PDA

View Full Version : как да го накарам да ми предложи ?



plamenna00
07-06-2012, 07:41
Харесвам едно момче .. то ми каза че ме харесва и НИЩО ходим по басейни излизаме и нищо не става .. и двамата ни е срам и незнам какво да правя .. ??? :(

Ягодка
07-06-2012, 19:18
Публикувай в правилната категория! Може би Любов!? :? Дано модераторът да я премести, защото там ще ти отговорят ;) Но иначе да ти помогна аз, че съм почнала да пиша :) Щом си сигурна, че те харесва оттук е лесно, довери ми се! Пиши си с него по Фейсбук и му предложи да излезете някъде вечерта .. виждам не си от черноморието като мен, иначе щях да ти предложа да се разходите към моста :-D Но иначе.. направи парти с приятели у вас примерно, ако ти позволят с преспиване. Може да купонясвате и да играете на шише - кажи на някоя приятелка, като се падне нейн ред да те накара да го целунеш или да направиш нещо друго свързано с него! :) Лесно е! По-добре да не сте толкова срамежливи - споделяйте тайни! Надявам се да съм помогнала!

Sh@d0w
07-07-2012, 06:06
Темата е преместена в правилния раздел.

blaaablaaablaaa
07-07-2012, 19:30
Не знаеш какво да правиш? Когато се разхождате някъде сами, а може и да не сте сами, го целуни, гушни го.. Направи първата крачка. От капка много лесно може да направиш море. :)

Sh@d0w
07-08-2012, 05:38
Та по темата: какво ще му предлагаш, тва да не е договор за недвижим имот. Просто някой от двамата трябва да направи първата крачка, ако толкова искаш да се получи нещо между вас просто го целуни.

Bloody-girl
07-08-2012, 07:26
Момчето може да не иска връзка на този етап. Може би просто иска да те опознае, да си говорите, да излизате. Няма как да го накараш да ти ''предложи''.