PDA

View Full Version : Претъмняване пред очите



rumqnkaa
07-05-2012, 22:33
Здравейте :) Имам един въпрос.Чудя се дали не е някаква болест но когато ставам от стол или от леглото без значение бавно или бързо пред очите ми някъде за около 10 секунди не виждам нищо,някакъв странен звук в ушите и не знам чудя се от какво се получава дали нямам някакъв проблем но не ми се струва че не е нормално.Междо другото съм на 15 години :) някои хора са ми казвали че е заради кръвно,но незнам моляви дайте съвет :):)

ThisIsMe
07-06-2012, 11:16
Достатъчно течности приемаш ли?Не трябва да допускаш дехидратация,особено през летния период.
Иди при личния лекар да ти премери кръвното налягане !Добре би било да минеш и през лабораторията да си направиш изследвания ,да се види дали всичко си е в нормата.

Anonyss
07-06-2012, 11:20
При повечето тийнейджъри е така. Като станеш рязко, завива ли ти се свят, хващаш ли се за нещо, после като си отвориш очите имаш ли звездички или силуети ?

Xriis..
07-06-2012, 11:24
Случва се така ,когато кръвното ти рязко спадне (от рязко ставане от стол/легло , от топлото , докато се къпеш с гореща вода и т.н.) .. Нормално е , особено по времето на пубертета .. Все пак отиди на лекар ,за всеки случай :)

rumqnkaa
07-06-2012, 12:56
Ами мога да кажа че аз съм с много ниско кръвно и да вие ми се свят :)