PDA

View Full Version : Пречи ли???



sexobeAt
07-05-2012, 14:27
http://www.google.com/imgres?hl=en&sa=X&biw=1920&bih=965&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=eV1PmaTLhccWyM:&imgrefurl=http://kogtrade.co.uk/index.php%3Fmain_page%3Dindex%26cPath%3D2&docid=XT-8ySdlQU-G3M&imgurl=http://kogtrade.co.uk/images/waxmattelook.jpg&w=324&h=300&ei=yKP1T9DYLsbYsgbV_rXuBQ&zoom=1
хора ползвам ето това...пречи ли ако стои 24 часа...в главата ми..смисъл уврежда ли косъма..или е едно и също да го ползвам 5-6 часа или 24 часа...надявам се да сте ме разбрали!

don't say anything.
07-05-2012, 17:30
Т'ва няк'ва маска ли е, к'во е? Ако е маска, да уврежда го, защото с маска се стои определено време.

bloodyF
07-05-2012, 17:55
оформяща вакса е и ще почне да ти капе косата
баща ми беше му окапала на места от мазане с такива боклуци

sexobeAt
07-05-2012, 18:42
оформяща вакса е и ще почне да ти капе косата
баща ми беше му окапала на места от мазане с такива боклуци

хмм а колко често я ползваше...колко пъти на ден..и по колко часа...смисъл..няма как да си я оформямя без вакса..за това се интересувам!

FuCKkK13
07-05-2012, 18:58
хубаво е като се прибереш да си измиеш хубаво косата.. т.е. всеки ден..

sexobeAt
07-05-2012, 19:47
хубаво е като се прибереш да си измиеш хубаво косата.. т.е. всеки ден..
еми пич аз всеки ден си я мия...смисъл ставам сутрин..къпя са...прая си косата с ваксата и вече следващия ден пак тей..и така до безкрай :DD
П.П + тва косата ми е с тънък косъм..и средна на гъстота :/

FuCKkK13
07-05-2012, 19:59
имах в предвид преди да излезеш да си я правиш и като се прибереш да я измиеш,а не на 24 часа и btw. пича е момиче !

sexobeAt
07-05-2012, 20:15
имах в предвид преди да излезеш да си я правиш и като се прибереш да я измиеш,а не на 24 часа и btw. пича е момиче !
извинявай маце :)..
благодаря..това може и да го пробвам...а какво ще кажеш за това че е тънък косъма..

FuCKkK13
07-05-2012, 20:17
че е още по-зле .. добре де що не пробваш с лак примерно ? задължително ли е вакса ? за мен лъка е по-добро решение ако можеш да си правиш косата по същия начин .. колкото можеш по-малко време стои с ваксата щото това е контакт със скалпа и може да ти доведе мн проблеми

sexobeAt
07-05-2012, 20:26
че е още по-зле .. добре де що не пробваш с лак примерно ? задължително ли е вакса ? за мен лъка е по-добро решение ако можеш да си правиш косата по същия начин .. колкото можеш по-малко време стои с ваксата щото това е контакт със скалпа и може да ти доведе мн проблеми

пробвал съм с лак...ама аз съм си я пуснал дълга(средно дълга) и с лак-а не се фиксира както трябва...а относно вакса-та кви проблеми...не може да ми я изтощите..щот ми е мазна косата..няма начин да лепна и пърхут..само да не земе да окапе както казаха по горе ^^
нз кво да прая...мисля да си правя къса...ама проблема е че имам високо чело..и с къса коса не съм бил от 4 клас..а сега съм 12 :D..
как ще иглеждам един господ знае :D!!!

FuCKkK13
07-05-2012, 20:31
е не знам.. пърхот,косопад и други такива неприятни.. ами не знам.. ти решаваш..просто тогава я мий по-често и прави почивки по 3-4 дни без вакса и така..

sexobeAt
07-05-2012, 20:38
е не знам.. пърхот,косопад и други такива неприятни.. ами не знам.. ти решаваш..просто тогава я мий по-често и прави почивки по 3-4 дни без вакса и така..

аз така правя...не всеки ден съм с вакса...но кат си я слова понякога ме мързи следващия ден да се къпя..особено ако няма да излизам...и така стоя 1-2 дена с ваксата :D

FuCKkK13
07-05-2012, 20:40
лошо.. след време ще си имаш проблеми от мързел.. за 15 мин. в банята нищо няма да ти стане... после ще си чукаш главата по аптеки за шампоани и по доктори ! 2 -3 месеца я мий колкото се може по бързо като се прибереш и прави почивки и ще свикнеш...

sexobeAt
07-05-2012, 20:49
лошо.. след време ще си имаш проблеми от мързел.. за 15 мин. в банята нищо няма да ти стане... после ще си чукаш главата по аптеки за шампоани и по доктори ! 2 -3 месеца я мий колкото се може по бързо като се прибереш и прави почивки и ще свикнеш...

