PDA

View Full Version : Честа ерекция



SayHello
07-05-2012, 13:09
Проблемът ми е съвсем сериозен и не се ебевам.
Винаги, когато се натискам с гаджето ми (дори само и целувки) получавам ерекция. Знам, че е нормално - хормони и разни такива, ама вече ми става неудобно. Все се мъча да го прикрия някакси, а тя ме пипа по корема, краката, страх ме е да не усети и да ме помисли за някакъв извратеняк дето се възбужда от всичко. Другото гадно е когато я прегръщам и съм в ерекция...

Въпросът ми е дали мога по някакъв начин да прикрия ерекцията, или пък ще стане ли по-рядко?
А и също така, момичета, вие как бихте реагирали, ако усетите, че гаджето ви е получил ерекция докато се прегръщате. Знам, че е нормално ама момичето е срамежливо и не знам как ще го приеме...

Ivaaaaa
07-05-2012, 13:17
За въпроса към момичетата. Ами как ще реагирам ако това се случи на мен, това може би показва, че ме харесва физически, а това че ме харесва физически ми харесва и не мисля, че би те помислила за извратеняк, поне аз не бих помислила дадено момче за такъв.

nekva ligla
07-05-2012, 13:26
Няма нищо извратено ! Хормони. :)

mlakniwe
07-05-2012, 13:30
слагаш си хуя под крака и готово-вече не си личи/ако си седнал/

DeviL_AsS
07-05-2012, 13:35
Аз бих се зарадвала,ако момчето с което се натискам се одърви :Д Все пак си е нещо съвсем нормално,какво толкова ако тя разбере,че ти е станал?Тъкмо може да ти го помачка :Д

dimitar_ak
07-05-2012, 13:56
Бъди сигурен, че й е приятно. Нали сте гаджета все пак.

alexilaiho61
07-05-2012, 21:41
да ти има проблемите човек .. ;д