PDA

View Full Version : Той не иска да го направим



dafinka57
07-05-2012, 21:28
Моят проблем ако може да се нарече проблем е че моят приятел с който от няколко месеца сме заедно не иска да правим секс на няколко пъти ме е събличал и как да се изразя бутал пръстите си във вагината ми и нищо повече и на мен ми стана тъпо защото съм девствена и имам чувството че той не иска да е с мен и от скоро ми се върти нещо в главата макар той да твърди обратното аз си мисля че той не го е правил кажете ми какво да правя

DisappointedDreamer
07-05-2012, 21:30
Поговори с него.

lamer4e7o
07-05-2012, 21:30
На колко годинки сте?

DragonLady
07-05-2012, 21:31
Поговори с него.

Попитай го кое го спира, да продължи по същество. Кажи му, че си готова да го направите, че искаш да ти е първият, че му имаш достатъчно доверие и тн.

dafinka57
07-05-2012, 21:32
аз съм на 15 а той на 18 незнам опитах да говоря с него а той ми каза че си въобразявам

DragonLady
07-05-2012, 21:34
Е какво си му казала, че да ти отговори толкова остро -" въобразяваш си" ....

dafinka57
07-05-2012, 21:41
Ами казах му че след това което стана ми е супер тъпо че това че няколко пъти се е случвало ме кара на мисълта че не иска да е с мен по този начин че ако и той девствен най добре е да ми каже че на мен не ми пука че аз съм с него заради него самия а не заради тези неща че те не са фактор за мен искам да го направим и той ми отговори сомо с едно въобразяваш си

Tyler The Creator
07-05-2012, 21:43
След като прочетох излиянието, пред очите ми ненадейно изскочи въпроса - Много ли си грозна ?

thegreenzombie
07-05-2012, 21:47
Ами казах му че след това което стана ми е супер тъпо че това че няколко пъти се е случвало ме кара на мисълта че не иска да е с мен по този начин че ако и той девствен най добре е да ми каже че на мен не ми пука че аз съм с него заради него самия а не заради тези неща че те не са фактор за мен искам да го направим и той ми отговори сомо с едно въобразяваш си

абсолютно нищо не разбрах от това..
има няколко варианта
-гаджето ти е педал
-грозна си
-просто не му се прави секс
-не иска да ти е първия

dafinka57
07-05-2012, 21:51
Благодаря за коментарите и на въпроса дали съм грозна не съм грозна и това не е мое мнение Аако бях грознатой едвали щеше да е с мен

lamer4e7o
07-05-2012, 21:51
Дай една снимка в темата и ще ти кажем дали си грозна. Сериозно.

li0n
07-05-2012, 21:52
След като прочетох излиянието, пред очите ми ненадейно изскочи въпроса - Много ли си грозна ?
И на мен.. Щях да я помоля на ЛС да ми прати нейна снимка, но се отказах. :D
Може да е уморен човека, може да се притеснява за размера.. кой го знае какви терзания има.

DragonLady
07-05-2012, 21:53
Има няколко варианта:
Педал е
Не му се занимава с девственици
Асексуален е
Не знае какво иска

thegreenzombie
07-05-2012, 21:55
Благодаря за коментарите и на въпроса дали съм грозна не съм грозна и това не е мое мнение Аако бях грознатой едвали щеше да е с мен

prove yourself

Tyler The Creator
07-05-2012, 22:04
Да не би случайно да се къпеш веднъж на седмицата и когато се доближи до теб да му опадат зъбите от ароматите ти ? Само питам :D

Ivaaaaa
07-05-2012, 22:11
е*и му мамата щом неще си е негов проблем

fenkaaa
07-05-2012, 23:18
Ами явно е девствен.. на колко е години?

ShtrudeL
07-06-2012, 03:08
Ти май не признаваш точки, запетайки...

lamer4e7o
07-06-2012, 05:44
Ами явно е девствен.. на колко е години?

На 18 бил. По-горе е казала. ^^

AnzaRe
07-06-2012, 05:52
Айде бе,просто не иска да ти е първия.
Питай го дали ще му се доправи секс,друг ти обере цветето докато ходите :)

anonymous708973
07-06-2012, 07:24
Въх.
Питай го какво го притеснява... и му кажи, че не можеш да продължаваш така, защото те кара да се чувстваш отхвърлена и нежелана.

th3dude
07-06-2012, 09:05
им зависи, може да го е срам от размера, може да има някакви проблеми по оная му работа и да го е срам от тебе, може пък да го е страх от това да не лепне нещо, може самият той да е болен от нещо и така те прездпазва, или просто не няма желание за секс, незнам много са причините...

