 13:35
Ами осъзнава, че държиш на нея и се възползва от това според мен. Не знам но аз под "живее ми се" разбирам "искам да си правя купона и с други момчета", сякаш е отчаяна, възможно ли е да има чувства към друг, на който не му пука за нея? Абе и аз не знам к'во те филмирам излишно, познавам хора които са постъпвали така за тая мацка не знам как стоят нещата,... но за теб по-добрия вариант е да я оставиш

Georgi90
07-05-2012, 13:57
Да,но наистина я харесвам.. аз я питах има ли друг ,други ли искаш и тя каза ,не .. казва само ,че съм бил твърде сериозен,че съм искал връзка,аз й я попитах дали я ограничавам по някакъв начин тя казва Не .. просто много я говорят ,каква била а у ,за мен това не е проблем не ме интересува коя е била ,какво е правила ,интересува ме каква е сега и й го казах,но тя не разбира .. рядко намирам момиче,което да харесам ,много рядко ,всички са ми твърде еднакви .. ако се откажа не съм сигурен,че скоро някоя ще ме заинтересува ..

SmilezZz
07-05-2012, 17:27
Размотава те. Играе си с тебе, въртейки те на двата си пръста. Време е вече да спреш да й го позволяваш. Ако те искаш наистина, ако те харесваше - нищо, което в момента се случва, щеше да е различно. Както ти казаха: бъди готов следващия път да откажеш и секс. Момиче съм, ама на твое място не бих се занимавала с нея.

Georgi90
07-05-2012, 17:50
Секс ще й откажа,но не мога да й откажа ,когато ми се обади разплакана ,че има проблеми ,че еди какво си станало,интересно ми е защо едно момиче би постъпило така ?