PDA

View Full Version : Това проблем ли е?



hrisito0o
07-05-2012, 18:15
Не знам къде точно да пусна темата,така че ако модераторите сметнат че не е за тук може да я преместят.
От няколко месеца постоянно ми се вие свят.Най-често сутрин,когато се събудя и стана от леглото.Получава се и ако просто си лежа и след това стана,но по-често сутрин.Веднъж дори паднах.Не знам какво ми става.
Всяка сутрин ме боли главата,но бързо се оправя.Не знам какво ми има.Дали си въобразявам или е нещо сериозно.

emfreak26
07-05-2012, 19:21
при мен става същото
може би ако ставаш много рязко и за това
пробвай като се събудиш да си полежиш 1-2 мин преди да станеш
недей да ставаш бързо
надявам се да съм помогнала

bReAk3R
07-05-2012, 19:38
Да не искаш да кажеш, че ти причернява? Ако да, и при мен става :D

hrisito0o
07-05-2012, 19:49
Да причернява ми,но никога преди не се е случвало. Но не е от рязко ставане.Аз обикновено като се събудя,се лежа около час.Може би напразна се притеснявам.Все пак благодаря за отговорите

ThisIsMe
07-06-2012, 11:57
В такъв случай ,вместо да слушаш фалшиви успокоения тук,отиди при личния лекар да ти премери кръвното налягане!Направи си и кръвни и-я да се види дали всичко си е в нормата!

bReAk3R
07-06-2012, 13:02
Че то и на мен не ми се случва от рязко ставане? И нищо ми няма. И на сестра ми, която е по-голяма и се случва. Ако това става на повечето деца, е все едно да питаш що сутрин не можеш да си стиснеш силно юмрука..

Leticcia
07-08-2012, 15:41
и аз съм така...ходих на лекар и ми казаха, че е от пубертета....Валериан!!! :lol:

Amore-Mio*
07-11-2012, 12:43
Не знам къде точно да пусна темата,така че ако модераторите сметнат че не е за тук може да я преместят.
От няколко месеца постоянно ми се вие свят.Най-често сутрин,когато се събудя и стана от леглото.Получава се и ако просто си лежа и след това стана,но по-често сутрин.Веднъж дори паднах.Не знам какво ми става.
Всяка сутрин ме боли главата,но бързо се оправя.Не знам какво ми има.Дали си въобразявам или е нещо сериозно.

Да не би да е от това, че ставаш рязко? Нормално е , при рязко ставане да има световъртеж, причерняване и главоболие. Съветът ми е да се прегледаш , все пак, при лекар. Все пак това казваш, че е от няколко месеца - нека специалист каже какъв е проблема.

CupcakeKitty
07-11-2012, 12:48
пф при мен е същото
и никога (откакто си меря кръвното) не съм имала нормално кръвно налягане
винаги е към 95 на 50 :D
постоянно ми причернява =О

albi951
07-11-2012, 15:28
Отивай на лекар не чакай тук да определят какво ти има при всеки е различно.