Bastard
07-06-2012, 09:12
а може и да не го бръсне и му е неудобно да го изкара измежду храсталака или да му е малък и да се пристенява ... в краен случей го награби ти :> скачай му отгоре бъркай в гащите вади му го и почвай в стил "сладолед като ядеш по един път да го близкаш" и може и да омекне да се престраши знаеш ли го :>

ard0
07-06-2012, 09:28
Възможности:
-Открил е че момичетата не го привличат :D
-Срам го е от достойнството му (малък,тънък,проблеми с ерекцията,не се е обезкосмявал)
-Не иска да бърза
-Липсва му опит и го е страх
-Не го предразполагаш достатъчно
Обобщено: Говори с него

li0n
07-06-2012, 09:35
Според мен или е грозна, или му е малък. По-възможно е второто, защото ме съмнява да момче да откаже на приятелката си да правят секс, при положение, че тя иска. Дори да е грозна... :D

nekva ligla
07-06-2012, 09:36
Ти май не признаваш точки, запетайки...

EEE голяма работа :( Да не сме на училище ? :(

horacio
07-06-2012, 09:37
скачай му отгоре бъркай в гащите вади му го и почвай в стил "сладолед като ядеш по един път да го близкаш" и може и да омекне да се престраши знаеш ли го :> :lol: :lol:
иначе му обясни, че няма нищо, от което да се притеснява и ако има нещо което го тревожи да сподели, защото така изглежда все едно не те желае и така се чувстваш кофти

SmilezZz
07-06-2012, 09:57
Говорете. Ние няма как да ти кажем защо той не иска да правите секс - може причините да са много и незначителни. Т.е. негови комплекси.

jghgh
07-06-2012, 11:33
Ох, хора, вие тъпи ли сте? Защо трябва да е грозна, за да не иска да прави секс с нея? Това е вероятно, да, но може пък той е комплексар, да се страхува от първия път и всякакви др. неща.


Много ли е мило да казвате на някой в нета, че е грозен. Еби му и тъпите говеда. Има много по-деликатни начини да се каже. Примерно, че той конкретно не се привлича от нея, не че е грозна. Тва че той примерно (не се знае) не е привлечен от нея и не знае що е с нея, не значи че тя по принцип е грозна. Нали знаете, някой смятат и Памела за грозна, други я имат за богиня.

Вие пък сте най-прекрасните, нали ви виждаме смачканите фейсове в темата за снимки.

li0n
07-06-2012, 11:36
А, аз моя фейс много си го харесвам, мерси. :lol:
И момичето просто и ясно каза, че пича има сефте.

ShtrudeL
07-06-2012, 11:57
EEE голяма работа :( Да не сме на училище ? :(

Едно от многото тъпи оправдания. Не е нужно да си в даскало, че да пишеш правилно.
То и като си пишеш СВ-то за работа не си в училище.

anonymous708973
07-06-2012, 13:50
Ох, хора, вие тъпи ли сте? Защо трябва да е грозна, за да не иска да прави секс с нея? Това е вероятно, да, но може пък той е комплексар, да се страхува от първия път и всякакви др. неща.


Много ли е мило да казвате на някой в нета, че е грозен. Еби му и тъпите говеда. Има много по-деликатни начини да се каже. Примерно, че той конкретно не се привлича от нея, не че е грозна. Тва че той примерно (не се знае) не е привлечен от нея и не знае що е с нея, не значи че тя по принцип е грозна. Нали знаете, някой смятат и Памела за грозна, други я имат за богиня.

Вие пък сте най-прекрасните, нали ви виждаме смачканите фейсове в темата за снимки.

