PDA

View Full Version : Манияяяя



zvezdiichkataa
07-05-2012, 23:00
Здравейте!
Имам гаден проблем. Мисля, че е мания за отслабване, за хубаво тяло ли не знам точно и аз самата. Значи, преди половин година някъде почнах ей така просто за кеф да си правя коремни преси и най-различни упражнения и те като се появиха едни малки леко очертани плочици. И така , аз много си ги заобичах. Преди 1-2 месеца започнах да бягам и те още повече се очертаха и т.н. Както и да е. Спрях всичко поради незнайна причина. И в момента просто постоянно се притеснявам за фигурата си, понеже започнах малко да затлъстявам. Почти не ям вкъщи колкото и да ми се яде, а пък ако изям сладолед примерно или доста хляб ми става гадно, не ме свърта на едно място, защото съм се наяла. По принцип обичам спорта, но в тези горещини постоянно сама на себе си се оправдавам , че ми е горещо и все такива и не си давам зор да отида да потичам и т.н. А пък като седна на компютъра постоянно се ровя в интернет за различни упражнения, за диети и т.н. Просто не спирам да мисля за тялото си. Знам, че съм слабичка, имам плоско коремче, но постоянно си втъплявам, че се е отпуснало или ,че краката ми са отпуснати , което си е така.. Смятам, че ще се побъркам, наистина. Смешно е! Само като се изнервя и не мисля за тялото си. Чудя се какво да правя, разбирате ли, само тялото ми ми е в главата.

FairPlayer
07-06-2012, 08:49
Ходи на фитнес, там не е топло..?

Dreams12
07-06-2012, 08:55
Прати снимка на тялото ти, за да кажем дали си втълпяваш или наистина имаш нужда от упражнения.

prosto_chovek
07-06-2012, 08:58
подкрепям последното. Аз ще ти кажа какво да правиш, ако имаш нужда :)

awerw
07-06-2012, 12:13
оо бананче как си ?

bReAk3R
07-06-2012, 12:51
Приятелчетата ти не коментират ли фигурата ти? Ако те ти кажат как си, няма да има нужда да слабееш толкова, колкото и да си втълпяваш, че си дебела, тъй като днес всеки слуша чуждото мнение, още повече на приятел и щом той така мисли, няма защо да се променяш. Няма лошо да си стягаш частите, даже е хубаво. Още по-добре е да го правиш заради причината, че са малко момичетата които имат желание за спорт толкова много. Тренирай си, но не пази диети и глупости ако нямаш нужда.

Glamour92
07-06-2012, 18:53
Е,то не е задължително да си някакъв дебелак или "да умаш нужда от упражнения",за да започнеш да тренираш. :)
Овен това,както някой по-нагоре спомена по залите не цари чак такава жега,каквато е навън...не е такава мъка,както го описваш.
Но виж,непрестанното вглеждане в собственото ти тяло,натрапчивата нужда да изгладиш разни въображаеми недостатъци,жаждата за съвършенство(която,бтв няма да те остави,ако се поддадеш и й се "вържеш"),която не носи удовлетворение от резултата,какъвто и да е той не води до нищо добро...

Храни се здравословно(тва май не биваше да го пиша,щото дефиницията е много размита...нвм),живей активно,старай се да се чувстваш добре и си свиркай!
Ако пък имаш някакви спортни цели,щракни се в цял ръст,пообразовай се,поразпитай опитните(и най-вече умеещите да обясняват) фитнесджии в града и след месец-два,да речем направи сравнение със снимката.Ако всичко е точно,няма как да се чувстваш зле в кожата си-все пак прогресът си е прогрес и радва душата и очото,особено ако знаеш,че си се потил за него. хДД

*ама и се отплеснах...

zvezdiichkataa
07-08-2012, 08:47
Благодаря на всички. Снимки ще постна довечера, ако не е проблем.

DaNGeRousLy
07-08-2012, 17:16
Не спирай да си спортуваш, а апетита ще дойде от само себе си.
Както казаха преди мен, можеш да ходиш на фитнес щом ти е горещо.

zvezdiichkataa
07-08-2012, 20:31
http://prikachi.com/images.php?images/422/4993422Q.jpg

ако не е достатъчна^^ утре ще кача нова :)
@DaNGeRousLy това ми е проблема :D така де, но не точно..все се оправдавам сама на себе си, че нямам време да спортувам или е много горещо.. :) цялото мързелуване си показва резултатите, макар че се опитвам да се движа повече :)

hamilcar
07-09-2012, 05:51
не виждам къде е проблема

prosto_chovek
07-09-2012, 07:10
ти ако си дебела, аз съм багер. Много си си хубава, стига се излага :)

slicky
07-09-2012, 07:13
Докато не видя лицето не мога да ти кажа дали си дебела.