мхм... ок благодаря ти..а може ли да ми препоръчеш ти една вакса или лак...обаче с матов ефект...неща да блести или да изглежда мазна...btw на колко години си..доста си информирана :)!!!

FuCKkK13
07-05-2012, 20:58
не мога да ти помогна щото не си тормозя косата,а лак ползвам един път в годината и е на Денис,а той не е матов.. за вакса не знам,но съм сигурна,че е най-добре да посетиш фризьорката си и да те посъветва, и от нея да си вземеш професионална вакса - малко повечко пари ще е обаче.. иначе съм на 16

FuCKkK13
07-05-2012, 21:05
http://beautyshop.bg/product/1621/lakme-matirashta-vaksa-matter-.html
тази според мен е добра,а и ще ти подхранва косата.. марката е добра и техните продукти по принцип са с добро качество :)

sexobeAt
07-05-2012, 21:13
мхм...ще потърся тука в моя град...
а кво занчи(Фактор на фиксация 3) :/
а и аз съм си доволен и от мойта...мн е яка..прай матова..но мн е гъста и трудно се нанася..утре ще пробвам да я нанеса на мокра коса...

FuCKkK13
07-05-2012, 21:16
ми толкова и е фиксацията.. най-много може да е 5 (при повечето) т.е. тази е по средата някъде и не е много силна в задържането на косата въпреки че 3та фиксация според мен си е златната среда,но ти решаваш

sexobeAt
07-05-2012, 21:29
ми толкова и е фиксацията.. най-много може да е 5 (при повечето) т.е. тази е по средата някъде и не е много силна в задържането на косата въпреки че 3та фиксация според мен си е златната среда,но ти решаваш

ми не мога да реша...нз тая FONEX колко е :D
и да се ориентирам вече...пък не ми се дават 15 лв..за демонстрация :/

sexobeAt
07-06-2012, 07:20
дали има ефект от шампоаните с колаген...за обем..днеска се сетих,че можеби е по добре да ползвам такъв..като ми напрай обема..няма нужда от фиксация..

FuCKkK13
07-06-2012, 09:19
не им вярвам много,но може и да действат.. иначе намери някъде по кутийката на твоята колко ще е фиксацията и прецени..

Anonyss
07-06-2012, 09:25
Бритни Спиърс и лейди Гага ще имат конкуренция, ако си я държиш 24 часа :D

sweetycherry33
07-06-2012, 09:40
... :D :D :D :D :D ...

ВРЕДНО Е ! Ако я държиш 24 часа е много вредно.Може да ти окапе косата.:(
Не можеш ли да използваш лак или просто да се подстрижеш да ти стане къса косата ?

bloodyF
07-06-2012, 10:25
хмм а колко често я ползваше...колко пъти на ден..и по колко часа...смисъл..няма как да си я оформямя без вакса..за това се интересувам!

ми сутрин преди работа, по цял ден
вечер като си я измие ок и на сутринта пак същото

sexobeAt
07-06-2012, 12:55
... :D :D :D :D :D ...

ВРЕДНО Е ! Ако я държиш 24 часа е много вредно.Може да ти окапе косата.:(
Не можеш ли да използваш лак или просто да се подстрижеш да ти стане къса косата ?

еми къса нз как ще ми стои..ако се окепазя кво прайм :D
ще изчакам до 15-ти..като си предам задачите от практиката..че после като се потстрижа да не са мяркам мн вънка :D
или да почвам пак да си ползвам лак..викаш не е вредно колкото вакса-та..ама тря да е някоя за обем поне...че няма никъв обем косата ми :X
P.P дали ще се измее без шампоан..защото сутринта като се къпя с шампоан..после нали слагам ваксата..и като се прибера викате да си я мия..но ако я мия по 2 пъти на ден с шампоан..пак ще се изтощите..пак може да окапе(баси май е най-добре да се прая къса..ама ше ходя кат някой грозник почти съм сиг :D :X

FuCKkK13
07-06-2012, 12:58
що не си я сушиш със сешоар надолу с главата,за да имаш обем и лак.. абе г/д. еднакво вредни са,но поне лъка няма да има чак такъв контакт със скалпа..

п.с. от къде си ? не че нещо просто заради начина на говорене..

sexobeAt
07-06-2012, 13:16
начина на говорене WTF :D
от Добрич съм...
бе знам квото и да ползвам си е вредно..най-добре без химии..ама :/
П.П имаш ли фейс...дай го ако искаш..че с чат ще е по лесно да се допитам до тебе! :)

FuCKkK13
07-06-2012, 13:42
ааа фб няма да стане щото там са само хора,които познавам лично .. ако искаш да питаш нещо на лично.. :)

sexobeAt
07-06-2012, 14:08
ааа фб няма да стане щото там са само хора,които познавам лично .. ако искаш да питаш нещо на лично.. :)

добре де кажи ми го на лс...ще се запознаем :)