Абсолютно.
Супертъпи сте. Един свестен проблем в тоя форум и всичките овце една след друга - "Грозна си."
Да, той ходи с нея, щот е грозна, видиш ли?! Използвайте си главите по предназначение.

granger
07-06-2012, 13:57
И кво като има сефте ,пича?!
Май само аз нишо не разбрах от идиотските писаници на 90% от коментиращите ...може би в мен е проблема,аз по другначин си обяснявам нещата.
Едното сефте ...не те прави Бог в леглото ,нито пък някакъв супер уверен,поне според мен. Може би и той си дава тая сметка.
Може би просто трябва да му кажеш ,че си готова. Той не е някакъв магически жин,който да знае всяко едно желание. Имате усти- разберете се. Не вярвам да не иска да прави секс,може би просто не смята,че ти си достатъчно готова за това.
Може да е от редките случаи,в които момчето предпочита да изчака преди да изчука някоя...
Знам ли.

li0n
07-06-2012, 14:12
Пояснявах, защото някой преди мен каза, че може да е бил девствен и за това да не искал секс. Просто изключих тази опция. :)

bloodyF
07-06-2012, 15:01
-може да е асексуален
-може да не му се прави секс с теб
-може да има още милион причини
затова го попитай в прав текст:"искаш ли да правим секс утре у нас? " и ако ти отговори негативно попитай защо..

yahooo2
07-06-2012, 15:12
http://www.vbox7.com/play:c33884763b Пусни му тази песничка...може да му дойде желанието :D

marilyn
07-07-2012, 19:42
Научи се да пишеш.
Поговори с него.. може и да е девствен...

YoDoctaWatchThaSnipa
07-07-2012, 20:36
li0n e prava mai mu e tvurde maluk :D

PyCoKoCkA93
07-07-2012, 21:24
Едва ли на 18 ще е девствен.Според мен по-добрият вариант е,ако нещо не му е било комфортно в случая (настроение,място,време,лич на хигиена и т.н) ,знам ли :D Но има и вероятност да няма толкова сериозни намерения към теб и затова поне да не е такъв гадняр,че да ти направи сефтето и да офейка.

Lysander
07-08-2012, 08:57
Ще трябва да го изнасилиш. Следващият път като се натискате го заключваш с белезници и го почваш.

EricK
07-08-2012, 10:57
Може да е заради мястото - да не му е комфортно нещо, не го притискай много.
Може да не го възбуждаш...пробвай да направиш нещо лудичко - ако е срамежлив!

TheNormalGuy
07-08-2012, 11:06
Едва ли на 18 ще е девствен.Според мен по-добрият вариант е,ако нещо не му е било комфортно в случая(настроение,място,вр ме,лична хигиена и т.н),знам ли :D Но има и вероятност да няма толкова сериозни намерения към теб и затова поне да не е такъв гадняр,че да ти направи сефтето и да офейка.

Че защо да не е девствен на 18, кажи ми какво му е невъзможното, да си на 18 и да си девствен?

dream1707
07-08-2012, 11:07
Страх го е човека сигурно, дали от това, че ти си девствена .. или той примерно не го е правил.. просто говорете

ledenakrasota
07-08-2012, 11:07
Направи му изненада у вас. Вашите ги няма и просто му направи стриптийз още от вратата. Ако не полудее, е гей. :?


Щом я е събличал, е харесвал тялото й. Тъпо е да се доказваш в интернет колко си хубав или не. :lol: Другите не могат да кажат какъв си. ;)

xxjust_believexx
07-08-2012, 16:09
Най-добре ще е да поговорите и изясните какъв е проблема и защо той не иска да прави секс с теб. А всъщност от колко време сте заедно? Не че ми се вярва да има много общо с това на момче дали иска да прави секс или не.. но може би за него е важно колко държите един на друг. Наистина както казаха по-горе има хиляда причини, за да не иска да прави секс с теб. Просто поговорете :)

Amore-Mio*
07-09-2012, 17:48
Напълно възможно си е да е девствен на 18 години! Не виждам нещо ненормално в това. Така, че това може да е причината. Или да го е страх да го направи с девствена, или просто да не иска. Знам ли? Просто поговори с него. Нека той да ти каже каква е причината. Ние тука само можем да гадаем. И между другото: няма никаква логика в това да си грозна и да не иска да правите секс, никаква връзка помежду им.

draid
07-09-2012, 20:26
Мале що глупости се изписаха тука, особено от красиви принцеси. Вероятности бол има и те не са най-вероятно отнасящи се до грозота, размер или подобни щуротии. Може да има сефте, но това изобщо не го прави адекватен, особено ако е правил 2-3 пъти секс. Може изобщо да не е правил секс и от срам да е казал че е. А може пък и да не е правил с девствено момиче и да се притеснява и да не знае как да постъпи. Във всички случаи трябва да се говори.