DaNGeRousLy
07-09-2012, 09:04
Мен дори ми изглеждаш доста слабичка .. :D

prosto_chovek
07-09-2012, 09:54
звездичката, искам да ти видя снимка в цял ръст, да ти се вижда и лицето :)

Glamour92
07-09-2012, 21:31
Хъх..?
Фейса какво общо има? О.о
При бузесто лице ще я накарате да диетува,при това телосложение..? О.о
Звездичке,не ти трябва да сваляш,съвсем добре сложена си-спортувай си,това би ти било достатъчно,ако питаш мен.

prosto_chovek
07-09-2012, 21:39
лицето ни трябва, за да преценим и останалата част от фасадата, хихихи :)

Glamour92
07-09-2012, 21:58
Пхохо,хитреци... xDD

hamilcar
07-10-2012, 12:26
има сайтове бе момчета :), спокойно.

а момичето си е екстра, наистина.

zvezdiichkataa
07-10-2012, 13:17
Благодаря ви, коментарите ви ме облекчиха :D !!! Но стига сте ми вдигали самочувствието вече :)
http://prikachi.com/images.php?images/573/4999573W.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/574/4999574o.jpg

ето ви, на втората съм доста бузеста

Supermassive____
07-10-2012, 13:37
Благодаря ви, коментарите ви ме облекчиха :D !!! Но стига сте ми вдигали самочувствието вече :)
http://prikachi.com/images.php?images/573/4999573W.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/574/4999574o.jpg

ето ви, на втората съм доста бузеста


Лелеее колко си дебела,горката.. Почвай да тренираш усилено,че на човек не мязаш.. Гледай кви бузи,къв корем си отпрала,пък да не говорим за задника-100 декара,бааасиии :D :D :D

prosto_chovek
07-10-2012, 13:42
зведичке, би ли казала как се казваш и откъде си (shy) Много си хубава, избий си я тая мания от главата, хубаво момиче си, хихихи :)

zvezdiichkataa
07-10-2012, 15:26
Нали ? Не знам, просто съм си втълпила тези неща . :) Иначе съм от Павликени, едно малко градче до Велико Търново и се казвам Теодора, срамежливко. Мерси за комплиментите иначе. :))

prosto_chovek
07-10-2012, 15:45
не е комплимент, аз комплименти не правя. Аз винаги казвам истината... в очите :) Ама подписът ти е доста клиширан, което да не прозвучи като грозен нег към "комплимента", хихихи. Павликени го знам, ходил съм на екскурзия, спахме там. Уви, не помня много, тъй като вечерта бяхме така маскирани, че и най - добрите художници - класици труно биха могли да ни нарисуват и опишат. Спомням си, че има хубав, чист площад и там имаше едно магазинче, от което си купувахме айрян на сутринта :D Ти на колко си? :)

zvezdiichkataa
07-10-2012, 16:30
Щом казваш, вярвам ти. А к`во му е на подписа ми :) подпис като подпис... ;) Не държа да е нещо специално. Днес се опитвах да го сменя, аватара също, но нещо не ми се получи. :( Пък за площада, нищо особено не е, но щом си го харесал, радвам се. По принцип в Павликени са рядкост нещата, които могат да те впечатлят. :D На 15 години съм. А ти ?

prosto_chovek
07-10-2012, 16:31
на 19. Как няма да ми хареса площадът, бяхме се наредили на опашка за хапчета за глава и айрян и ни беше най - близо. Дори и да не е нищо особено, в такова състояние човек би харесал всичко :)

zvezdiichkataa
07-10-2012, 16:39
Бая сериозно ще е било това състояние. :)

prosto_chovek
07-10-2012, 16:43
обичам България, така че почти всяко място е в състояние да ми хареса, пък и такива хубави девушки, хихихи :)

DaNGeRousLy
07-10-2012, 16:53
Благодаря ви, коментарите ви ме облекчиха :D !!! Но стига сте ми вдигали самочувствието вече :)

Да не сме ти го вдигнали прекалено това самочуствие ? :D

zvezdiichkataa
07-10-2012, 20:02
ММДа, май май така стана. Аз, ако не бяхте, няма да ви казвам да спирате. :)

awerw
07-11-2012, 06:39
бахти банана дет си :o

DownloadVirus
07-11-2012, 10:19
Много-бързо се развивате да му се невиди,помислих,че си ми кака,а аз мога да съм ти дядо :D

hamilcar
07-11-2012, 12:47
Много-бързо се развивате да му се невиди,помислих,че си ми кака,а аз мога да съм ти дядо :D
смятаааай. не знаех, че влизат и хора на средна възраст във форума.

zvezdiichkataa
07-11-2012, 23:00
bla-bla-bla ..Все пак форума за тийн-ове :)