PDA

View Full Version : Проблем със свършването



JimmyAnonymus
07-05-2012, 15:35
Здравейте приятели!
Време е и аз да ви се оплача. С моята приятелка сме заедно от близо един месец, но имаме малък проблем (по-скоро аз) а именно това, че не мога да свърша по време на акта. Никога не съм вярвал, че някога ще ми се случи, по-скоро си мислех, че ще е обратното но уви... Приятелката ми е красива и си ме възбужда, по пейки, в кафета, дори когато си ни представя, но когато стане дума за действие просто не мога да стигна до края. Пробвах да я карам на ръчна, нямам никакви проблеми, за 5мин макс съм готов, но по време на секс не усещам дори да съм близо до кулминацията, на моменти даже ми спада. Моля ако някой е имал подобен проблем да сподели как го е решил, защото това се превръща в сериозен проблем за нас, тя си мисли, че не ме възбужда и т.н., което е пълен абсурд и усещам как сексът за нас се превръща по-скоро в нещо неприятно, а не в удоволствие, както трябва да е по принцип. Може би ще е важно да отбележа, че преди да го направим за пръв път имах сериозни притеснения, че ще съм прекалено бърз, може и от там да ми е станало нещо, но факт е че и следващите пъти просто не се получаваше... :(

Revenger
07-13-2012, 11:18
Пич , не съм чул за някой , който да не е свършил бързо първия път. Винаги е така при нас. Няма и 5 минути и свършваме. С времето се научаваме на самоконтрол до няква степен , но така е в началото. Не знам защо не можеш да свършиш , но наистина е кофти. Дано да нямам такъв проблем и аз някои ден. А и щом ти спада .. още по - кофти. Купи си виагра, доколкото знам , няма да съжаляваш. Успех. ;)

Chacho
07-13-2012, 12:46
Притесняваш се. По-малко чекии, повече страст в леглото. Отпусни се и я грабни в ръце, не се съобразявай чак толкова с нея. Малко или много сексът е и за твой кеф.